İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 Ghia X için Uzman Yardımı

Eyyüp Başibüyük

Recommended Posts

Eyyüp Başibüyük

Selamun Aleyküm otoclubtürkiye&fordclub&mondeo severleri kullananlar bilenler Uzman abilerim kardeşlerim engin mondeo3 bilgilerinize dayanarak sizleren fikir bilgi ve tecrübelerinizi rica ediyorum ford olarak 2008 1.6 Dizel TXP araç sahibi olarak az bilgi sahibi oldum annemin hastane tedavisi sebebi ve maddi sıkışıklıktan ötürü satmak zorunda kaldım şimdi bir MK3 mondeo ghia X paket bir araç beğendim benim inş 3 arabam olacak benim felsefem saten sıfır araba alacak gücüm yok ikinci el alıyorum aldığımda da en dolusunu akmak istiyorum mondeoların rakiplerine göre piyasa ve ön yargı yüzünden kaybını görüyorum ama alıp kullan kişilerinden başka bir araba geçmek için kriter bulamadığını gözlemledim Mondeo 3 forumundan sizden ricam ilandaki arabanın artıları eksileri ilan fiyat araç için değer şanzuman motor performans gibi etkenleri Siz abilerime ve işin ehli piri sormak istedim şimdiden Allah razı olsun sizlerden ve ANKARA da olan abilerimin yakından inceleme gibi bir yardımı olur ise çok sevinirim İSTANBUL da yaşıyorum da 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sinifinin-en-dolusu-ghia-x-temiz-aile-arabasi-438509357/detay/

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bence fiyat fazla o paralara daha düşük km dizel alabilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyyüp Başibüyük

Anladım dizel arabanın sesinden sıkıldım ekonomik ama ayrıca dizel X paket varmı pek yok gibi hiç görmedim. 214 bin çok mudur.daha pazarlık yapmadım araç için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
6 dakika önce, Eyyüp Başibüyük yazdı:

Anladım dizel arabanın sesinden sıkıldım ekonomik ama ayrıca dizel X paket varmı pek yok gibi hiç görmedim. 214 bin çok mudur.daha pazarlık yapmadım araç için

Çok ya da az olarak değerlendirmek doğru olmaz. Bakımlı mı bakımsız mı diye bakmak lazım. LPG'de ne kadar kullanılmış mesela? Dizel ghia-x var ancak çok değil. Fakat bence ghia-x çok da gerekli değil. Olsa iyi olur ama olmazsa da olmaz bir donanım yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bu ilan tarihi yeni olabilir ama ben 6-7 aydır ilanlarda bu arabayı görüyorum. Satılmama sebebini araştırmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyyüp Başibüyük

hadiya ilan tarih güncel bende yeni mondeo incelmeye başlamıştım bilgilendirme için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Yusuf Gerdan

Öncelikle kolay gelsin. Zor bir süreç başlamış. Yazınızdan anlıyorum ki uzun süreli kullanacaksınız. Al sat yapacaksanız hem maddi hem manevi kayıp yaşarsınız mondeoda. Uzun süreli kullanım için tavsiyem temiz iyi bakılmış dizel bulmanız. LPG savunanlar olacaktır elbette, şahsi görüşüm LPG'nin aracın orijinal yapısını bozduğundan ötürü bizim de araçtan zevk almamızı bozuyor. Elbette maddi olarak rahatlıyor olabilirsiniz ama tercih bence dizelden yana olmalı. Bu görüşlerim ikisini de uzun yıllar kullanmış biri olarak söylüyorum. LPG'nin nerede ne arıza çıkaracağını kestirmek zor. İyi, düzgün bakımlı ve tanıdığınız bir dizeli aşağı yukarı tanırsınız. Bence dizel sesine alışın :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
3 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Bu ilan tarihi yeni olabilir ama ben 6-7 aydır ilanlarda bu arabayı görüyorum. Satılmama sebebini araştırmak lazım.

Km göre Fiyat.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Ghia X dizel 8-10 adettir <Trde toplasanız, güç ve tork önemli değilse benzin tercih edilebilir.Kronik sorunları 3 4 adet basit işler foruma mevcuttur, aratıp erişebilirsiniz.İlandaki 30 32 bandı olsa mantıklı olabilir

Yorum bağlantısı
Eyyüp Başibüyük

Günaydın Evet benim için tork önemi yok saten İstanbulda yaşıyoruz en fazla boş yol 150 metre oluyor :D dur kalkta beni üzmesin yeter işte bu araba beni mest ediyor 2.0 olması beni korkutmamakta 1.6 bora biniyordum stw aynı yakar satılmamasında da değilim keyif ile bineceğim bir araba mıdır örneğin boram batınmı gitmiyordu ama konforlu araba idi c max bastınmı gidiyor ama konfor yoğğğ FORD MONDEO3 böylemi süpansiyon sert mi istanbul da 30 metre temiz yolda gidemiyoruz ya yol yamalı ya logar kapağı var yada çukur :D araba için Mehmet Pınar abim 6-7 aydır sitede olduğunu belirtti. bir ayıp kusuru mu yoksa diğer abilerimin dediği Fiyattan ötürümü satılmadı Ömer abi ankaradasın bir incelermisin yolun sican'a düştüğünde 

Yorum bağlantısı
Said Çiftci

Ghia x ama sanki koltuk isitma ve esp yok gibi arabada.. [emoji53]

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Dün trafikte yanyana geldik bu araçla, daha önce ilanda idi evet, km algısı fiyat orantısı bakıldığında orantısızlık satılmama sebebidir.
Ama sunroof bitirdi beni. Ghia ve Ghia X farkı çok elzem değil ama olsa iyi olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ghia x ama sanki koltuk isitma ve esp yok gibi arabada.. [emoji53]

Ghia xise vardır. Titanium ise yoktur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Ghia xise vardır. Titanium ise yoktur

Sunrooflu Titanium ben hiç görmedim ama emin değilim
Yorum bağlantısı
Eyyüp Başibüyük

slm hayırlı cumalar EVET ESP yok koltuk ısıtma var vites kolunun  arkasında kalıyor ford mondeo vites kolunu  sanırım uçaklarda  kalkış kolu varya hızlandıran parça ismi ne ise bilmiyorum vites ona benziyor :D onun arkasında ESP benim boramda vardı ve birkez devreye girdi oda şiddetli yağışta hastaneden geliyorduk annem ile su birikintisine girdim hopp direksiyon sertleşti fren kendi yapmış hissi verdi C Max yoktu 1 yıl kullandım olsa çok güzel olurdu ama yok vallahi mondeo ve bora arasında kaldım borayı çok iyi biliyorum herşeyini söküp takabilirim ama boş vw adı kalitesi ve konforu var nazlı araba olduğunu biliyorum ama boş araba sadece 4 cam otomatik :D ama mondeo agzına kadar dolu tıklım tıklım :D esp göze gelmez galiba allah izin verir ise mondeo alır isem ilk işim kırmızı mavi iki takım çakar koyacağım 06 plakası var yemin ederim trafik gezcem anca bu şekilde istanbulun trafiğinden bir nebze karlı çıkarım polis denk gelir ise boynumuz kıldan ince 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Sunroof opsiyon. Trende bile takılabilir di

Trendelerde gırla sunroof adeta standart
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Trend de stil paketli satıldı. Sunroof alaşım jant geliyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...