İçeriğe Yönlendir

Çift kamera, kapasitör, Uygun fiyat Videoyu izleyin :)

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Sadece 73 $ ve süper netlik,

Çift kameralı !!

Dahili Gps

Kapasitör

Hız bilgisini videoya işliyor,

Güçlü işlemci Novatek 96658

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Olgu bey video için teşekkürler. Bir soru sorayım istedim. Şimdi biz bunu sipariş verdiğimizde 30€ üzerine vergi ödüyoruz sanırım %20 bunu nasıl nerede ödüyoruz. Ben Adana'dayım bu ürün gümrüğe geldiğinde PTT bana bildirim mi yapıyor git bir şubeye vergini öde malı adresine gönderelim diye yoksa başka şekilde mi oluyor. :) 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu bey video için teşekkürler. Bir soru sorayım istedim. Şimdi biz bunu sipariş verdiğimizde 30€ üzerine vergi ödüyoruz sanırım %20 bunu nasıl nerede ödüyoruz. Ben Adana'dayım bu ürün gümrüğe geldiğinde PTT bana bildirim mi yapıyor git bir şubeye vergini öde malı adresine gönderelim diye yoksa başka şekilde mi oluyor. [emoji4] 

Vergi çıkmıyor, NL post ile alın üzerine düşük yazıyorlar.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık
55 dakika önce, Rifat Şeker yazdı:

Olgu bey video için teşekkürler. Bir soru sorayım istedim. Şimdi biz bunu sipariş verdiğimizde 30€ üzerine vergi ödüyoruz sanırım %20 bunu nasıl nerede ödüyoruz. Ben Adana'dayım bu ürün gümrüğe geldiğinde PTT bana bildirim mi yapıyor git bir şubeye vergini öde malı adresine gönderelim diye yoksa başka şekilde mi oluyor. :) 

Selamlar hemşehrim abim :) daha önceki bir konuda @Sani Gerşon abim bana ptt kargo sorgu ekranında verginin olup olmadığının gösterildiğini ve kargo teslimi esnasında vergiyi ödeyebildiğini söylemişti. bilgin olsun :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker
22 saat önce, Hüseyin Arık yazdı:

Selamlar hemşehrim abim :) daha önceki bir konuda @Sani Gerşon abim bana ptt kargo sorgu ekranında verginin olup olmadığının gösterildiğini ve kargo teslimi esnasında vergiyi ödeyebildiğini söylemişti. bilgin olsun :)

Eyvallah Hüseyin kardeş. Bu güzel oldu başlıyorum çılgın alışverişe :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Olgu beyden yeni bir kışkırtıcı hamle daha :D

Şaka bi yana güzel kameraymış...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Her paylaştığınız kamerayı almaya niyetleniyorum ama bazı kullanıcılardan duyduğumuz arızalı çıktı geri gönderdik, bir kaç ay sonra arıza oldu durumlarından korkuyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Her paylaştığınız kamerayı almaya niyetleniyorum ama bazı kullanıcılardan duyduğumuz arızalı çıktı geri gönderdik, bir kaç ay sonra arıza oldu durumlarından korkuyorum..

valla birazcık şans işide denebilir ama gerçekten malzeme kalitesi yüksek bir kamera istiyorsanız Junsun H030 önerebilirim size.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Coştur coştur. :D

55 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

valla birazcık şans işide denebilir ama gerçekten malzeme kalitesi yüksek bir kamera istiyorsanız Junsun H030 önerebilirim size.

Ve evet dehşet birşey kutuların içinde kutu var okutuları çıkara bilmek için tutma kulakçı bile yapmışlar okadar diyeyim.

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Merhaba Olgu bey, youtube videolarınız sayesinde kameralar konusunda bayağı bilgim oldu. Tekrar teşekkürler. Sonunda mini nanoq 0903 üm park modu özelliği için hardwire kit ile birlikte 1 haftada geldi ve 2 gün önce kurulumu bir arkadaşıma yaptırdım. Park modunu 1080p 5 fps olarak seçtim ve süper çalışıyor. Bence park modu isteniyorsa OBD port a gerek yok, görüntü kalitesi çok iyi, wifi özelliğide fena değil, Ayrıca ön camın yansıması güneşin konumuna göre fazlalaşıyor. Bu durumda CPL filtre bu yansımayı çözecektir, siz ne dersiniz cpl filtre için ? Bir diğer sorumda; kitapçığında video ve gps bilgilerini aynı ekranda gösteren player programının www.nanodashcam.com den indirebilirsiniz yazıyor ancak player ı bulamadım nereden indirebilirim? Emekleriniz için tekrar teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Olgu Erhan
Merhaba Olgu bey, youtube videolarınız sayesinde kameralar konusunda bayağı bilgim oldu. Tekrar teşekkürler. Sonunda mini nanoq 0903 üm park modu özelliği için hardwire kit ile birlikte 1 haftada geldi ve 2 gün önce kurulumu bir arkadaşıma yaptırdım. Park modunu 1080p 5 fps olarak seçtim ve süper çalışıyor. Bence park modu isteniyorsa OBD port a gerek yok, görüntü kalitesi çok iyi, wifi özelliğide fena değil, Ayrıca ön camın yansıması güneşin konumuna göre fazlalaşıyor. Bu durumda CPL filtre bu yansımayı çözecektir, siz ne dersiniz cpl filtre için ? Bir diğer sorumda; kitapçığında video ve gps bilgilerini aynı ekranda gösteren player programının www.nanodashcam.com den indirebilirsiniz yazıyor ancak player ı bulamadım nereden indirebilirim? Emekleriniz için tekrar teşekkürler

Cpl ye bence gerek yok gece karanlık yapar çekimleri. Tak çıkar afakan basar.

Playerı araştırayım.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
  • 2 hafta sonra...
Olgu Erhan

Üretici firma ile iletişimdeyim, çok ilgililer. Eksik gördüğüm tüm kusurları yeni güncelleme ile düzeltmeye çalışıyorlar :)

29a91ba37cb43987140c0576eb146151.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Aksüt

Selam,

Bu ürünü Ford Galaxy marka aracım için almayı planlıyorum. Hangi siteden almamı önerir siniz?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Selam,

Bu ürünü Ford Galaxy marka aracım için almayı planlıyorum. Hangi siteden almamı önerir siniz?

Teşekkürler

Çektiğim Youtube videosunun açıklama kısmında tüm gerekli bilgileri + satın alma linkini ekledim. [emoji1360]
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Aksüt
On 01.07.2017 at 18:04, Hasan Aksüt yazdı:

Selam,

Teşekkürler

Aldım. Ürün geldiğinde ek bir yorumum olursa paylaşacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hasan Aksüt
On 22.08.2017 at 20:18, Hasan Aksüt yazdı:

Aldım. Ürün geldiğinde ek bir yorumum olursa paylaşacağım.

Ürün 3 hafta kadar önce geldi. Bu arada Şubat-Mart gibi aracımı satma kararı aldım. Bu sürede ürünü maliyetinde verebilirim. İlgilenenler olursa bana iletsin. Ürün gayet kaliteli ve kutusunda bekliyor.

Yorum bağlantısı
Orhan Şahin
On 24.05.2017 at 08:44, Olgu Erhan yazdı:

Çift kameralı !!

Dahili Gps

Kapasitör

emeğinize sağlık çok faydalı bir paylaşım yapmışsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Bark
On 24.05.2017 at 08:44, Olgu Erhan yazdı:

Çift kameralı !!

Dahili Gps

Kapasitör

Olgu bey merhaba, tanıtmış olduğunuz Smarnoo S1 araç kamerası Gearbest sitesinde arandığında çıkmıyor. Satıştan kaldırıldı mı? Bilginiz var mıdır? Yada bu ayar çift kamera desteğine sahip bakılabilecek başka kamera öneriniz olabilir mi? İyi akşamlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu bey merhaba, tanıtmış olduğunuz Smarnoo S1 araç kamerası Gearbest sitesinde arandığında çıkmıyor. Satıştan kaldırıldı mı? Bilginiz var mıdır? Yada bu ayar çift kamera desteğine sahip bakılabilecek başka kamera öneriniz olabilir mi? İyi akşamlar dilerim.

Şu an satılmıyor, yeni incelediğim bir çift kameralı model var bitince video yükleyeceğim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Bark
53 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Şu an satılmıyor, yeni incelediğim bir çift kameralı model var bitince video yükleyeceğim.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
19 saat önce, İbrahim Bark yazdı:

İlgilenirseniz satın aldığım, henüz montaj yapılmamış ve kutusunda bekleyen aynı ürünü satabilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...