İçeriğe Yönlendir

Yatak Tavsiyesi Yapar mısınız?

Emrah Altun

Recommended Posts

Ayhan Asil

Bu forumda en çok yatan Murat Dere'dir, ona sorun, boyuna yatış...:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
15 dakika önce, Ayhan Asil yazdı:

Bu forumda en çok yatan Murat Dere'dir, ona sorun, boyuna yatış...:p

Uyuyordur Abim şimdi görmez o bu konuyu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Alperen Dernek

Merhaba konu biraz eski olabilir lakin yeni yatak alacaklara yatak tavsiyesi niteliğinde bizzat evimde kullandığım İstikbal Detox yatak modelini öneriyorum.

Aşağıdaki linkten insanların yatak yorumlarından hareketle satın aldım. Gerçekten herkese öneriyorum. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Alperen Bey ne aldınız niye aldınız Arabanızı tanıtır mısınız?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Alperen Dernek yazdı:

Merhaba konu biraz eski olabilir lakin yeni yatak alacaklara yatak tavsiyesi niteliğinde bizzat evimde kullandığım İstikbal Detox yatak modelini öneriyorum.

Aşağıdaki linkten insanların yatak yorumlarından hareketle satın aldım. Gerçekten herkese öneriyorum. Selamlar.

Bu yatakla ilgili sağa sola dönerken ses gelme ve terletme şikayeti var çok sayıda. Sizde böyle sorunlar var mı? 

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Volkan Sağlam

Çok Paranız varsa wellmatt :)

Yataş Multi Tam Ortopedik DHT Yaylı Seri Yatak Tavsiyesi

Yataş Joyful 300 DHT Yaylı Seri Yaylı Yatak

Morpho Sleep Original Visco Yatak Tavsiyesi

İstikbal Detox Prime Yatak Tavsiyesi Videosu

Bellona Natural Linen Yatak Tavsiyesi Videosu

Bambi Royal Craft Yatak Tavsiyesi Videosu

Yatsan Sealy Ellington Yatak Tavsiyesi Videosu

Minar Safir Full Ortopedik Pedli Yaylı Yatak Tavsiyesi

Mobpazar Platin Ortopedik Yaylı Yatak Tavsiyesi

Us. Sleepıng Ultra Ortopedik Super Bamboo Yaylı Yatak Tavsiyesi Videosu

Kaynak : https://www.esashome.com/en-rahat-10-yatak-tavsiyesi/

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bence de çoktan alınmıştır ama asıl yatağı buldum sonunda.

Ana maddesi sünger olacak, sert bir sünger, öyle yaylı falan değil, eski usül sünger..

Dolgusu visco olmasın, yatakta hiç visco olmasın mümkünse. Visco iyidir hoştur ama ortopedik anlamda bence iyi değil, tam desteklemiyor apışıp kalıyor. Mesela yastığımı visco aldım hata ettiğimi 1 haftanın sonunda anladım, artık horluyorum:))

Yatağın üst kısmı yani dolgusu sertliği tercihinize bağlı olmakla birlikte eğer doğal bir şeylerden olursa çok güzel olur ama bu piyasada organik ürün nerede?

Kuzenimden aldığım yatakta güya kuş tüyü kullanmışlar, gerçek içeriği ne bilmiyorum ama çok çok rahat.

Hiç bir yaylı yatak bu sünger yatağı dövemez ben inandım.

Ankara’da yaşayanlar isterse yerini tarif edebilirim Siteler’de imalatçı bir firma. Yatakçılık babadan oğula güzel aktarılmış. Dayım eskiden hep yaylı yatak yapardı ama kuzen süngerle de yapıyor yaylı da. İkisini de gördüm tarafımı seçtim, yazdan beri çok şükür rahat ettim.

Zamanında en iyi dedikleri yaylı yatağımızın da sağı solu biraz kaysa da burda bi ihtiyaç sahibine gönderdik onlara çok rahat gelmiş:)

Yaylı yatak imalat tekniğinde yapıştırma işi mecburen oluyor o da zamanla yatağın kenarlarının formunun bozulmasına neden oluyor..

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Hiçbirimiz yapmıyoruz aslında ama bence en güzeli bir doktora başvurup vücut yapısına uygun bir öneri alıp öyle hareket etmek. 

Her rahat yatak sağlık yönünden olumlu etki etmiyor olabilir. Ben de daha yeni yatak aldım, alırken şöyle bir yokladım en orta kararda sertlik olanı aldım. Daha ulaşmadı ama umarım üzmez 

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Emre Şimşek yazdı:

Bence de çoktan alınmıştır ama asıl yatağı buldum sonunda.

Ana maddesi sünger olacak, sert bir sünger, öyle yaylı falan değil, eski usül sünger..

Dolgusu visco olmasın, yatakta hiç visco olmasın mümkünse. Visco iyidir hoştur ama ortopedik anlamda bence iyi değil, tam desteklemiyor apışıp kalıyor. Mesela yastığımı visco aldım hata ettiğimi 1 haftanın sonunda anladım, artık horluyorum:))

Yatağın üst kısmı yani dolgusu sertliği tercihinize bağlı olmakla birlikte eğer doğal bir şeylerden olursa çok güzel olur ama bu piyasada organik ürün nerede?

Kuzenimden aldığım yatakta güya kuş tüyü kullanmışlar, gerçek içeriği ne bilmiyorum ama çok çok rahat.

Hiç bir yaylı yatak bu sünger yatağı dövemez ben inandım.

Ankara’da yaşayanlar isterse yerini tarif edebilirim Siteler’de imalatçı bir firma. Yatakçılık babadan oğula güzel aktarılmış. Dayım eskiden hep yaylı yatak yapardı ama kuzen süngerle de yapıyor yaylı da. İkisini de gördüm tarafımı seçtim, yazdan beri çok şükür rahat ettim.

Zamanında en iyi dedikleri yaylı yatağımızın da sağı solu biraz kaysa da burda bi ihtiyaç sahibine gönderdik onlara çok rahat gelmiş:)

Yaylı yatak imalat tekniğinde yapıştırma işi mecburen oluyor o da zamanla yatağın kenarlarının formunun bozulmasına neden oluyor..

Visko da sünger sonuçta ve onun da serti yumuşağı var. Yatak kişiye özel, kimi destek seviyor kimi rahatlık. Visko var bende, sert, bel ağrım gitti evet ama arada salona geçiyorum yumuşak koltukta yatıyorum, o da visko, sürekli yumuşakta yatınca da bel ağrısı yapıyor bende. Ama yumuşak yatakta sanki daha hızlı uykuya dalıyorum gibi, bilemedim :)

Oğlana yeni yatak aldık, boyu uzadı diye, yaylı yatak ve baya yumuşak, benim viskodan daha konforlu.

Yatağı deneyerek almak gerektiğini gördüm oğlana alırken

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben de yatağımı deneyerek aldım. İşbir ergoplas. 11 sene oldu. Yine aynısını alırdım. Visko yatak ama tamamen visko değil, üstü visko. Densitesi de yüksekti. İçinde polimer yaylar var. 130 kg olan ben, 10 senede biraz çökerttim. Sert sayılabilecek bir yatak, içine gömülme yok ama en üstteki visko katman sayesinde sertliği hissetmiyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mahmut Yıldız yazdı:

Ben de yatağımı deneyerek aldım. İşbir ergoplas. 11 sene oldu. Yine aynısını alırdım. Visko yatak ama tamamen visko değil, üstü visko. Densitesi de yüksekti. İçinde polimer yaylar var. 130 kg olan ben, 10 senede biraz çökerttim. Sert sayılabilecek bir yatak, içine gömülme yok ama en üstteki visko katman sayesinde sertliği hissetmiyorsunuz. 

İşte doğru yatak tipi budur. Asla yumuşak değil, içi sert, ama üst dolgusu tercihe bağlı, fazla kalın olmayan bir katman. Bu arada size sert gelen yataklarınıza visko ped alıp çok rahat bir hale getirebilirsiniz. Oğlana aldığımız yatak biraz sertti, ped sayesinde rahatladı.

Ama daha uzun ömür için mutlaka sünger tabanlı olmalı kanaatindeyim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Bellona No-Stress yatak şu ana kadar en iyisi benim için. 
Farklı mekanda nerede uyuduysam, hep yatağımı aradım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...