İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Golf

Mert Yeldan

Recommended Posts

Zeki Yelboğa

Ne bahtsız adammışsın Mehmet abi, ne yapıp ne edip senin başına sarıyorlar herşeyi. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, Zeki Yelboğa yazdı:

Ne bahtsız adammışsın Mehmet abi, ne yapıp ne edip senin başına sarıyorlar herşeyi. :D

Aynen yaa.. :unsure2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hımm.. Biliyordum bana patlayacağını... :shok:

Hayırlısı diyoruz :D
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Yeldan

Evet çarpmayan bi Bisiklet kalmıştı. O da oldu. 13 yaşında bebe canına bir şey olmadı çok şükür.

Tampon ve bagaj boyanacak sol dış stop değişecek. Emmi sağolsun

7cbde3a325c067422cf52d7cbe24a273.jpg

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Geçmiş olsun hep burlar  tehlikeli dikkat et...

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Mert bey geçmiş olsun. Bunlar sanki size bir işaret gibi. Belki birşeyleri değiştirmeniz gerekiyordur.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cok gecmis olsun ya, harbiden aile bi sey diyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Tampon ve bagaj boyanacak sol dış stop değişecek. Emmi sağolsun

Senin de canın sağolsun kardeşim... Bu günler için varım.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Cok gecmis olsun ya, harbiden aile bi sey diyor mu?

Aile olaydan haberdar değildi olay anında. Çocuğu hastaneye götüreyim dedim istemedi ambülans çağırayım dedim onuda istemedi. Kafasını bagaj kapağına vurmuş biraz şişlik var. Aileni arayalım gelsinler dedim ona da yok dedi.
Zorla da hastaneye götüremezdim. Bir şey diyemedim.
Kaza sonrası çocuğu tanıyan biri geçerken durdu. Baktı etti çocuğu aldı götürdü. Numaramı verdim.
Az evvel Babası aradı şikayetçi olacakmış, ol dedim.

Benim mala zarar geldi çocuğun canı sağolsun kırılan stop tampon bir şekilde gelir yerine. Arkadan çarpan çocuğun babası benden şikayetçi :) hayırlısı bir şey çıkmayacak ama konuşma tarzı vs çok yanlış. Ben çocuk nasıl dedikçe beni suçladı. Çok da uzatmadım geçmiş olsun bir şeye ihtiyacı olursa Emre’nin arayın diyip kapattım telefonu. Hayırlısı :)
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aile olaydan haberdar değildi olay anında. Çocuğu hastaneye götüreyim dedim istemedi ambülans çağırayım dedim onuda istemedi. Kafasını bagaj kapağına vurmuş biraz şişlik var. Aileni arayalım gelsinler dedim ona da yok dedi.
Kaza sonrası çocuğu tanıyan biri geçerken durdu. Baktı etti çocuğu aldı götürdü. Numaramı verdim.

Benim mala zarar geldi çocuğun canı sağolsun kırılan stop tampon bir şekilde gelir yerine. Arkadan çarpan çocuğun babası benden şikayetçi [emoji4] hayırlısı bir şey çıkmayacak ama konuşma tarzı vs çok yanlış. Ben çocuk nasıl dedikçe beni suçladı. Çok da uzatmadım geçmiş olsun bir şeye ihtiyacı olursa Emre’nin arayın diyip kapattım telefonu. Hayırlısı [emoji4]
Deseydin ya dosyasi onume geldiginde konusuruz [emoji14]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Geçmiş olsun Mert, çocuğa bir şey olmamış ya gerisinin önemi yok. Babası olayı ilk duyduğu zamanki şok ile arayıp gereksiz konuşmuş olabilir. Sen canını sıkma yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Olacağı varmış, oldu. Kimsenin canı yanmadı Allah’a şükür. Mal yerine konur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok geçmiş olsun be hemşo. Allah korumuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Geçmiş olsun. Arkadan çarpan trafikte hareket eden bir vasıta ve sürücü olduğuna göre hasarı karşı taraftan tanzim etmek mümkünmü ? Şaka olsun diye sormadım ? Bisikletin trafik sigortası yok biliyorum ama ileri geri konuşan bir babaya ders vermek gerekir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Trafik sigortası olmadığı için ancak dava açarak talep edilebilir.

Dava işleyişi de şöyle oluyor; sulh hukuk mahkemesine hasar tespiti için tespit davası açmak. Sonrasında da asliye hukuk a hasar miktarı kadar tazminat davası açmak. Başka bir yol gözükmüyor.

Çocuğa bir şey olmadı stop tampon umrumda değil her ne kadar cebinden çıkacak olsada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Geçmiş olsun. Çocuğa birşey olmaması sevindirici. Bana kalırsa sen görevini yapmışsın...

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Benim mala zarar geldi çocuğun canı sağolsun kırılan stop tampon bir şekilde gelir yerine. Arkadan çarpan çocuğun babası benden şikayetçi [emoji4] hayırlısı bir şey çıkmayacak ama konuşma tarzı vs çok yanlış. Ben çocuk nasıl dedikçe beni suçladı. Çok da uzatmadım geçmiş olsun bir şeye ihtiyacı olursa Emre’nin arayın diyip kapattım telefonu. Hayırlısı [emoji4]
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Bir arkadaşımın başına gelmişti bisiklet sağ ön kapıya vurmuştu. Arkadaş direk 112 ve 155 aramış tutanak tutulmuş bisiklet suçlu bulunmuş, arkadaş şikayetçi olmamıştı çocuğun babası özür dilemişti. Sonradan sıkıntı yaşamamak için böyle davranmak çok mantıklı. İnsanlar çocuklarının kusurunu hiç görmüyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...