İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Golf

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ali Can Ebren

ender elektronikte bu araçların çok güzel orjinal aksesuarları var hocam, güle güle kullanın hayırlı olsun :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Hayırlı olsun, bu kasayı çok seviyorum. Ön tarafı agresif duruyor.

Ben de arabanın önüne seviyorum ama arkası ıı ıh [emoji14]
Arkayı güzelleştirmek için led stop alacağım baya şekil değişiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun Mert, kazasız belasız güle güle kullan. VW iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun
Bende 2013 modeli ile pazarlık halindeyim. Şehir içi kullanmak için. Alırken neyine bakayım bu araçların mesala.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
34 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Hayırlı olsun
Bende 2013 modeli ile pazarlık halindeyim. Şehir içi kullanmak için. Alırken neyine bakayım bu araçların mesala.

Arda abi eşinizde vardı benzer birşey yanılmıyorsam, siz daha iyi bilmez misiniz? :)

Mert bey hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hayırlı olsun. :nazar:

Bana da göbek adıın baş harfi hatu8nun kızlık soyadı baş harfi ile başlayan plaka lazım. :fiuw::flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Oooo hayırlı olsun müdür iyi günlerde kazasız cezasız kullan'ın Zeynep bunu sevmez rahat etmez havale basar sıkıntı yapar sen bunu satarsın deme di deme :)
Adanada gömü mü buldun ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Arda abi eşinizde vardı benzer birşey yanılmıyorsam, siz daha iyi bilmez misiniz? [emoji4]

Mert bey hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın

Eşimdeki manuel ve benzinli idi şimdi alacağım otomatik ve dizel. Araç kalkışlarda çok inçe şekilde uğultu geliyor ustalar bunun normal olduğunu söyledi ama benim yinede kafamda soru işareti oluştu. Onun için sorayım dedim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Nasıl bir uğultu?

Kilometre yüksek ise otomatiğin patlama ihtimali var, dsg serviste hiç işlem görmüş mü ona bakılmalı

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Nasıl bir uğultu?

İlk kalkışta yüke binince vınlama sesi gibi. Araç 110 binde. Hem ekspertiz yaptırdım araca hemde iyi bir ustaya gösterdim. Sıkıntı Yok denildi. Dsg sıkıntı Yok. Bunların hepsinde bu ses var denildi. Sahibi 105 bin km serviste 2700 tl bakım yaptırmış.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Şırıltı gibi bir ses ise şanzumandan ve gidici demektir.
Islık gibi ise Turbo, ben de öyle bir vın lama sesi yok. Araç dışından dinlenmeli ses daha sağlıklı olur gibi

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Şırıltı gibi bir ses ise şanzumandan ve gidici demektir.
Islık gibi ise Turbo, ben de öyle bir vın lama sesi yok. Araç dışından dinlenmeli ses daha sağlıklı olur gibi

Şırıltı gibide değil,ıslık gibide değil. Aracın dışında ses Yok. Motor kaputu açık dinledik o ses duyulmuyor. Sadece aracın içinde kapıyı kapatınca ilk kalkışta var sonra gidiyor ses. Kısmet artık aldım aracı pazartesi noter satışını yapıp alacam. Zaten sadece şehir içi binilecek.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Cümleten teşekkürler.

Yakıt verisi paylaşayım, Denizli'den eve dönüş 670 kilometre. Denizli'den çıkarken ışık yanında 150₺ mazot aldım, bugün tekrar ışık yandı. Toplamda 693 kilometre yol yapmışım.
Tüketimini çok beğendim :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Cümleten teşekkürler.

Yakıt verisi paylaşayım, Denizli'den eve dönüş 670 kilometre. Denizli'den çıkarken ışık yanında 150₺ mazot aldım, bugün tekrar ışık yandı. Toplamda 693 kilometre yol yapmışım.
Tüketimini çok beğendim [emoji4]

'Fulle' başka ölçüm biçimi bilmem :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

'Fulle' başka ölçüm biçimi bilmem [emoji3]

İban vereyim de sponsor ol :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şırıltı gibide değil,ıslık gibide değil. Aracın dışında ses Yok. Motor kaputu açık dinledik o ses duyulmuyor. Sadece aracın içinde kapıyı kapatınca ilk kalkışta var sonra gidiyor ses. Kısmet artık aldım aracı pazartesi noter satışını yapıp alacam. Zaten sadece şehir içi binilecek.

Dsg. Kavrama sesi. Garanti kapsamında değişirler bence.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...