İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Emniyet Kemeri İkazı ve Hız Sabitleyici

Uğur Naldemir

Recommended Posts

Uğur Naldemir

Merhabalar hayırlı ramazanlar dilerim 

25 mayıs 2017 de 2011 fiesta titanium x aracımı aldım ekspertiz yaptırdım çalışmayan aksam yok rapora göre ilk fark ettiğim emniyet kemeri hatırlatma alarmı ses yok göstergede uyarı lambasıda yok bu sabahta hız sabitleyici çalıştıramadım yardımcı olursanız sevinirim 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Aracınız öncelikle hayırlı olsun. Hız sabitleyiciye dyno esnasından bakılıp bakılamadığını bilmiyorum, en azından telefonla bu konuda firmadan bilgi alınabilir. Eğer araçta hız sabitleyici çalışmıyorsa bunun nedenleri genellikle çok düşük maliyetli şeyler oluyor(müşür, lamba vs).

Focus aracımda obd bağlantısı ile emniyet kemeri ikazı ve daha bir çok şey açılıp kapatılabildiğini görmüştüm. Bununla ilgili eski sahibinden bilgi almalısınız, en azından o mu kapattı öğrenilebilir.. Fiesta'da kapatılıp kapatılamayacağını forumda daha önce deneyenler çıkacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Naldemir

Forumda fiesta gizli kalmış özellikler bölümünden öğrendiğim kemeri 9 kez tak çıkar işlemiyle emniyet kemeri hatırlatma sistemini tekrar aktifleştirdim

Hakat hız sabitleyici için aracı cihaza taktılar tempomat multifonksiyon giriş sinyali sinyal arızası olarak hata veriyor bakalım ne kadar bir masraf çıkacak 

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...