İçeriğe Yönlendir

Ford yaz servis kampanyası 2017

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/ford-yaz-servis-kampanyasi?searchid=ppc-apr-2017-ucretsizyazkontrolu-servis-broad&gclid=CjsKDwjw6qnJBRDpoonDwLSeZhIkAIpTR8IuWkraa-Gj0EThDwr4qMo3_FMVvKjljI2J71OENnjvGgLPOPD_BwE&fullsite=true

HARİKA BİR TATİL FORD SERVİS'TE BAŞLAR: YAZ SERVİS KAMPANYASI, ÜCRETSİZ YAZ KONTROLÜ

Siz de yazın keyfini doya doya yaşamak için 30 Haziran'a kadar yetkili servislerde ücretsiz yaz kontrolünüzü yaptırın, Ford'unuzu yaza birbirinden özel fırsatlarla hazırlayın.

· Ücretsiz yaz kontrolü
· KDV dahil 199 TL ve üzeri mekanik işlemlere oto bakım seti hediye
· 4 adet lastik alımında 100 TL değerinde servis hediye çeki
· Ücretsiz klima soğutma/kaçak kontrolü
· KDV dahil 79 TL'ye klima gaz dolumu

Hemen online servis randevusu almak için tıklayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kaçak kontrol ücretsiz diyor. :) Nasıl yapılıyor kontrol.

Ve kontrol Edip gaz basınca kaç yıl garanti veriyor. :)

Ücretsiz servis kaydı altına almak için severim bu kampanyaları

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Ben aracin klima sogutmasindan şupeli idim. Musait olunca gidip ucretsiz kontrol.ettireyim.bilgi icin tskler.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Bitiş tarihi bayram sonuna denk geliyor. Bakalım aracı satamazsak mecbur yaptıracağız. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

bu hafta klima gazım bitmişti sanayide 80 tl verdim.3 yıl önce de serviste aynı kampanyadan 49 tl ye doldurtmuştum. Normal fiyatı 100gr=100tl + Kdv idi. Trabzon da servis kaydı açmadılar ısrar etmeme rağmen

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ben hem yazın hemde kışın götürüyordum aracımı ücretsiz kontrollere akslardan gelen kronik ses vardı onuda 19 liraya halletmişierdi o ara. ekstra olarak iç dış yıkıyorlar :)

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Puma'yı götürdüm. Sistem şase numarasından aracı tanımadı, 118 TL  aldılar. Otosan'ı aradım. Bu arabayı biz ithal etmemişiz, Türkiye piyasasına özel olarak üretilmemiş. İndirimden faydalanamazsınız yapacak bir şey yok dediler. 

Bütün diğer Ford marka araçlar Türkiye pazarına özel olarak üretilmiş demek ki. Hadi yine iyiyiz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

30 Haziran'a kadar araba 125bin derse oto bakım seti kazanırım :)

2011 ve daha eski fiesta için normal bakım fiyatı 359 TL, %25 indirim var = 269 TL

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Durur

kampanyadan yararlanan varmı arkadaşlar Fusion aracım için cumartesi günü için randevu aldım bende bakalım kaçak kontrolu nasıl olacakmış merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Emre Durur yazdı:

kampanyadan yararlanan varmı arkadaşlar Fusion aracım için cumartesi günü için randevu aldım bende bakalım kaçak kontrolu nasıl olacakmış merak ediyorum

Kontrolü nasıl yapıyorlar bilemiyorum, içeriye alınmadığım için göremedim.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
On 30.05.2017 at 00:15, Murat Atagenç yazdı:

30 Haziran'a kadar araba 125bin derse oto bakım seti kazanırım :)

2011 ve daha eski fiesta için normal bakım fiyatı 359 TL, %25 indirim var = 269 TL

Bu bakım fiyatının açılımı var'mı   ??

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kaçak kontrolü muhtemelen şöyle olur ; Gaz eksikse sistemde kaçak var derler.. Ancak biz şimdi gaz basmadan bunu tespit edemeyiz. Gaz basalım siz bi kullanın eğer sorun olursa tekrar bakarız.. Hadi güle güle zaten o zaman kadar da kampanya süresi dolmuş olur :)  Yani soğutma kaçak kontrolü için giden kişilere %99 oranında yeni gaz basacaklar.. İhtiyacı olan için 79 TL uygun fiyat.

Yorum bağlantısı
Emre Durur

malum havalar ısınınca dışarda 100 tl den ağız açıyorlar gaz dolumuna gazın da kalitesi de şüphelendirmiyor değil. servis en azından kaliteli gaz basıyordur :))

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Bu gün servise gittim. Gittiğim serviste bu kampanya dahil değildi. Orada biri Eğer araçta gaz kaçağı varsa klima açıkken 20 km sonra klima tamamen çalışmaz hale gelir dedi.Basılan gazın 15 bar civarında olduğunu da söyledi. 

Klima soğutuyorsa kaçak falan yoktur dediler. 79 liraya senin gazı çekip aynı gazı geri basarlar dedi.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Bu gün servise gittim. Gittiğim serviste bu kampanya dahil değildi. Orada biri Eğer araçta gaz kaçağı varsa klima açıkken 20 km sonra klima tamamen çalışmaz hale gelir dedi.Basılan gazın 15 bar civarında olduğunu da söyledi. 
Klima soğutuyorsa kaçak falan yoktur dediler. 79 liraya senin gazı çekip aynı gazı geri basarlar dedi.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Hem kampanyaya katılmıyor, hem konuşuyor ne güzel.
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
56 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Hem kampanyaya katılmıyor, hem konuşuyor ne güzel.

Yani dedikleri yanlış mı?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Eskiyi alıp basacak olsalar benden de ücret isterlerdi. Çamur atmak gibi geldi bana. O servise uğramamak lazım.

Yorum bağlantısı
Emre Durur

bende servise gittim klimanın soğutmasına baktılar polen filtresini değiştirdiler 45 tl aldılar fakat çok ilgi gösterdiler diyemem

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
23 saat önce, Bahattin Savrin yazdı:

Hangi servis bu Emrullah bey Esenyurt taki mi?

Değil Bahattin bey, söylemeyim şık olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...