İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Sıfır Turbo Nereden Alabilirim?

Ersin Alan

Recommended Posts

• 7 ay sonra...
Sedat Demircan
On 29.05.2017 at 10:11, Emrah Altun yazdı:

Samsun'da hangi ustaya gittiniz Hocam? Aracı aldığımdan beri Musa Usta'ya giderim. Şimdiye kadar 4 senedir memnunum. Tavsiye ederim.

samsunda musa usta dediğiniz dükkan ismi nedir? ford mondeo mk2 aracım var şükür çok da memnunum ama acaba işinin ehli forddan anlayan bi usta mı veya tüm araçlara mı bakıyor?

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
9 saat önce, Sedat Demircan yazdı:

samsunda musa usta dediğiniz dükkan ismi nedir? ford mondeo mk2 aracım var şükür çok da memnunum ama acaba işinin ehli forddan anlayan bi usta mı veya tüm araçlara mı bakıyor?

Dükkanın adı Euroservis. Sadece Ford ve Volvo araçlara bakıyor. Eş dost olursa onların da elinden geldiğince farklı marka araçlarına da bakıyor ara sıra.

Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
On 21.01.2018 at 09:01, Emrah Altun yazdı:

Dükkanın adı Euroservis. Sadece Ford ve Volvo araçlara bakıyor. Eş dost olursa onların da elinden geldiğince farklı marka araçlarına da bakıyor ara sıra.

euroford değil demi bu?ben orayı iyi diye duymuştm ismi de benzer ama..

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
2 saat önce, Sedat Demircan yazdı:

euroford değil demi bu?ben orayı iyi diye duymuştm ismi de benzer ama..

Eskiden Euroford da çalışıyordu ortaklaşa. 2-3 sene önce kendi dükkanını açtı. Ben de eskiden Euroford'a gidiyordum ama ayrıldıktan sonra Musa Usta ile devam ettim.

Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
On 22.01.2018 at 15:39, Emrah Altun yazdı:

Eskiden Euroford da çalışıyordu ortaklaşa. 2-3 sene önce kendi dükkanını açtı. Ben de eskiden Euroford'a gidiyordum ama ayrıldıktan sonra Musa Usta ile devam ettim.

teşekkr ederim açıklmaların için abi.usa abi tek mi yoksa çok çalışan ustası mı var

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
11 saat önce, Sedat Demircan yazdı:

teşekkr ederim açıklmaların için abi.usa abi tek mi yoksa çok çalışan ustası mı var

2-3 tane ustası vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
On 26.01.2018 at 10:36, Emrah Altun yazdı:

2-3 tane ustası vardı.

teşekkür ediyorum.laf açılmışken samsundan,tanış oto camcınız varmı? ünyede mondeo mk2 nin ön camına 400 civarı fiyat aldım ve cok geldi daha ucuz olabilşr mi samsunda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...