İçeriğe Yönlendir

1,2 Milyon Km Giden Skoda Fabia

Mesut Aybek

Recommended Posts

Fatih Keskin
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

TZ plaka olanla gel bi iftara fit olacaksan :D

Yarin aksam midedin hay hay ne demek

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Geçen sene staj yaptığım yerdeki evlere götürüp getiren servis 2000 model transit'di. 0 alınmış 870 bin kilometredeydi hergün arabaya mazot koyarlardı 47 kilometrede 50 tl lik mazot yakardı heryeri sallanırdı 4. Viteste 60 yaparken bas bas bağırırdı araba aklıma geldi bu konuyu görünce çok şükür ölmeden sağ salim 1 sene gidip geldik o arabayla. Ne anılarımız vardı onunla. IQ su 2 milyon olan ustalardan biri yük taşımak için arka koltukları sökmüş yükü boşaltınca sadece koltuğu koymuş vidaları takmamış. Bizimde haberimiz yok öyle oturduk gidiyoruz yemekhanede çalışan yaşlı bi abla vardı onunla yanyana oturuyoduk rampa yola gelince şöför bi gaza bastı  koltukla beraber sırt üstü yere düşmüştük kafamı gres yağı tenekesine çarpmıştım hep yüksek kilometreli araba gördüğümde aklıma o transit gelir :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
20 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Yarin aksam midedin hay hay ne demek

Hangi yarın akşam

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
13 saat önce, Haluk Şentürk yazdı:

Ebrar geçmiş olsun , iyi yırtmışsın

Sağolun hocam, kafa aradabir gidip geliyor hala 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Evren Erakçora

Bugün fabia tdi dsg , test ettim çok beğendim. Motor şaşırtıcı derece sessiz, küçük bir dizel arabanın bu kadar sessiz olduğunu görmemiştim. Sürüş iyi, sanki büyük sınıf bir araç hissi var, süspansiyonlar vs iyi, araçta ilginç bir tokluk var, çok sağlam birleştirilmiş hissi var. Sürüş pozisyonu güzel. DSG çok erken vites değiştirmesini garipsedim , yokuş çıkıyorum araba vites büyütüyor, klima açık zorlandığı halde vites büyütmeye çalışıyor. 2.0 tdi da oluyor da 1.4 tdi bu iyi olmuyor. İç mekan ferah, bagaj çok kullanışlı gibi yükleme eşiği düşük. Sonuç olarak bu sınıfta çok iddialı buldum. Fiyatlar da makul 1.0 75psi olan versiyon 53-54bin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...