İçeriğe Yönlendir

Anahtarsız giriş olsaymış, iyimiş...

Serkan Aktay

Recommended Posts

Çağlar Bayur

yağmur çok yağınca arabanın motoru stop etmiyor ama.. velev ki ett çak sağa belkle yapacak mı lufthansa?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
yağmur çok yağınca arabanın motoru stop etmiyor ama.. velev ki ett çak sağa belkle yapacak mı lufthansa?

Salacak boşa, kuş gibi süzülüp inecek kesinlikle
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

havada kalmazsa sıkıntı yok

Tarihte havada kalan uçak yoktur. Hepsi öyle ya da böyle yere iniyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Salacak boşa, kuş gibi süzülüp inecek kesinlikle

Motorları susan bir uçak dakikada 1000 feet alçalır. Denk getiremezsen denk geldiği yere iniyor, işte sıkıntı o zaman başlıyor.. ;) Kullanılmayan havaalanına inmeye çalışan yolcu uçağını izle mutlaka. Ne tesadüf o gün kullanılmayan havalimanının pistinde drag yarışları var ve çoluk çocuk pistte bisiklete biniyor, uçakta sessizce yanaşıyor. Korna da yok ki basasın.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Kendimi bırak Zeynep gecen 10 yasima geldim senin korkun yüzünden uçağa binemedim dedi. Duyanda 50 yi devirdi sanacak ben arabamla sağ dan devam ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
6 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Kendimi bırak Zeynep gecen 10 yasima geldim senin korkun yüzünden uçağa binemedim dedi. Duyanda 50 yi devirdi sanacak ben arabamla sağ dan devam ederim

Mondeo fazla o zaman, gel sana 1.0 motor bir araç alalım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Mondeo fazla o zaman, gel sana 1.0 motor bir araç alalım :p

Mondeo 1 hafta yoğun kullanılınca Zeynep ten fırçayı yedik km yapıyoruz diye bizde otopark a çektik
Yerine Doğum günü hediyesi de gelince tam oldu
66127191438e76374379c8daf16cdc76.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
7 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Mondeo 1 hafta yoğun kullanılınca Zeynep ten fırçayı yedik km yapıyoruz diye bizde otopark a çektik
Yerine Doğum günü hediyesi de gelince tam oldu
66127191438e76374379c8daf16cdc76.jpg

Vay arkadaş, satacam deme de tz yi :) Gerçi Leon feda edildi anlaşılan.

Konusunu aç hayırlı olsun diyelim :p

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Vay arkadaş, satacam deme de tz yi [emoji4] Gerçi Leon feda edildi anlaşılan.

Konusunu aç hayırlı olsun diyelim :p

Leon gitti wag da neymiş akşam foto çeker konuyu açarım
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
On 01.06.2017 at 02:57, Serkan Toker yazdı:

Motorları susan bir uçak dakikada 1000 feet alçalır. Denk getiremezsen denk geldiği yere iniyor, işte sıkıntı o zaman başlıyor.. ;) Kullanılmayan havaalanına inmeye çalışan yolcu uçağını izle mutlaka. Ne tesadüf o gün kullanılmayan havalimanının pistinde drag yarışları var ve çoluk çocuk pistte bisiklete biniyor, uçakta sessizce yanaşıyor. Korna da yok ki basasın.. :)

Gimli Glider. Havacılık tarihinde ilktir. Bir Boeing motorsuz olarak ilk defa piste inebilmiştir. Kaptanlar o kadar iyi bir iniş yapmışlardır ki, uçak bu kazadan sonra bile gerekli onarımı görüp 20 sene daha uçtu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

@Serkan Toker abi, bir de Boeing 747 var ki, yanardağ üstünden geçerken yoğun dumandan 4 motorda susuyor. 4 motorun başlama prosedürü 15dk. Uçak dumandan çıkar çıkmaz motorlarını başlatabilmiş. Ancak sonrasında motorlar kullanılmaz hale gelmiş.

4 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

@Sani Gerşon dizüstün de fs yüklüyse yarın akşam getir başkana biraz öretelim. Bendeki masa üstün de

Yok abi nerede, onu çalıştırmaz maalesef, onboard ekran kartı var :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...