İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Double Teyp

Erol Sevinç

Recommended Posts

Erol Sevinç
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar 2001 ford focus var double teyp taktırmak istiyorum fakat direksiyondan kumandada edebileyim çok pahalı bişeye gerek yok taktıran veya bilgisi olan arkadaşlar linkini düşüncelerini paylaşabilirlermi Birde bu çift duy (din ) tek duy olayı nedir benim aracım çift din diye biliyorum yanılıyormuyum 

tarihinde Erol Sevinç tarafından düzenlendi
Eksik bilgi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sizinki 1.8dın ancak 2 dın de sığıyor. Kenarlara az işçilik mahareti ile.

Yorum bağlantısı
Erol Sevinç

Sekiz inç taktılar takanın allah belasını versin hiç işçiliği yokmuş kenarlarını boş kaldı kendim hallettim 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hüseyin Bıkmaz

Açılan konu ile alakalımı bilmiyorum ama şunu sormak istiyorum.Aracım focus 1999 model ambite modeli ve direksiyon üzerinden teybini kontrol edebileceğim kumandası yok.bir önceki aracım yine ambite modeli 2000 modeldi onda vardı. şimdi şunu sormak istiyorum bazı modellerde yokmu bu kumanda ayrıca taktırmak istiyorum bu mümkünmü kumanda haricinde başka bir parça almama gerek varmı ? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

99 modelde yoktu diye hatırlıyorum.
Bulursanız takılabilir. Tesisat dışında bir şey lazım değil.
Teybinizin modeli ne ?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bıkmaz
(düzenlendi)

Hocam yanıt verdiğiniz için çok teşekkür ederim.teyp modeli naviteck ve direksiyon kumandasına uyumlu değil.ayrıca yakında değiştirip direksiyon kumandasına uyumlu almak istiyorum fakat işte benim aracın üzerinde kumanda aparatı yok.internette uygun fiyatlı buldum fakat başka bir tesisat veya kablo gerekiyormu bunun montajı şekli falan nasıl onu anlayamadım.

bu adreste ikinci el buldum bunu alırsam yeterli olurmu montajında acaba

https://www.akgurticaret.com/default.asp?git=9&urun=2554

tarihinde Hüseyin Bıkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bıkmaz

Az önce kontrol ettiğimde sinyal kolunun altında giriş için monte yeride yok aracımda.Ordaki kutuyu çıkarsam altında hazır soket varmıdır 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tesisata teyp tarafından da bakabilirsiniz.. 

Yoksa.. 

Tesisatla birlikte kol alırsanız bir şekilde takılır.. Çıkma bakın, internette zor bulursunuz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bıkmaz
15 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Tesisata teyp tarafından da bakabilirsiniz.. 

Yoksa.. 

Tesisatla birlikte kol alırsanız bir şekilde takılır.. Çıkma bakın, internette zor bulursunuz. 

Hocam benim sıkıntım teyp ten yana değil ve asıl sıkıntım alacağım direksiyon altında kumandayı yerleştireceğimiz yerin altında kablo bağlantısı fabrika çıkışı varmıdır ? yokmudur ?Bunu öğrenebilirsem geri kalanı zaten kolay.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Hüseyin Bıkmaz yazdı:

Hocam benim sıkıntım teyp ten yana değil ve asıl sıkıntım alacağım direksiyon altında kumandayı yerleştireceğimiz yerin altında kablo bağlantısı fabrika çıkışı varmıdır ? yokmudur ?Bunu öğrenebilirsem geri kalanı zaten kolay.

Tamam işte aynı şeyden bahsediyoruz.. 

Tesisat varsa bir ucu da teyp tarafında ve boştadır.. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bıkmaz

Tamam hocam bugun bakacam mesai bitimi.tesisatı var ise sipariş edeyim.

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Ürün focus1 ile uyumludur 30 tl lik bir modul ile kumanda aktif olmaktadır dilerseniz fiyatta yardımcı olurum [emoji1303]

fc389508e623552dfaa99d3fab805819.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...