İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Convers Bilgi Ekranı Sorunu

Ahmet Cesur

Recommended Posts

Ahmet Cesur
(düzenlendi)

Arkadaslar merhaba 3*4 gun once 2011 model mondeo selective aldım avic teyp ıle gelenlerden ama ne yaparsam yapayım convers ekranında yol bılgısayarı ve ayarlardan baska menu goremiyorum ayrıca hararet gostergesı fılanda yok bu neden boyledır yazılım guncellemesı fılanmı gerekıyor bazı mondeolarda o ekranda radyodan tut navıgasyona kadar bır suru ayar gozukuyor acaba bende neden boyledır saygılarımla

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Cesur

büyük hayal kırıklıgı yasadım bombos kaldı koskoca ekran :) cok tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Convers + ı yetim bırakan fordu kınıyorum. Tablet kadar ekranda ufak tefek bilgiler var.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Cesur
(düzenlendi)
On 03.06.2017 at 20:04, Köksal Yılmaz yazdı:

Convers + ı yetim bırakan fordu kınıyorum. Tablet kadar ekranda ufak tefek bilgiler var.

cok haklısınız birşey olmayacaksa o kadar ekrana ne gerek var bu arada mesela yokus kalkıs destegı gıbı ayarları nerden yapıyoruz ayarların ıcınde yok hıcbırsey

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

cok haklısınız bıey olmayacaksa o kadar ekrana ne gerek var bu arada mesela yokus kalkıs destegı gıbı ayarları nerden yapıyoruz ayarların ıcınde yok hıcbırsey

Benim araba 2008 bende yokuş kalkış yok (pek ihtiyaç da yok aslında) sizin aracınız powershift mi? Bendeki gibi aisin şanzıman ise yokuş kalkış olmayabilir
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Geri kaçırmayan şanzıman işte bunun dışında yokui kakış desteği ancak manen olur zaten.

8 saat önce, Sefa Çelik yazdı:

Sony varsa tüm ayarlar görünüyor ama pioneer (veya başka marka) varsa sadece 2 tane menü görünüyor. 

Hararet göstergesi ayarlar menüsü içinde. 

8 saat önce, Ahmet Cesur yazdı:

büyük hayal kırıklıgı yasadım bombos kaldı koskoca ekran :) cok tesekkurler

8 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

böyle de bişey var aslında.

Yorum bağlantısı
Ahmet Cesur

evet talkfordda bunla ılgılı bısey gormustum ama nasıl yapılır nasıl edılır hıcbır fıkrım yok acıkcası olsa mukemmel olur

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
32 dakika önce, Ahmet Cesur yazdı:

evet talkfordda bunla ılgılı bısey gormustum ama nasıl yapılır nasıl edılır hıcbır fıkrım yok acıkcası olsa mukemmel olur

Adam (Rus olan) bunu para karşılığı yapıyor 100 öyro mu ne istemişti, bir ara sormuştuk.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
2 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Adam (Rus olan) bunu para karşılığı yapıyor 100 öyro mu ne istemişti, bir ara sormuştuk.

Hüseyin, Maslak'ta yazılım bilen iyi biri var acaba ona aldırsak birden fazla arabaya yaptırabilir miyiz? Bir de 100'den fazlaydı fiyat galiba.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
14 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Hüseyin, Maslak'ta yazılım bilen iyi biri var acaba ona aldırsak birden fazla arabaya yaptırabilir miyiz? Bir de 100'den fazlaydı fiyat galiba.

100 öyroydu TL değil. Bir de elin Rusuna nasıl güveneceğiz adam parayı gönder bende sana göstereyim vs demişti galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

nasıl güveneceğiz

şömiyeni dolarla yakan adamsın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
23 saat önce, Ahmet Cesur yazdı:

ortak girsek kurban gibi :)

Olmuyormuş sıkı bir şifreleme ile korunuyormuş, isteyen münferiden alacak artık. Bir de conversmod.de sitesi var oraya da bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
5 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Olmuyormuş sıkı bir şifreleme ile korunuyormuş, isteyen münferiden alacak artık. Bir de conversmod.de sitesi var oraya da bakmak lazım.

Şu işi kotaracak bir babayiğit yok mudur?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
23 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

200ü gördün mü

Dansöz mü çıkıyor abi conversin içinden :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Dansöz mü çıkıyor abi conversin içinden :p

:D :D :D:D

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Bahadır Karabek
On 03.06.2017 at 23:48, Ahmet Cesur yazdı:

cok haklısınız bıey olmayacaksa o kadar ekrana ne gerek var bu arada mesela yokus kalkıs destegı gıbı ayarları nerden yapıyoruz ayarların ıcınde yok hıcbırsey

ayarlarda var yokuş kalkış hem otomatik hemde manuel

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...