İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Lpg Düğmesi İçeri Nereden Girecek

Tanju Demir

Recommended Posts

Tanju Demir

Merhaba lpg baglattim.2000 model 1.4 fiestama.Lpg ci gitmis dugmeyi kaputun ordan iceri sileceklerin altinda.kalan bolmenin orda elektrik tesisatinin korugunu kaldirip ordan sokmus.Tabi aciklik kaldigindan yagmurda arabanin ici havuza donmus.Gittim gosterdim bu seferde etrafina slikon gectiler ama olmamis.Yeniden yagmur yagdi ve arabanin tabani yine sirilsiklam olmus.Lanet oluyup kendim yapayim diyorum.Sizde bu lpg,benzin gozu nerden kabin icine alinmis acaba.Elektrik tesisatinin orayi denedim ama ordan gecmesi imkansiz gibi.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu
Bir saat önce, Tanju Demir yazdı:

Merhaba lpg baglattim.2000 model 1.4 fiestama.Lpg ci gitmis dugmeyi kaputun ordan iceri sileceklerin altinda.kalan bolmenin orda elektrik tesisatinin korugunu kaldirip ordan sokmus.Tabi aciklik kaldigindan yagmurda arabanin ici havuza donmus.Gittim gosterdim bu seferde etrafina slikon gectiler ama olmamis.Yeniden yagmur yagdi ve arabanin tabani yine sirilsiklam olmus.Lanet oluyup kendim yapayim diyorum.Sizde bu lpg,benzin gozu nerden kabin icine alinmis acaba.Elektrik tesisatinin orayi denedim ama ordan gecmesi imkansiz gibi.

Geçmiş olsun. Elektrik tesisiatı nın arasına sıkıştıracak boşluk muhakkak olmalı.

Yorum bağlantısı
Tanju Demir

Maalesef ordan almak imkansiz gibi ben soktum elektrik kutusunu körugun icinden arabanin icine almaya calisiyorum telle falan klavuz yaptim ama olmadi,bir turlu yurumuyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...