İçeriğe Yönlendir

Bluetooth aux araç kiti hakkında

Fatih Ozen

Recommended Posts

Fatih Ozen
(düzenlendi)

Case u cyber dıye bır cıhaz var ama aux gırışli siz nedersiniz

Hepsibrda 22 tl ye dıyor ama urun hakkında bılgım yok

Yada başka tavsiye edecegınız ürün varsa paylaşırsanız sevınırım.

tarihinde Fatih Ozen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Ben kullanıyorum. Müzik dinlemek için fena değil. Ses kalitesi Aux kadar iyi değil meraklıysanız. Ancak standart bir müzik dinleyicisiyseniz farkı anlamazsınız.

Araç içi görüşme yapacaksınız nereye takıldığı önemli. Benimki vites topuzunun dibinde ses gidiyor ama süper ötesi diyemeceğim. Ancak araç içi ağzınıza yakın bir yerde olursa tavsiye ederim.

Pili ise aklıma gelirse hemen auxun yanında USB girişi var arada takıyorum. Pek bitmiyor. 6 saat gidiyordur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Kesinlikle alın derim fiyatı çok değil ben daha uyguna aldığımı hatırlıyorum araştırırsanız muhtemelen daha ucuzları vardır.

Arabada kullanılabilir ancak benim alış amacım evde kullanmak her türlü ses çıkışı olan cihaza bağlayabiliyorsunuz ben ev ses sistemine bağlayarak direk telefonumdaki müzikleri dinlemek için kullanıyorum jarzıda oldukça iyi gidiyor cihaz telefonunu bikere tanıdığında sonrasında hep otomatik bağlanıyor yani herseferinde eşleştirme problemi yaşamıyorsunuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Müzik için ideal. Görüşme yapmak için el freni çevresinde konuşma sesini algılamıyor. Şarj da tam hesaplamadım ancak ortalama 4 saat gidiyor sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
6 saat önce, Fatih Ozen yazdı:

Case u cyber dıye bır cıhaz var ama aux gırışli siz nedersiniz

Hepsibrda 22 tl ye dıyor ama urun hakkında bılgım yok

Yada başka tavsiye edecegınız ürün varsa paylaşırsanız sevınırım.

Özelden adres ve telefonunu yazarsan bendeki boş duran aux-bluetooth cihazı göndereyim. Teybi değiştirince cihaz boşa çıktı. Henüz 2. şarjını bile yapmadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...