İçeriğe Yönlendir

06KHV22

Süleyman Kartal

Recommended Posts

Süleyman Kartal

Bugün arabayı tekrar denedim. Yarım saat kadar kullandık hararet sorun çıkarmadı. Ta ki klimayı açıncaya kadar. Dün de birkaç dakika klimayı açıp kapatmıştım ve hararet ondan sonra olmuştu. Sorunun klima ile ilgili olduğu anlaşıldı böylece. Ama nedense dün motor normal sıcaklığına döndükten sonra klimasız olarak çalıştırınca da hararet yükseldi. Bugün tam soğumuş motoru çalıştırdıktan sonra normal sıcaklık seviyesine geldi ve klima açana kadar 15-20 dk hararet yükselmedi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
27 dakika önce, Süleyman Kartal yazdı:

Bugün arabayı tekrar denedim. Yarım saat kadar kullandık hararet sorun çıkarmadı. Ta ki klimayı açıncaya kadar. Dün de birkaç dakika klimayı açıp kapatmıştım ve hararet ondan sonra olmuştu. Sorunun klima ile ilgili olduğu anlaşıldı böylece. Ama nedense dün motor normal sıcaklığına döndükten sonra klimasız olarak çalıştırınca da hararet yükseldi. Bugün tam soğumuş motoru çalıştırdıktan sonra normal sıcaklık seviyesine geldi ve klima açana kadar 15-20 dk hararet yükselmedi.

Radyatör fanlarınızı kontrol ettirin. Muhtemelen radyatör fanlarınız çalışmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 07.06.2017 at 12:49, Süleyman Kartal yazdı:

VMyz0q.jpg

Filtre ve haznesinde su veya nem göremedim. Islanıp kurumuş olma ihtimalini bilemem tabi.

çamur birikintisi olurdu malum sokak seli. su ulaşmamış başarılı

sele karşı önlem tabi ki değil ancak mk3 ün hava emişi çamurluk içinden kıvrımlı bir borudan geliyor. bu olayın büyümesini engellemiş şansa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Fan çalışıyormu?Klimayı açınca çalışması lazım.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
6 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Fan çalışıyormu?Klimayı açınca çalışması lazım.

Hararet sorunu klimayı açtıktan sonra olduğuna göre klima ile çalışması gereken fan çalışmıyor gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
On 06.06.2017 at 19:41, Süleyman Kartal yazdı:

Babama sorduğumda arabaya ısınamadığını söyledi.

Merhaba arkadaşlar. Babam arabaya maalesef bir türlü ısınamadı. Henüz arabayı alalı 15 gün olmamışken babamın hoşnutsuzluğu sebebiyle arabayı satmaya karar verdik. Ummadığımız bir durumdu ama babam da 63 yaşında adam, daha fazla üzülmesini istemediğimizden ötürü arabayı satılığa çıkardık. Henüz internete ilan vermedik. Forumda da ilan bölümüne yazamıyorum mesaj sayısından ötürü. Forumdan alıcı çıkarsa araba Bursa Nilüferde, fiyatı da bize olan maliyeti kadar düşünüyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
44 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Kardeşim hakkınızda hayırlısı olsun, üzüldüm ama

Teşekkürler. Ben de üzüldüm arabayı ben bulup aracı oldum nihayetinde. Böyle olsun istemezdim tabi ama vardır bir hayır diyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
On 08.06.2017 at 19:03, Süleyman Kartal yazdı:

Neyse ki önemli bir sorun yokmuş. Birkaç sigorta ve fanı devreye sokan röle değişince fan sorunu çözüldü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
On 14.06.2017 at 08:32, Mehmet Pınar yazdı:

Güzel haber:)

Araba hala satılık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
28 dakika önce, Süleyman Kartal yazdı:

Araba hala satılık :)

Hayırlısı olsun, foruma ilk ben kazandırmıştım bu arabayı.

İçinize sinmeyince, olmaz , bilirim. 

İlan açtınız mı? Bilelim, aklımızda olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
8 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Hayırlısı olsun, foruma ilk ben kazandırmıştım bu arabayı.

İçinize sinmeyince, olmaz , bilirim. 

İlan açtınız mı? Bilelim, aklımızda olsun.

Evet koyduk ilan, önceki satıcının cümlelerini de fazla değiştirmeden ekledim ilana:

Orijinal km'de JATCO'lu MONDEO GHIA
İlan No: 448731081
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orijinal-km-de-jatco-lu-mondeo-ghia-448731081/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Bir saat önce, Süleyman Kartal yazdı:

Evet koyduk ilan, önceki satıcının cümlelerini de fazla değiştirmeden ekledim ilana:

Orijinal km'de JATCO'lu MONDEO GHIA
İlan No: 448731081
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orijinal-km-de-jatco-lu-mondeo-ghia-448731081/detay

Fiyat biraz iddialı olmuş.

inşallah tez zamanda satılır.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
2 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Fiyat biraz iddialı olmuş.

inşallah tez zamanda satılır.

Temiz güvenilir Mondeo bulmanın zorluğundan ötürü, uzun süre binme hayaliyle 1-2 fazla verip aldık ama hesapta olmayan bu durum çıktı. Fiyatı bize maliyetinden çok da fazla yazmadım ama tabi bu son fiyat değil.

Bizim gibi binme niyeti olan alıcı çıkarsa fiyat uçuk gelmeyecektir en azından, üç aşağı beş yukarı ortada buluşulur anlaşılır nasipse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...