İçeriğe Yönlendir

Transit Courier - Kasko Trafik Hk.

Fatih Küçük

Recommended Posts

Fatih Küçük

Merhaba,

Hususi otomobil aracimin satişini yaptiktan sonra Kamyonet hususi kullanim tarzinda araç aldiğimizda devam eden kasko trafik indiririmim araç türü farkli olduğundan geçersiz mi olmakta sigortacim bu şekilde bilgi vermekte.Ayni türde araç almak lazimmiş !

Benim araştirmalarim ise kullanim amaci hususi olmasi ikisi için sorun olmadiği yönünde

Bu konuda bilgisi tecrübesi olan bilgi verebilir mi saygilar.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Daha önce merak edip Mehmet ÖZYÜREK abimize sormuştum; cevabı her kategori için ayrı değerlendirme olucağı yönündeydi. Yani İndirimden aynı kategori olan vasıtalarda kullanabiliyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Fatih Küçük yazdı:

Merhaba,

Hususi otomobil aracimin satişini yaptiktan sonra Kamyonet hususi kullanim tarzinda araç aldiğimizda devam eden kasko trafik indiririmim araç türü farkli olduğundan geçersiz mi olmakta sigortacim bu şekilde bilgi vermekte.Ayni türde araç almak lazimmiş !

Benim araştirmalarim ise kullanim amaci hususi olmasi ikisi için sorun olmadiği yönünde

Bu konuda bilgisi tecrübesi olan bilgi verebilir mi saygilar.

Hususi otomobili satar, hususi kullanımlı 4-5 koltuklu panelvan cinsi bir araç alırsanız otomobildeki kaskodaki hasarsızlık indiriminizi panelvan tarzı kamyonetinizde kullanırsınız..

Bu durum şirketlere göre değişiklik gösterir. Benim şirketim buna izin verir.  

Tam olarak ne alacaksınız. ?

1 saat önce, İbrahim Halil Geloğlu yazdı:

Daha önce merak edip Mehmet ÖZYÜREK abimize sormuştum; cevabı her kategori için ayrı değerlendirme olucağı yönündeydi. Yani İndirimden aynı kategori olan vasıtalarda kullanabiliyorsunuz. 

Trafik sigortası için öyle İbrahim.. Kaskoda durum değişik.. Kasko imkan veriyor. 

Trafikte maalesef senin dediğin gibi, her cins araç için ayrı takip ediliyor.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu
55 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hususi otomobili satar, hususi kullanımlı 4-5 koltuklu panelvan cinsi bir araç alırsanız otomobildeki kaskodaki hasarsızlık indiriminizi panelvan tarzı kamyonetinizde kullanırsınız..

Bu durum şirketlere göre değişiklik gösterir. Benim şirketim buna izin verir.  

Tam olarak ne alacaksınız. ?

Trafik sigortası için öyle İbrahim.. Kaskoda durum değişik.. Kasko imkan veriyor. 

Trafikte maalesef senin dediğin gibi, her cins araç için ayrı takip ediliyor.  

Bilgilendirme için tesekkür abi. Prosedürleri öğrenmiş olduk.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...