İçeriğe Yönlendir

Ipad açılmıyor..

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Arkadaşlar Merhaba..

ıpad ile bi sorunum var açılmıyor.. itunes ile açılıyor sadece ama onda da çok fazla durmuyor geri kapanıyor.. doğru düzgün çalışan tablet çalışmaz oldu.. yardimci olabilecek olan var mı ?

Normal açılmıyor itunes ile açılıyor ama çok fazla durmuyor geri kapanıyor. [emoji20] [emoji20]

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

ipad modeliniz ne? eski bir cihazsa bataryasında sorun olabilir. 

tekrar kurmayı denediniz mi? 

youtube 'a DFU mode yazarsanız itunes ile nasıl tekrar kuracağınızı anlatır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
5 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

ipad modeliniz ne? eski bir cihazsa bataryasında sorun olabilir. 

tekrar kurmayı denediniz mi? 

youtube 'a DFU mode yazarsanız itunes ile nasıl tekrar kuracağınızı anlatır.

ipad2 2013 de falan alınmıştı 
Abi doğru çalışan cihaz bi anda açılmamaya başladı.. itunes ile açılıyor ama çok fazla sürmüyor geri kapanıyor..
Bu gün servisine götürdüm daha hiç bakmadan anakart arızalı 1000 tl verin yenisini ile değiştirelim dediler.. zaten sıfırı 850 lira falan 

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
10 saat önce, Erkan Tekin yazdı:

ipad2 2013 de falan alınmıştı 
Abi doğru çalışan cihaz bi anda açılmamaya başladı.. itunes ile açılıyor ama çok fazla sürmüyor geri kapanıyor..
Bu gün servisine götürdüm daha hiç bakmadan anakart arızalı 1000 tl verin yenisini ile değiştirelim dediler.. zaten sıfırı 850 lira falan 

ipad anakartı kolay kolay arıza yapan parça değildir. Enteresan olmuş. bence içindeki datayı alamıyorsanız DFU moda 'da tekrar bir deneyin.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Erkan Bey, Apple genel huyudur, hem tepedeki açma kapama düğmesine hem de ortadaki home tuşuna aynı anda basarak açmayı deneyin. Reset atacaktır ama merak etmeyin bilgilerine hiçbirşey olmaz tahmin edecebileceğiniz üzere.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Erkan Bey, Apple genel huyudur, hem tepedeki açma kapama düğmesine hem de ortadaki home tuşuna aynı anda basarak açmayı deneyin. Reset atacaktır ama merak etmeyin bilgilerine hiçbirşey olmaz tahmin edecebileceğiniz üzere.

Itunes bağlanıp açıyoruz çalışıyor fakat çok uzun sürmüyor geri kapanıyor.. bilgiler gidebilir sorun değil yeter ki çalışsın [emoji16]

ipad anakartı kolay kolay arıza yapan parça değildir. Enteresan olmuş. bence içindeki datayı alamıyorsanız DFU moda 'da tekrar bir deneyin.

Yukarıda da belirttigim gibi iTunes ile açılıyor fakat çok durmuyor öyle geri kapanıyor.. pek anlamam bu tablet telefon işlerinden pc olsa çoktan yapardım da.. Bu anda nasıl anakart arızalandi anlamadım serviste hiç bakmadan anakart dediler.. bence daha farklı bişi var dediklerinizi denicem inşallah olur.. teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
4 saat önce, Erkan Tekin yazdı:

Itunes bağlanıp açıyoruz çalışıyor fakat çok uzun sürmüyor geri kapanıyor.. bilgiler gidebilir sorun değil yeter ki çalışsın emoji16.png

Yukarıda da belirttigim gibi iTunes ile açılıyor fakat çok durmuyor öyle geri kapanıyor.. pek anlamam bu tablet telefon işlerinden pc olsa çoktan yapardım da.. Bu anda nasıl anakart arızalandi anlamadım serviste hiç bakmadan anakart dediler.. bence daha farklı bişi var dediklerinizi denicem inşallah olur.. teşekkür ederim

Tahmin ediyorum çalışmaması daha kötü :) Siz yine de iCloud'a yedekleyin herşeyi bence, umarım çözülür, Apple Online hattan destek almayı denedinz mi? İnanılmaz profesyonel bir ekip var ben memnun kaldım şahsen destekten.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Tahmin ediyorum çalışmaması daha kötü [emoji4] Siz yine de iCloud'a yedekleyin herşeyi bence, umarım çözülür, Apple Online hattan destek almayı denedinz mi? İnanılmaz profesyonel bir ekip var ben memnun kaldım şahsen destekten.

Nerden ulaşıyoruz abla oraya link falan paylasabiliyomuyuz burda akşam eve gider gitmez bakayım [emoji4][emoji4]
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
Şimdi, Erkan Tekin yazdı:

Nerden ulaşıyoruz abla oraya link falan paylasabiliyomuyuz burda akşam eve gider gitmez bakayım emoji4.pngemoji4.png

Erkancım, Apple Türkiye websitesine girip, cihazın kodunu, var ise tel no vs bilgileri bırakıp, randevu bile oluşturabilrisin, onlar seni o saatte geri arıyor, bir göz at olmazsa bakayım ben tekrar.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Erkancım, Apple Türkiye websitesine girip, cihazın kodunu, var ise tel no vs bilgileri bırakıp, randevu bile oluşturabilrisin, onlar seni o saatte geri arıyor, bir göz at olmazsa bakayım ben tekrar.

Ablam çok saol isteyim suan eve gider gitmez hemen bakıcam [emoji4][emoji4]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...