İçeriğe Yönlendir

Audi mi Mondeo mu

Koray Erol

Recommended Posts

Koray Erol

Arkadaslar merhaba benim bi sorum olacakti.sizce audi a6 mi mondeomu? Bunu ozellikler donanim anlaminda sormuyorum bana gore yol tutus ve saglamlik yani guven onemlidir.fikirlerinizi alabilirmiyim tabi fikirlerinizi kisisel dusunceden cok teknik bilgilerle desteklerseniz daha iyi olur galiba 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

a 6 nın donanımsız olanın ben pek görmedim . 10 ilan açsam 9 u deri döşeme vardır

mondeonun anca selective i ile mükayese edilir sanırım oda mk4 de kilerle son kasada zaten alınacak bir mondeo kombinasyonu yok benim gözümde 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Konu başlığını bile imha edesim geldi:)  Tabiki şaka, şimdi hemen saldırılar gelmesin:) Ama cevap ortada, doğru yol:)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
4 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

ayni yolun yolcusu degiller :)

Güzeldi:) Harikasın:) Ne var ne yok bu arada?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
37 dakika önce, Koray Erol yazdı:

Arkadaslar merhaba benim bi sorum olacakti.sizce audi a6 mi mondeomu? Bunu ozellikler donanim anlaminda sormuyorum bana gore yol tutus ve saglamlik yani guven onemlidir.fikirlerinizi alabilirmiyim tabi fikirlerinizi kisisel dusunceden cok teknik bilgilerle desteklerseniz daha iyi olur galiba 

"Ağam eğlenir benimle"

https://www.59saniye.com/agam-eglenir-benimle/

Hocam; düşünmeden "A" seçeneğini işaretleyin bence:)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
4 dakika önce, Ozlem Kaya yazdı:

Güzeldi:) Harikasın:) Ne var ne yok bu arada?

Sizden harika olmayalim idare ediyoruz iste :) vag cilardan kurtulduk diye rahatlamistik en son... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu ikisi kıyaslanacak araçlar değil.. Audi'nin yanında mondeo ancak fayda maliyet aracı olur. 

Audi dünyada 3 büyükten biri olmuş bir marka. Reklamla falan olunmaz bu :)   

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
4 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Sizden harika olmayalim idare ediyoruz iste :) vag cilardan kurtulduk diye rahatlamistik en son... :biggrin:

Hemen gidiyorum:)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aynı paraya alınacak selective mondeoyu sorunsuz ve uzun süre kullanım maliyeti olarak tercih ederdim.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 dakika önce, Ozlem Kaya yazdı:

Hemen gidiyorum:)

yok biz sizi böyle kabul ediyoruz, degisiklik oluyor forumda:p

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Model yillarini da belirtseydiniz :)

2005 model bir A6 dan ise 2015 model Mondeo tercihim olur. Yeni yenidir :)

Ikisinin de sinifi ve klasmani ayni degil lakin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Ozlem Kaya yazdı:

Konu başlığını bile imha edesim geldi:)  Tabiki şaka, şimdi hemen saldırılar gelmesin:) Ama cevap ortada, doğru yol:)

emisyon desem :)  nesi doğru :D

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
1 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

emisyon desem :)  nesi doğru :D

Aa naber:) Nasılsınız? Ben de ne zaman geleceksiniz diye size bakıyordum:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

2005 audiye karşı 2015 mondi, cevap elbette mondi olur, full mondi olacak ama, diğeride yaştan dolayı kaybetti, başka şeyden değil, A6 sonuçta, A4 desek hadide...

Bir saat önce, Ozlem Kaya yazdı:

Aa naber:) Nasılsınız? Ben de ne zaman geleceksiniz diye size bakıyordum:)

buradayım hep takipteyim kaçmaz benden :D  mersoyu duydunmu, o da tırt çıkmış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
Şimdi, Ali Cihangiroğlu yazdı:

2005 audiye karşı 2015 mondi, cevap elbette mondi olur, full mondi olacak ama, diğeride yaştan dolayı kaybetti, başka şeyden değil, A6 sonuçta, A4 desek hadide...

Yılları Metin Hocam örnek olarak verdi, beyfendi belirtmemiş. 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

buradayım hep takipteyim kaçmaz benden :D  mersoyu duydunmu, o da tırt çıkmış :D

forever pug:biggrin:

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Süper ne güzel sizi hep burada görmek:) Sürekli pozitif enerji veriyorsunuz gördükçe gülümsüyorum hep:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yılları Metin Hocam örnek olarak verdi, beyfendi belirtmemiş. 

gençse  o zaman iş değişir elbet, 2015 A6 mı 2015 Mondimi, yada 2-3 yaş eski olsun audi,  elbette cevap A6, klasmanı farklı....

yalnız parası olana tabii, A6 gibi üst seviyeye geçmeye başladığınızda masraflarda katlanıyor ne yazıkki, patronun maybach ın ön camını sordum dumur oldum, lastikler zaten ülkede yok, siparişle geliyor, gerisini ne sen sor ne ben anlatayım, seçtiğin araç gelir durumuna uygun olacak, 20 yaşında bir S500 ü rahatça alırsın, ama aldın ya sonrası...

bakım yaptırmak bile bitirir adamı, bir körüğü 15 bin tl. mesela, sen düşün artık, bu sadece parça fiyatı...

Süper ne güzel sizi hep burada görmek:) Sürekli pozitif enerji veriyorsunuz gördükçe gülümsüyorum hep:)

araba nasıl, memnunmusun, iyice alışmıssındır artık :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
14 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

gençse  o zaman iş değişir elbet, 2015 A6 mı 2015 Mondimi, yada 2-3 yaş eski olsun mondi,  elbette cevap A6, klasmanı farklı....

yalnız parası olana tabii, A6 gibi üst seviyeye geçmeye başladığınızda masraflarda katlanıyor ne yazıkki, patronun maybach ın ön camını sordum dumur oldum, lastikler zaten ülkede yok, siparişle geliyor, gerisini ne sen sor ne ben anlatayım, seçtiğin araç gelir durumuna uygun olacak, 20 yaşında bir S500 ü  tahatça alırsın, ama aldın ya sonrası...

bakım yaptırmak bile bitirir adamı, bir körüğü 15 bin tl. mesela, sen düşün artık, bu sadece parça fiyatı...

araba nasıl, memnunmusun, iyice alışmıssındır artık :)

Valla alıştım Ali Abi, ama Polomu da özlemiyorum desem yalan olur. Polo T olsa, ESP olsa biraz daha binerdim sanırım, hoş bagaj vs yetmiyordu ama yine de memnundum. Tabi bunun yol tutuşu çok daha iyi, virajlara daha güvenle giriyorum, biraz daha geliştirdim. Polodaki uçacakmış hissi bunla gitti. Kışı da atlattık, lastiklerimden çok mutlu değilim, jantları değiştirmek istiyorum. S modda kullanıyorum çoğunlukla ve daha fazla yakmıyor ilginç bir şekilde. Yalıtımı da cidden çok iyi, müzik delisi olarak, ses sistemi de başarılı. Güzel yani seviyorum, alıştım da, araç mesafesi oturdu artık kafamda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Hayır diyorum, hayır işte, alamamki ben bunu yahu :) evi satıp alırız ancak, artanlada buna bir ev yazpmak lazım olur bu durumdada :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Valla alıştım Ali Abi, ama Polomu da özlemiyorum desem yalan olur. Polo T olsa, ESP olsa biraz daha binerdim sanırım, hoş bagaj vs yetmiyordu ama yine de memnundum. Tabi bunun yol tutuşu çok daha iyi, virajlara daha güvenle giriyorum, biraz daha geliştirdim. Polodaki uçacakmış hissi bunla gitti. Kışı da atlattık, lastiklerimden çok mutlu değilim, jantları değiştirmek istiyorum. S modda kullanıyorum çoğunlukla ve daha fazla yakmıyor ilginç bir şekilde. Yalıtımı da cidden çok başarılı, müzik delisi olarak, ses sistemi de başarılı. Güzel yani seviyorum, alıştım da, araç mesafesi oturdu artık kafamda.

Ohh ne güzel, polodan sonra elbette süper gelmiştir, uçacak hissine kapılırsın tabii, polo bu, fiestamı sandın :D :tongue:

konforlu güzel alet a3, şimdi arabam olmasa ve bu sınıf alacak olsam A3 e bakardım, fiestadan heleki polodan sonra ferah geliyor bu alet, özellikle bagaj dediğin gibi sorun oluyor...

ses olayına bende hastayım, evde yaptıklarımı arabaya versem şimdi a4 e binerdim, o derece yani, alacağım arabada ses sistemi kesinlikle üst düzey olmalı

virajlara girmek zevkli değilmi :rolleyes: neyse sen yinede temkinli olursun söylememe gerek yok, kul yapısı sonuçta çokta güvenmemek lazım...

kazasız belasız kullan, önemli olan seni mutlu etmesi, ediyorsa gerisi boş, en iyi araba o dur :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
6 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ohh ne güzel, polodan sonra elbette süper gelmiştir, uçacak hissine kapılırsın tabii, polo bu, fiestamı sandın :D :tongue:

konforlu güzel alet a3, şimdi arabam olmasa ve bu sınıf alacak olsam A3 e bakardım, fiestadan heleki polodan sonra ferah geliyor bu alet, özellikle bagaj dediğin gibi sorun oluyor...

ses olayına bende hastayım, evde yaptıklarımı arabaya versem şimdi a4 e binerdim, o derece yani, alacağım arabada ses sistemi kesinlikle üst düzey olmalı

virajlara girmek zevki değilmi :rolleyes: neyse sen yinede temkinli olursun söylememe gerek yok, kul yapısı sonuçta çokta güvenmemek lazım...

kazasız belasız kullan, önemli olan seni mutlu etmesi, ediyorsa gerisi boş, en iyi araba o dur :)

Haklısınız, herkese en güzel araba keyif aldığı araba, yorumlar için de teşekkürler:) Amin Allah hepimize kazasız belasız sürüşler versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...