İçeriğe Yönlendir

Audi mi Mondeo mu

Koray Erol

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Abicim oldu mu şimdi? Yumurta ile havyar kıyaslanır mi hiç?

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Hiç düşünmeden mondeo derim, çünkü az bi düşünsem kesin a6 derdim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Said Çiftci

Hocam bi kere sınıf farkı var birisi D sınıfı diğeri E sınıfı...

Mondeo ile jetta yi kıyaslamak gibi bişey bu şimdi...

Mondeo ile ancak passati veya A4 u kıyaslarsak bi nevi mantıklı olur...

A6 da sizin istediğiniz özelliklerin hepsinde mondeo nun üstünde olur, altında kalmaz...

Diye düşünüyorum ??

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
3 saat önce, Ozlem Kaya yazdı:

Konu başlığını bile imha edesim geldi:)  Tabiki şaka, şimdi hemen saldırılar gelmesin:) Ama cevap ortada, doğru yol:)

OOOOooooOOO Özlem hanım. Sizi buralarda görmeyeli çok olmuştu.

Yorum bağlantısı
Koray Erol
4 saat önce, Ozlem Kaya yazdı:

Konu başlığını bile imha edesim geldi:)  Tabiki şaka, şimdi hemen saldırılar gelmesin:) Ama cevap ortada, doğru yol:)

Elbette ki audi diyosunuz biliyorum bende oyle diyorum ama hani kullanmadigim denemedigim icin soruyorum ustad.

4 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

http://kiyas.la/tr/araba/karsilastir/Audi-A6-2.0-TDI-vs-Ford-Mondeo-2.0-TDCi-Selective-Powershift

Sağlamlık olarak a6 bana daha sağlam geliyor. Ama a6 ya o kadar para verene kadar mondeo 'ya binerdim heralde.

Ertem bey tesekkurler elbetteki donanim olarak her turlu a6 agir basar lafim yok benim sordugum baska.aslinda sunu diyorum ben AUDİ WOLKSWAGEN GRUBU YA SİMDİ MONDEO PASAATA YOL TUTUS VE SAGLAMLİK ANLAMİNDA BANA GORE BİN BASAR İSTE BURDA AUDİ DE DE AYNİ DURUM AOZ KONUSU OLABİLİRMİ ACABA DİYORUM.passat kullandim gordum ama a6 kullanmak nasip olmadi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

passata basarda A6 yı pek basamaz sanırım, ama geri kalmaz emin ol :) konfor vs. o anlamda demiyorum, sonuçta ikiside yolda gidişmi dersin yol tutuşmu dersin sen karar ver, ikiside iyi giden makinalar, A6 konfor odaklı, farkı bu temelde...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mondeo passata bin basamaz. :)
Neye göre hesapladınız bunu :)
Teknik olarak eşdeğer araçlardır. Kalite, prestij ve 2. el değeri olarak passat daha üstündür.
A6 ise bunların yanında başka bir gezegenden gelmiş gibi ayrılır.
Aynı grup diye aynı araç diyemeyiz.
Porsche de aynı gruba ait bir araç.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Erol
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mondeo passata bin basamaz. :)
Neye göre hesapladınız bunu :)
Teknik olarak eşdeğer araçlardır. Kalite, prestij ve 2. el değeri olarak passat daha üstündür.
A6 ise bunların yanında başka bir gezegenden gelmiş gibi ayrılır.
Aynı grup diye aynı araç diyemeyiz.
Porsche de aynı gruba ait bir araç.

Siz neye gore diyosunuz? Hadi ben kullandim gordum peki siz neye gore KALİTE yi daha ustun tutuyosunuz?ben piyasa demiyorum ona bakarsaniz bana gore MAZDA nin yol tutusuda kaliteside motoruda yine soyluyorum passata bin basar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim kullanıp görmediğim kanısına nasıl vardınız :) Mustafa Arıkan 2003 passatın kapılarını söktü. Onları incelemek yeter. :) Aracın her yeri en ince noktası nasıl daha güzel olabilir diye düşünülmüş. Bagaj kilidindeki kapak yeter.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Segmentleri farklı bir kere A4 mü Mondeo mu olabilirdi soru!!!
Yine A4 olurdu cevap fiyat hariç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

A6 komşuda var 2.0 dizel. Aracın içine binince kaptan bizi ışınla diyesim geldi.

Mk5 mondeo, içini görmedim, dışarıdan kozmetik olarak hiçbir audi onun kadar etkili duruşa sahip değil.

Yol tutuşu veya sürüş dinamiği hakkında fikir sahibi değilim ancak, A6 agresif sürüş yapmaya yakışmayacak görünüme sahip, daha olgun. Mondeo hırçın yaramaz, yaşı 50 olmuş ama hâlâ dedililk peşinde adam gibi duruyor.

Servet sen ikisi arasında hangisini alırsın deseniz Mondeo'nun anahtarı nerede derim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
36 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Audi ''S''

S siz de audi olmaz, yan sanayi gibi ne o öyle

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
11 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

ecoboost

avustralyada söyleme döverler seni, çatır çutur yandı motorlar

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
14 saat önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

OOOOooooOOO Özlem hanım. Sizi buralarda görmeyeli çok olmuştu.

Daha fazla yokluğum hissedilmesin, ortalık fazla sakin dedim:) Konuların hit almaya ihtiyacı var;)

12 saat önce, Koray Erol yazdı:

Elbette ki audi diyosunuz biliyorum bende oyle diyorum ama hani kullanmadigim denemedigim icin soruyorum ustad.

Ertem bey tesekkurler elbetteki donanim olarak her turlu a6 agir basar lafim yok benim sordugum baska.aslinda sunu diyorum ben AUDİ WOLKSWAGEN GRUBU YA SİMDİ MONDEO PASAATA YOL TUTUS VE SAGLAMLİK ANLAMİNDA BANA GORE BİN BASAR İSTE BURDA AUDİ DE DE AYNİ DURUM AOZ KONUSU OLABİLİRMİ ACABA DİYORUM.passat kullandim gordum ama a6 kullanmak nasip olmadi

Estagfurullah üstad burdaki bütün arkadaşlarımız. Şöyle sorabilir miyim o zaman, spesifik 2 aracı mı mukayese ediyoruz yani baktığınız hali hazırda 2 araç var mı yoksa genel bir mukayese mi bu. Audi'nin en eski modelleri bile ne kasa- yüz olarak ne de donanım olarak her türlü cebinden çıkartır. Eskisinden yenisine birçok Audi inceledim, çok eski modellerde bile baldır desteğinden tutun, Olufman özel ses sistemleri var, adamlar aşmış.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Bütçe durumu iyiyse A6 tabiki iyi olur ama kanaatkar gözle bakmak gerekirse Mondeo gayet yeterli olur.Piyasada arabalara bir dünya kimine göre servet harcayanlar var adam BMW almış sanki bakkaldan peynir zeytin almış gibi konuşmalarından hissediliyor ama kimide 25-30 binlik bir araç alıyor ona göre o araba Mercedes sayılır çünki kendince her işini görüyor. Yani kısacası bence paraya bütçeye bakar bu durum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
15 dakika önce, Ozlem Kaya yazdı:

Daha fazla yokluğum hissedilmesin, ortalık fazla sakin dedim:) Konuların hit almaya ihtiyacı var;)

Haklısın. Sen burada olunca ekşın eksik olmuyor forumda.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
4 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Haklısın. Sen burada olunca ekşın eksik olmuyor forumda.

;) O zaman hazırlanın:) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Mondeo'yu bilmiyorum ama Passat B8'in hatrı sayılır derecede yol tutuşu var. İnkar edilemez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...