İçeriğe Yönlendir

Gitti Focus Geldi JUKE :)

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Wooww

Heralde abi mini bu ve 11ios güncellemesi bile geldi cihaz harika sayende [emoji1319]

Mercedesin tabletinden çok daha şık durmuş [emoji4]

Aynen Mehmet abi beni apple’a zorlayan Olgu sayesinde herşey [emoji1317][emoji41][emoji592]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

150Liraya merakımdan aldığım dekor görünümlü bir tavan barı taktım bugün tavana nasıl durmuş ?

a492bca5aae36623c72ed94783343796.heic

2a44366dffccf4f04de96725a2e01f08.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

:):) kullanın. Focus kadar rahat olmayabilir. Sert bir araç olmakla birlikte aykırı bir tasarımı var. 

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
[emoji4][emoji4] kullanın. Focus kadar rahat olmayabilir. Sert bir araç olmakla birlikte aykırı bir tasarımı var. 

Nisan 1 den bu yana kullanıyoruz aşırı keyif aldığımız bir araç oldu benim için yüksek olması ve yol tutuşu çok keyifli :) Teşekkürler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erkan Gültekin1

Juke'cular olarak buluşma bile yaptık :)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Vaay güzel olmuş [emoji4]   :nazar:

Mehmet Abi aynısının OtoClubTürkiye halini düşün şahane olur [emoji1315][emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Japonya’da R versiyonu var bunun ki,akıllara zarar:) 

allah kaza bela göstermesin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Japonya’da R versiyonu var bunun ki,akıllara zarar[emoji4] 

allah kaza bela göstermesin

Evet abi çok şekil basık tipleri bile var sport olarak [emoji592][emoji1366]

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Çok değişik bir araç.
Ya sevimli bulunuyor. Ya itici
Ortası yok. [emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Getirmedin trakyaya inceleyemedik, Islatma işide bekliyor tabi. 

Bu arada tavan aparatları olmamış bence, araç çizgilerine aykırı olmuş gibi. Canlı görmekte lazım tabi foto ve açı yanıltıyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
22 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok değişik bir araç.
Ya sevimli bulunuyor. Ya itici
Ortası yok. emoji23.png

Aynen abi fazlasıyla aykırı :) Bundan sonraki arabam  Toyota Hybrid HRV olur gibime geliyor şuan en tipsizi o :)

9 saat önce, Onur Demir yazdı:

Getirmedin trakyaya inceleyemedik, Islatma işide bekliyor tabi. 

Bu arada tavan aparatları olmamış bence, araç çizgilerine aykırı olmuş gibi. Canlı görmekte lazım tabi foto ve açı yanıltıyor olabilir.

Sorma kardeşim ıslatma bahane yüzünü görebilsek kar diyeceğim o derece.. 

Barlar emaneten duruyor bende her an sökebilirim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
55 dakika önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

Aynen abi fazlasıyla aykırı :) Bundan sonraki arabam  Toyota Hybrid HRV olur gibime geliyor şuan en tipsizi o :)

O da aykırı bir araç

Aynı sonuç olur bence :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Erkan Gültekin1

Havalarda açmadı gitti...

a1d2237c124d2f0e461ebf90b567016c.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, ilginç araç, orta vites kısmı motorsiklet yakıt deposu gibi, geçen yakında incelemiştim, inidirimli satışa koymuşlardı, kipa da, bagaj koymayı unutamsalarmış güzel olacaktı valla :tongue:

:nazar:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Bende juke hayranıyım, Allah kaza bela vermesin. Ama benim biri 6 aylık biri 6 yaşında iki oğlum var , outlander bagaj bile tam yeterken juke bagaj sanırım bana uymaz :( Birde sert süspansiyon diye yorumlar okudum netteki testlerde, gerçekten sert bir araçmı ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Hayırlı olsun, ilginç araç, orta vites kısmı motorsiklet yakıt deposu gibi, geçen yakında incelemiştim, inidirimli satışa koymuşlardı, kipa da, bagaj koymayı unutamsalarmış güzel olacaktı valla :tongue:

:nazar:

Hahah abi hiç güleceğim yoktu yerinde tespik bagaj sıkıntı [emoji23]

Bende juke hayranıyım, Allah kaza bela vermesin. Ama benim biri 6 aylık biri 6 yaşında iki oğlum var , outlander bagaj bile tam yeterken juke bagaj sanırım bana uymaz [emoji20] Birde sert süspansiyon diye yorumlar okudum netteki testlerde, gerçekten sert bir araçmı ? 

Merhaba, biz 3 kişilik bir aileyiz 4yaşında bir oğlum var yeterli geliyor şimdilik. Süspansiyon ve motor sesi konusunda çok şey duydum ama abartıldığı gibi değildi. Piyasası hızlı bir araba diyebilirim ayrıca. Üzerine port bagaj bakıyorum şu aralar bu yıl ki tatil için. Ama tasarımına eşimle hayran olduğumuz için bugün satsak üst modelini alırız yine o derece [emoji2][emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...