İçeriğe Yönlendir

APP ve Standart Plaka hakkında.

Ramazan Turan

Recommended Posts

Metin Mankal
3 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Yukarıda paylaşılan pdf dosyasına göre 4 ler farklı duruyor ve o dosyaya göre sizinki yine hatalı basım görünüyor.

Yok artık ya...O kadar da değildir heralde...Eşşeğin bi tarafına....tövbe tövbe...

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
19 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Siz hiç sivil araç resmi plaka polis otosu gördünüz mü!!!!!!!
Bu tip çıkarımları anlamakta zorlanıyorum, Polis kendini de halkını da koruyor. Sıkıntı yok rahat olun...
Jandarma askeri teşkilat değil artık, İçişlerine ait bir kurum plakası olması gereken kıvamda...
Yeşil plakalar eskidendi.
Keza kıyas yapmıyorum, bir KHK var ortada başka yerler ile kendine eleştiri yapıp pay çıkarma çabası bana garip gelen...
KHK ortada herkes vatandaş olarak uyacak, uymazsa gerekli cezai işlemlere ses etmeyecek...
Olay basit yani!

Ben standard yok dedim, siz polis jandarmadan girdiniz cezadan çıktınız, sanki ben app yanlısı ceza karşıtıymışım gibi. Çok ilginç.

Daha önceden bir konuda yazmıştım, örneğin 10 farklı tip plaka ankete tabi tutulup çoğunluğun seçtiği tip kullanılacak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Yok artık ya...O kadar da değildir heralde...Eşşeğin bi tarafına....tövbe tövbe...

İnşallah değildir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Metin Mankal yazdı:

Kulağına hocam kulağına :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
30 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Kulağına hocam kulağına :)

Neyse...Kulağına diyelim..Evet...

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
3 saat önce, Metin Mankal yazdı:

7No0RP.jpg

4 rakamının problem teşkil edeceğini sanmam, benim plakada da 3 tane 4 rakamı var. Resimdeki otobüs değil :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ben dün eyüpüün yukarıdakine gittim . 70 lira dedi plaka çıkarmaya sinirlendim yaptırmadan çıktım iş çok ya hemen fırsatçılık başlamış

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bende zorda olsa değişim yaptım. Cemiyet kağıt olmadan basmıyor, geçen sene basmisti başka ilçedeki cemiyet. Eminiyet randevu istiyor, alayım diyorum pazartesiye kadar dolu. Yarın yola çıkacağım huzursuz gitmek istemedim. Sancaktepe emniyet verdi randevusuz Allah'tan, kağıdı aldık bastırdik Sultanbeyli cemiyette. 31 lira iki plaka.
4 bende de kesik...
9635e1f592688ff05677db09aa3d7ea1.jpg

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bugün trafikte hatalı basılmış plaka aradı gözlerim, trafikte ararken forumda buldum  :D

Sahibi de yabancı değil, forumdan

ZEJDMg.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
8 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Bugün trafikte hatalı basılmış plaka aradı gözlerim, trafikte ararken forumda buldum  :D

Sahibi de yabancı değil, forumdan

Hatta sahte mi ne.. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
4 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hatta sahte mi ne.. :p

Olabilir 4 rakamından ayrıca 1 rakamı da garip çünkü :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

istanbul plakalarin hepsi toplatilmali

bütün 4'ler hatalı 

images?q=tbn:ANd9GcQsF8YgnMG-2D6KDERlfCj

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
18 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Doğrusu nedir

images?q=tbn:ANd9GcQMwmuWi13rdxzWvIRi9cm

images?q=tbn:ANd9GcRZmoU3W0Z_6OyHAXjK6ix

olması gereken bu 

ancak burdaki 4 rakamı da hatalı...

4 rakamı hatalı olduğu için emniyet değişecek derse iyi kargaşa ve ekonomiye can verilecek...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
7 dakika önce, Mustafa Şimşek yazdı:

images?q=tbn:ANd9GcQMwmuWi13rdxzWvIRi9cm

images?q=tbn:ANd9GcRZmoU3W0Z_6OyHAXjK6ix

olması gereken bu 

ancak burdaki 4 rakamı da hatalı...

4 rakamı hatalı olduğu için emniyet değişecek derse iyi kargaşa ve ekonomiye can verilecek...

2-3 ay evvel bu plaka işi ilk çıktığında polis çevirdi beni. Muayenem yoktu, o sırada plaka güme gitti :) Ama döndü söyledi, yoldan geçen üstteki karakterli tüm araçlar için uygundur dedi. Geri kalanlara bakıyor. 4'ün kulağının buluşmasına kadar "en azından" İstanbul'da takılacaklarını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

34 plakalardaki hiçbir dört rakamı böyle değil "4"

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Doğrusu nedir

Bu ama bu afişin olduğu cemiyet bu şekilde basmıyor :)
Hayaller, gerçekler...d82a7a11b721951c35d261f6ec8de459.jpg1682bc105cde3c3ea14f6c545d980391.jpg
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Az önce resimlere baktım, bizim iki aracın plakasında da 4 rakamı var. Ve Mustafa Bey'in paylaştığı gibi..

Bizim plakaları da şöförler cemiyeti bastı . Merak ettiğim, acaba standart dışı mı?

IMG_0357.JPG

829489.jpg

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bu 4 rakamı standart sayılmıyorsa Türkiyedeki araçların yarısında 4 rakamı mevcuttur sanırım :) İstanbul (34) Kocaeli (41) gibi başında 4 olan şehirlerde hepsi değişecek demektirkibuda çok akla yatkın değil....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...