İçeriğe Yönlendir

APP ve Standart Plaka hakkında.

Ramazan Turan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Uc köşelerde ise problem değildir.

Problem yok diyorsunuz ama yönetmeliğin tarif ettiği ile aykırı, kıl birine denk gelse bağlar direk
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
19 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Problem yok diyorsunuz ama yönetmeliğin tarif ettiği ile aykırı, kıl birine denk gelse bağlar direk

Rakam ve harflere denk gelmediği sürece köşelerden vida atılabilir.

Benim araç plakasinda vida yok

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bayram öncesi memlekete gelirken plakayı düşürdüm. Memleket te yeni plaka çıkarttım. Şimdi ön başka arka başka uçlarından da civatalattım. Merak içinde bekliyorum. Bakalım ne olacak.?:)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
20 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Vida Sadık abi.

Benimki vidalı olsun, polisin işi gücü yok gelip benim vidayla mı uğraşacak :))

valla tersine denk gelirsen öyle bir uğraşır ki, heç affetmez.

kanun koyucunun koyduğu kanunu, kanun koruyucu kendine göre yorumlar, sonra ayıkla piricin taşını. uğraş uğraşabilirsen. ben olsam tez vakitte sökerim vidaları. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

4 rakamı için düzeltme var arkadaşlar, açık veya kapalı fark etmiyor, ikisi de kabul edilmiş. Uygun yazı tipi ve kalınlıklar resimdeki gibi...

lW3A0b.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
42 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Görseldeki rakamlar Beşiktaş baskı gibi duruyor?

Bir kaç forumda paylaşıldı. Baskılar daha ince, ben kontrol ettim, benim arabadaki plakalarla aynı, yeniletmiştim. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben korkumdan tatilde Kırşehir'de hem 50 liraya yenilettim, hem de adam gibi bir plaka sahibi yine olamadım. Acayip 3'ler kalın geri kalanı ince kenardaki çizgiler yamulmuş. Ama hayret 4 kapalı. Makbuzu da atmadım. Ceza yersem direkt dava edeceğim.

IMG_20170627_185929_zps9uoiiflj.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

48 de kalın :) karışık bir font olmuş. Benim de 7 bin üst kolunda ufak çıkıntı var. Bunlarda ceza yazarlarsa yazsınlar artık. Antalya nin Korkuteli ilçesindeyim, rakamları silinmiş üstüne farklı fonlarla etiket yapıştırılan plakalar bile var...

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

BU plaka işi beni de paranoyak yaptı. Ceza yememek için yeniletmek istesem bile mevzuat dışı hatalı basımdan dolayı yine ceza yiyecem.  Plaka basımı yapan yerler denetlenip plakayı ona göre basılıp vatandaşa verilmeli. 

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

7a2191e822d7cf0bca19c4c18917a374.jpg

Ok işaretiyle gösterdiğim köşelerde zaten vida vardı. Ama ortadan atma yapıyordu bende yuvarlak işaretlediğim yerlerden vida attım. Ne yapayım şimdi gidip fibercide ortası üçgen olmayan tampon mu yaptırayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Ben korkumdan tatilde Kırşehir'de hem 50 liraya yenilettim, hem de adam gibi bir plaka sahibi yine olamadım. Acayip 3'ler kalın geri kalanı ince kenardaki çizgiler yamulmuş. Ama hayret 4 kapalı. Makbuzu da atmadım. Ceza yersem direkt dava edeceğim.

IMG_20170627_185929_zps9uoiiflj.jpg

Haha  48 ve 33 kalın olmuş :p

1 dakika önce, Tayfun Doğan yazdı:

Ok işaretiyle gösterdiğim köşelerde zaten vida vardı. Ama ortadan atma yapıyordu bende yuvarlak işaretlediğim yerlerden vida attım. Ne yapayım şimdi gidip fibercide ortası üçgen olmayan tampon mu yaptırayım.

Olmaz, üçgen plaka mı olur :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Bir saat önce, İbrahim Halil Geloğlu yazdı:

BU plaka işi beni de paranoyak yaptı. Ceza yememek için yeniletmek istesem bile mevzuat dışı hatalı basımdan dolayı yine ceza yiyecem.  Plaka basımı yapan yerler denetlenip plakayı ona göre basılıp vatandaşa verilmeli. 

3 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

48 de kalın :) karışık bir font olmuş. Benim de 7 bin üst kolunda ufak çıkıntı var. Bunlarda ceza yazarlarsa yazsınlar artık. Antalya nin Korkuteli ilçesindeyim, rakamları silinmiş üstüne farklı fonlarla etiket yapıştırılan plakalar bile var...

34 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Haha  48 ve 33 kalın olmuş :p

Mersinliymiş meğer :p

Benden tavsiye olsun, para verirken size gösterdikleri örnek çok güzel oluyor ama plaka basımhanesinde yaptıkları çok çirkin. Emin olmadan yaptırmayın. Zaten şehirdeki araçların plakaları federasyonun ne kadar güzel plaka bastığını ele veriyor. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Tayfun Doğan yazdı:

Çift taraflı bantla halloldu o yahu :)

Bi de tapatalk imzanızı kapatabilir misiniz lütfen?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)
On ‎04‎.‎07‎.‎2017 at 20:44, Ramazan Turan yazdı:

4 rakamı için düzeltme var arkadaşlar, açık veya kapalı fark etmiyor, ikisi de kabul edilmiş. Uygun yazı tipi ve kalınlıklar resimdeki gibi...

O harfi yok, yerine 0 rakamını kullanmışlar tebrik ediyorum :D

On ‎05‎.‎07‎.‎2017 at 12:55, Tayfun Doğan yazdı:

Bu tampona uygun plakalık kullanabilirsiniz.

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
Resimler silindi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hadi plaka değiştirelim de İstanbul'da trafikten randevu almak imkansız birşey.

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Bu tampona uygun plakalık kullanabilirsiniz.

Bu tampona uygun plakalık var mı? Varsa link atabilir misiniz...

Peki vidaları beyaza boyasam o da mı olmaz???
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)
1 saat önce, Tayfun Doğan yazdı:

Bu tampona uygun plakalık var mı? Varsa link atabilir misiniz...

Peki vidaları beyaza boyasam o da mı olmaz???

Plaka altlığı diye arattırın.

Benim plakada siyah vidalı ellemedim öyle duruyor.

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...