İçeriğe Yönlendir

07 MMM 01 Mercedes AMG

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

25af26bf2cd88fa39c72a7b6dae46c91.jpgfotolar silinmiş olabilir. Elimde bir bu var onu koydum şimdilik

Hayır olsun, neyin var. Geçmiş olsun Allah şifa versin

2010 yılında kan kanseri oldum. Binlerce kere şükürler olsun şimdi iyiyim. Ama her an tekrarlama ihtimali var.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kerim Bilgehan Arbek

Güle güle, kazasız belasız kullan abicim. :)

Yakıt durumu ne miktarda bunlarda acaba ?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Güle güle, kazasız belasız kullan abicim. [emoji4]
Yakıt durumu ne miktarda bunlarda acaba ?

Teşekkürler bilgehan. Şehir içi 8-9 lt arasında. Şehirler arası ise 6-7 lt arası. Ha basarsan 12-13 buluyor.
Senin arabada 10 numara. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun makinan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Teşekkürler bilgehan. Şehir içi 8-9 lt arasında. Şehirler arası ise 6-7 lt arası. Ha basarsan 12-13 buluyor.
Senin arabada 10 numara. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun makinan.

Abi abartıldığı kadar çok yakmıyormuş senin araba maaşallah. Çok teşekkürler abicim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi abartıldığı kadar çok yakmıyormuş senin araba maaşallah. Çok teşekkürler abicim.

Bugün mesela Nevşehir’e gittik geldik 570 km yol yaptık ortalama 6.9 fena değerler değil bence. Sadece Türkiye’de benzin Pahalı.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Bugün mesela Nevşehir’e gittik geldik 570 km yol yaptık ortalama 6.9 fena değerler değil bence. Sadece Türkiye’de benzin Pahalı.

Maaşallahı varmış abi. O cüsseye göre gerçekten makul değerler. Ah ah aynen öyle benzinin biraz daha ucuz olmasına bile razıyım. Hakkımızda hayırlısı...
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

İki gün önce araçla giderken çukura düştük. Hızım 30-40 km anca var. Lastiği yardık. Bizim lastikler runflat olduğu için yarıldığı zaman yama tutmuyor. 480 tl bayıldık yeni lastiğe. Birde çukura düştüğüm yer ana yol. Mersin’in her yeri şuanda şantiye alanı. Mersin’de şu anda lastikçi olmak varmış. [emoji23]

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Arda geçmiş olsun. 480 tl çok değil Rft için.

İnsan boşyere verince canı sıkılıyor servet ağam. Şantiye alanına çevirdiler Mersin’i. Ben 11 yıldır inşaat yapıyorum ben bunlar kadar kazmadım[emoji23][emoji23]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Abi, vardır bunda da bir hayır :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Geçmiş olsun Abi, vardır bunda da bir hayır [emoji4] 

Selçuk kardeşim teşekkür ederim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Arda Bülent Güzel

Bugün bir lastik daha gitti bu sefer jatta gitti. Lastik sipariş verdik jatta kaynak olacak onu yedek lastik olarak kullanacağım. Canım çok sıkkın. Parayı kolay mı kazanıyoruz. Giden lastik arka lastik. Amg pakette arka lastikler önlerden taban genişliği ve yanak olarak farklı. Önler 245-40-18 arkalar 265-35-18. Girdi kısaca 1000 tl[emoji23][emoji24]

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

18 jant kesinlikle bizim yollara uygun değil, çok geçmiş olsun. Olan mala olsun, sıkmayın canınızı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sani, yollarımız fazlasıyla iyi. Bilhassa çevre yolları olarak. Mahalli yollar evet, bazı yerler sıkıntı ancak yollara uygun değil demek adilane olmaz. 3 yıl 40.k 18 inch lastik kullandım. Yardığım yer lastikçi önündeki kaldırım ki jilet gibiydi ve köşeli kaldırımları da anlamış değilim. 

Ha bir ilave daha, iki ay önce benzer yerde 15 inch lastikte yardım. Yine olsa yine yararım. Her türlü yararım 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Mahalli yollar evet, bazı yerler sıkıntı ancak yollara uygun değil demek adilane olmaz.

İş harici hepimiz araçlarımızı evimizin 15km yarıçapında kullanıyoruz diye düşünüyorum. İş harici ne kadar çevreyoluna çıkıyorsun?

Bizim sokakta bir çukur açtılar ki, ben 21cm yerden yüksek aracımla geçerken altını sürttüm. Şimdi buna çukur mu diyelim, hendek mi?

Seneler evvel evime çok yakın, çok dik ve dönüşlü bir yokuşta KA ile girdiğim çukur sonucu 13 jant yamulmuştu. Düşün nasıl bir çukurdu.

Üzgünüm ama, asla ve asla 18 jant bizim yollarımıza uygun değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...