İçeriğe Yönlendir

Ege veya Antalya bölgesinde muhafazakar tatil yeri hakkında yardım.

Murat Birinci

Recommended Posts

Murat Birinci

Merhaba arkadaşlar. Nasip olursa Eylül ayının ortalarına doğru başlıkta belirttiğim yerlerde tatil düşünüyoruz. Bildiğiniz, gidipte memnun kaldığınız bir otel tavsiye edebilir misiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Özderede bir muhafazakar otel var. ve fakat ben muhafazakar olup denize gidilmesini mantıksız buluyorum. Ödemiş Bozdağ tavsiye ederim.

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Marmara Bölgesi güneyi, Ege bölgesine yakın sayılabilecek ama kuzeyde Balıkesir Altınoluk civarında Elbis otel var 4 yıldızlı ama iyi sayılabilecek bir yer. Antalya Alanya'da ise Bera Otel var, otel çok güzel ama berbat bir plajı vardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Birinci
Özderede bir muhafazakar otel var. ve fakat ben muhafazakar olup denize gidilmesini mantıksız buluyorum. Ödemiş Bozdağ tavsiye ederim.

Deniz değil havuzlar ayrı olması yeterli. Denize zaten ne kadar girilecek o bile belli değil.

Hocam tam adres veya otel ismi yazar mısınız?
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
2 dakika önce, Murat Birinci yazdı:

Deniz değil havuzlar ayrı olması yeterli. Denize zaten ne kadar girilecek o bile belli değil.
Hocam tam adres veya otel ismi yazar mısınız?

bir yakınım gidiyor. sormaya çalışayım. ben gitmedim. ege akdeniz sonuçta deniz kıyısı yerler. denize diye onu demek istedim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Merhaba arkadaşlar. Nasip olursa Eylül ayının ortalarına doğru başlıkta belirttiğim yerlerde tatil düşünüyoruz. Bildiğiniz, gidipte memnun kaldığınız bir otel tavsiye edebilir misiniz?
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

An itibariyle '' wome deluxe'' oteldeyim. İkinci sezonu. Güzel yer
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Abi bayan be erkek ayrı havuzları var mı?
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Atayım dedim Google de. Lüks dudaklar mealindeymiş.:)) İyi eğlenceler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Wome mekan olarak eşsiz bir yer oralara otel yapılmadan çok gittim ve yüzdüm piknik yaptım.Küçük ama çok güzel bir koyu var.Kesmedilerse denize sarkan çam ağaçlarının altında dinlenip yüzebilirsiniz.İncekum sahiline de çok yakın.Tavsiye ederim ama fiyat tuzludur muhafazakar otellerde.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Wome mekan olarak eşsiz bir yer oralara otel yapılmadan çok gittim ve yüzdüm piknik yaptım.Küçük ama çok güzel bir koyu var.Kesmedilerse denize sarkan çam ağaçlarının altında dinlenip yüzebilirsiniz.İncekum sahiline de çok yakın.Tavsiye ederim ama fiyat tuzludur muhafazakar otellerde.

Ağaçlar hâlâ muhafaza altında
Atayım dedim Google de. Lüks dudaklar mealindeymiş.:)) İyi eğlenceler.

Karıştırma oraları
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı
On ‎11‎.‎06‎.‎2017 at 13:40, Servet Aydın yazdı:

Allah'ımmmm ne olur şu zenginlere mesaj kısıtlaması getirin... Yazamasınlar mesela her yere.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersin Alan

Otel değilde günü birlik gezmeli yatmak için sadece çadır kullanarak kamp yerlerini değerlendirebilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

İki bebek ile dediğiniz zor. Hedef Beyt otelde rezervasyon yaptırdık. Deneyimlerimi paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Fethiye'de Ecrin otel var. Bizim akrabalar 2 senedir gidiyor. Onlar kalabalık olduğu için Kişi başı 150 lira falan anlaşıyorlar tam pansiyon. Yemekleri de yenilebilir, güzeldir.

Bu tip yerlere tek aile giderseniz çok sıkılırsınız. Bir kaç aile olursa erkekler bir havuzda, kadınlar bir havuzda vakit güzel geçiyor.

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Bizde iki aile gideceğiz. Eylül ayına çok var. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Bilseloğlu

Arkadaşlar,
Muhafazakar otel nasıl oluyor? Farkı nedir?
Diğer otellere nazaran neden tercih ediliyor?

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Murat Birinci
Arkadaşlar,
Muhafazakar otel nasıl oluyor? Farkı nedir?
Diğer otellere nazaran neden tercih ediliyor?

Sevgiler

Kadın ve erkekler için ayrı havuzlar ve plajlar var. En belirgin özelliği bunlar.
Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Tatilde eşinle çocuğunla zaman geçiremedikten sonra neden gidesin ki. Çok daha güzel aktiviteler yapılabilir birlikte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...