İçeriğe Yönlendir

Hyundai Türkiye'nin Koreli CEO'su Yoon Mong Hyun

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Bu abi ile geçen yıl iftar sofrasını paylaşmıştık, bu yıl da geleneğini sürdüyor. Örnek bir yönetici, darısı önce benimkiler olmak üzere ülkemizdekilerin başına...

Hyundai Assan'ın Koreli CEO'su Yoon Mong Hyun, şirket çalışanlarına gönderdiği bir mesajda, şirket çalışanları ile aynı düşünceyi paylaşmak adına geçen sene olduğu gibi bu sene de oruç tuttuğunu söyledi.

Haberin devamı...

http://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1529304-hyundai-nin-koreli-ceo-su-yoon-mong-hyun-oruc-tutuyor

Bu da geçen yıldan hyundaiclubtr olarak bir pozumuz(mütevaziliği yeter) :)

1529304_540a0de887c9cfadd088cf312feab6d0

• Beğen 21
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Helal olsun vallahi, bizim direktörlerde şu sizin açlık olayı bi bitsinde bakalım o işlere diye cümleye giriyorlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Sizde ceo nun elini sıkarken iki elinizle sıkın, ya da bir şey verirken iki elinizle verin, onlar için tek elle verilen şey değersiz iki elle verilen şey değerli oluyormuş :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Helal valla :nazar: Sarıp sarmalayıp balonlu kağıtta saklayası geliyor insanın böylelerini :wub:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mesut Aybek

Helal olsun. Çok taktir ettim. Elini önünden bağlayıp saygısını göstermesi çok değerli benim için..

Hiç unutmuyorum geçen sene İzmir den Yunan adasına geçerken gümrük de gümrük memuru var gümrük polisi var herkes işini yapıyor bir tane güvenlik görevlisi beni delirtti. Aklı sıra. Gıcıklık yapacak eline aldı pasaportları bir sağa sola gidip geliyor, bir elimde silahın üstünde artistliğin biri bin para...!! Adama girmemek için kendimi zor tuttum. Pasaportları elinden aldığım gibi direk gümrük memuruna onaylatıp çıktım. Bak işte bu kadar kolaymış dedim. Arkamı döndüm arabaya binip gemiye bindim.

Diyeceğim şu dur ki, böyle bir mevkide böyle bir işletmeyi çeviren bir adamın kocaman yüreğine saygılarımı sunarım. Saygıyı hak edecek adam gibi adammış...!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Mütevazi ve saygılı biri olduğunu​resimde belli ediyor , Bravo arkadaşa

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
7 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Köksal aran iyi ise foruma üye yapsana

Sonrasında görüşmedik ama hyundai forumu olarak hyundaiclubtr yi tek geçerim.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Demek ki neymiş insan olmanın din dil ve ırk ile bağlantısı yokmuş. Ayrı bir meziyetmiş insanlık...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

helal olsun, saygıyla eğiliyorum.
lakin demeden geçemeyeceğim, memleketimdeki şarlatanlara da örnek olsun. eee, herkes yönetici olamaz diye boşa demiyorum.
önce adam olacan. bizdeki lavuklar yöneticiyim ayağına akşama kadar evinde yatar, akşam İftara 1 saat kala iş yerine gelir, önce asar, keser, emekçiyi işiyle tehdit eder, sonra da iftarını yapar gider.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dün akşam bu yıl ki iftar davetinde ataşehirde bir mekana davet edildik, başkan gün içinde çıkan bir durum nedeniyle katılamadı ama Assan genel müdürü Önder Göker bey ve diğer arkadaşlar bizi oldukça güzel ağırladılar. 4 farklı Hyundai forumu/grubunun davetlileri vardı. Tam karşımızdaki Koreli bey de (adını hatırlamayamadım) yeni i30 un nasıl üretileceği konusunda son sözü söyleyen abi imiş. Tüketici taleplerinden beklentilerine oldukça dolu bir sohbet oldu. Yeni çekilmiş ve henüz gösterimde olmayan bir reklamı izletip fikirlerimizi aldılar. Benim için keyifli bir akşam oldu.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Siz hunday forumda bayaa yetkili bi abiye benziyonuz

O değil de kore gezisinden sonra hanım "bir daha göndermem diyor" :D arkadaş geçen yıl fransaya gitmişti avrupa şampiyonasında hyundai sponsorluğunda :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

O değil de kore gezisinden sonra hanım "bir daha göndermem diyor" [emoji3] arkadaş geçen yıl fransaya gitmişti avrupa şampiyonasında hyundai sponsorluğunda [emoji4]

Ne demek göndermem. Ben sana göz kulak olurum. Bacım dert etmesin
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ne demek göndermem. Ben sana göz kulak olurum. Bacım dert etmesin

4 çekerim yok diye kampa da gelemiyorum, kimse de bende yer var demiyor (o tarihte muhtemelen hanım memlekette olacak) [emoji22]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ne seramik benden mi olsun dedin?

4 çeker mi alıcan bana :)

Kutu kutu fayansları hazır edeyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...