İçeriğe Yönlendir

Önder'in Yeni Aracı - Focus 3

Önder Özcan

Recommended Posts

Önder Özcan
(düzenlendi)

Otomatik araç isteği ile çıkılan yol nihayet sonlandı. Önceki aracım bir kaç aydır satılıktı ve ben de bu arada sürekli araba arıyordum. Bulduğum araçları favoriye ekliyordum. Eski aracımı 2 gün önce yeni sahibine teslim edince, ben de hemen harekete geçip, eklediğim araçlardan aklıma en çok yatana gidip baktım. Üstelik bu araç daha önceki otomatik focusumu aldığım ve evime yakın bir galerideydi.

Araç 2012 model Focus 3 trend 1,6 benzinli 125 bg, power shift otomatik, 41.000 km. Sol arka kapı ve sol arka çamurluk boyalı, tramer sıfır .

Aldıktan sonra dün akşam 70 km kadar kullandım, 1,6 Hdi den sonra tabi biraz alışmak gerekiyor benzinli arabaya [emoji4]

Şanzuman gayet iyi. Kalkıştan 50 metre sonra 4. viteste buluyorum kendimi. Dün çok çok yoğun köprü trafiği ile avrupa yakasına geçiş (köprüden sonra yol açıktı), ve gecesinde normal trafikte eve dönüşte 9,4 lt. benzin ile - araç verisi- yolculuk yaptık. Klima hep açıktı.

Detaylar ilerde konuşulur [emoji4]

38ec815bd3e84b02679c354f684973cd.jpg

75b59861a9e22ba6729195f4dc4bed12.jpg

d98bfae3e0502a27e4d69d84aa07caa9.jpg

6794bc7599f2a5b081bdf60b3193a787.jpg

448dc349da90ec4f14c61b2d02a0cee8.jpg

68deb5a65c2af014e280950375eec410.jpg

1113d3e7682205b44009c1ad5b52d181.jpg

193af825c69d6b2be7067f687287b05d.jpg

8f9b7872d1f57fe82676568024e13788.jpg

12ecaccc4a885c591a7b2e33dd8d6ceb.jpg

a811ebcc29cbdbe147f58ee0abfd145d.jpg

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 44
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Abi naptin ya... Biz kimle uğraşacağız şimdi? Çirkin desek çirkin değil,maaşallah gelin gibi araba. Satılmaz desek millet birbiriyle kapışır almak için. Kazasız,belasız,cezasız,güzel günlerde kullan abicim... Bu arada dün bir arkadaş az kalsın dövüyordu beni. Symbol bakınıyor bu ara ,dün senin arabadan bahsettim,satıldı deyince niye haber vermedin böyle bir araba vardı da diye dalıyordu bana[emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sınıfında en güzel araç, hatları çizgileri ile Latin esintisi olan beyaz kısrak. Hayırlı olsun, en doğru seçim olmuş Önder

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi hayırlı olsun :nazar::nazar:

İlk paragraftaki C5 için birkaç aydır satılık kısmını değiştir bence.Yıl yap sen onu :crazy:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Güzel seçim oldu abi. Çirkin de değil şükür :p

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Hayırlı olsun Önder. İyi günlerde kullan. C5 in mevlüdü ne zaman Faceyi yakıp geçti C5

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Faruk Emre Arslan
(düzenlendi)

Önder Bey aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inş.

Şanzıman gayet iyi demişsiniz fakat ben yine de sorayım aracın kavraması nasıl, kalkışlarda titreme, silkeleme ile karşılaştınız mı. Bilginiz vardır belki bu araçlarda (1.6i 125PS PWRSHFT) kroniktir, belirli km den sonra titreme silkeleme başlar.  

tarihinde Faruk Emre Arslan tarafından düzenlendi
kelime ekleme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hayırlısı olsun bakalım dizel den sonra benzinli nasıl olacak güzel günlerde kullan yağmurda çamurda çıkarma dışarı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çirkin sevgisi alışkanlık yapmış abi sende :p

:nazar: allah kaza bela vermesin güle güle kullan abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
49 dakika önce, Emin Önal yazdı:

İlk like ilk yorum.

:nazar: maşallah abi

rengi tutturmuşum :D

Sağol Emin. Ramazandan sonra tatlı yemeğe yukarı gelecektin. Ben fıstıklı şöbiyet seviyorum, ondan al :crazy:

48 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Yerimizi alalım, hayırlı olsun abi :nazar:

Gel gel,çetebaşı seni :) teşekkürler.

45 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Güzel araba. Güzel günlerde kullanın.

Teşekkürler Recep.

44 dakika önce, Recep Demirci yazdı:

Abi hayırlı olsun güle güle kullan inşaallah. 

Teşekkür ederim Recep.

43 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Abi naptin ya... Biz kimle uğraşacağız şimdi? Çirkin desek çirkin değil,maaşallah gelin gibi araba. Satılmaz desek millet birbiriyle kapışır almak için. Kazasız,belasız,cezasız,güzel günlerde kullan abicim... Bu arada dün bir arkadaş az kalsın dövüyordu beni. Symbol bakınıyor bu ara ,dün senin arabadan bahsettim,satıldı deyince niye haber vermedin böyle bir araba vardı da diye dalıyordu banaemoji3.png

Teşekkürler İnan.

Evet, neden haber vermedin :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
45 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Sınıfında en güzel araç, hatları çizgileri ile Latin esintisi olan beyaz kısrak. Hayırlı olsun, en doğru seçim olmuş Önder

Dostum Teşekkür ederim.

46 dakika önce, Ozlem Kaya yazdı:

Önder Abi hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Teşekkür ederim Özlem, bi vag olmasa da :tongue:

35 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Abi hayırlı olsun :nazar::nazar:

İlk paragraftaki C5 için birkaç aydır satılık kısmını değiştir bence.Yıl yap sen onu :crazy:

Teşekkür ederim kardeşim :biggrin: Aylardır benimle beraber (ve İlkay da) onlarca araba değerlendirdiğiniz için, çok beğendiğim pek çok araca "bu ne be abi" deyip kendinizden tiskindirdiğiniz için de ayrıca şükranlarımı sunuyorum :angry:

43 dakika önce, Serkan Karadağ yazdı:

Abi, hayırlı olsun. Kazasız belasız cezası kullanırsın inşallah.:nazar:

Teşekkürler Serkan :)

33 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Güzel seçim oldu abi. Çirkin de değil şükür :p

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah :nazar:

Teşekkür ederim Sani. Kısmette bu varmış :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emin Önal
8 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Sağol Emin. Ramazandan sonra tatlı yemeğe yukarı gelecektin. Ben fıstıklı şöbiyet seviyorum, ondan al :crazy:

Tesadüfe bak bende. Kapalıda güzel tatlıcılar varmış sen ayarla ben damlarım :good1:Hatta ben demim, biz damlarız :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...