İçeriğe Yönlendir

Önder'in Yeni Aracı - Focus 3

Önder Özcan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Jantyayklimadüğmesifilmaiyahtavanledampüllermorplakaampülü ile muhteşem beyaz kuğu olur bu. Eyrli canafardan sonra iyi seçim. Güle güle kullan

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi gözün aydın, kazasız belasız Focus 3 benimde hep gönlümde var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
38 dakika önce, Furkan TANRIVEREN yazdı:

hayırlı olsun abi:nazar:

Çok teşekkürler Furkan :)

35 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

Hayırlı olsun Önder. İyi günlerde kullan. C5 in mevlüdü ne zaman Faceyi yakıp geçti C5

Haşmet abi teşekkür ederim. Yalnız o ismi anmayaydık eyiydi. Forumu ve face'i duman etti abi. Daha doğrusu arkadaşlar aracımı duman ettiler :angry:

34 dakika önce, Hacı Şenyurt yazdı:

Güzel araç. Hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkür ederim Hacı bey

31 dakika önce, Faruk Emre Arslan yazdı:

Önder Bey aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inş.

Şanzıman gayet iyi demişsiniz fakat ben yine de sorayım aracın kavraması nasıl, kalkışlarda titreme, silkeleme ile karşılaştınız mı. Bilginiz vardır belki bu araçlarda (1.6i 125PS PWRSHFT) kroniktir, belirli km den sonra titreme silkeleme başlar.  

Bu araçlarda bahsettiğiniz titreme durumunu biliyorum. Aracı sert kalkış ile yürütürseniz, evet titremeyi hissettiğiniz anlar oluyor. Aracı 2 kişi test ettik ben kullanırken titreme olmadı, servisten arkadaşım kullanırken biraz sert kullandı, titremeyi yan koltuktan ben hissettim. Dediğim gibi ben yumuşak kullandım, ilk gün aracı da biraz tanımak için. Normal sürüşle kalkış ve hızlanma ile 40 km hızda 4. vitesi görüyor.

28 dakika önce, Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Hayırlı olsun :nazar: maşallah 

Teşekkür ederim Çiğdem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

önder abi hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah, artık en azından satmak istediğinde rahat satarsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Jantyayklimadüğmesifilmaiyahtavanledampüllermorplakaampülü ile muhteşem beyaz kuğu olur bu. Eyrli canafardan sonra iyi seçim. Güle güle kullan

Her şey tamamda mor plaka ampülünü nerden bulacaz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
31 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Hayırlısı olsun bakalım dizel den sonra benzinli nasıl olacak güzel günlerde kullan yağmurda çamurda çıkarma dışarı

Sağol Fatih. Dizelden sonra benzinli pek güzel olmasa da, manuelden sonra power shift umuyorum ki çok güzel olacak :)  Buna çok binerim, öbürü gibi olmaz, senede 8000 falan giderim bence. (önceki senede 7500)

25 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Çirkin sevgisi alışkanlık yapmış abi sende :p

:nazar: allah kaza bela vermesin güle güle kullan abi.

Hah hah hayy. Bu da mı gol değil? :)

Amin teşekkürler Mert.

21 dakika önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Hayırlı olsun abi.

Teşekkürler Hüseyin :)

17 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.

Hoşbulduk teşekkürler. Konuyu yanlış yere açtıysam ilgili arkadaşlar düzeltebilir mi?

15 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

Allah tekerlerini düz bastırsın Abi, güzel günlerde binersin inşaAllah..

Teşekkür ederim Osman, amin inşallah.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emin Önal
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Her şey tamamda mor plaka ampülünü nerden bulacaz

3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Araştırmalı feda olsun

Yahu neyi araştıracaksın. Beyaz diye al mor çıkıyor zaten. Bknz : Benim eski fiorino :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Maşallah, kazasız belasız kullan abi. 

Jantlara acil müdahale gerekiyor, kamu spotundaki "sigarayı acilen bırakman gerek" gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yahu neyi araştıracaksın. Beyaz diye al mor çıkıyor zaten. Bknz : Benim eski fiorino [emoji3]

O tunink mavisi. Daha da koyusu var
Yorum bağlantısı
Emin Önal
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

O tunink mavisi. Daha da koyusu var

Ne mavisi, bildiğin morumsuydu abi :D Ampul rengi yüzünden arabayı sattık :biggrin:

Yorum bağlantısı
Faruk Emre Arslan
(düzenlendi)

Önder Bey, kullanım şekli koşulları da etken tabi, şu bir gerçek parça kaynaklı problem var. Sizi rahatsız edici boyuta gelirse aracınızı istediğiniz Ford yetkili servisine götürüp araç geçmişi dikkate alınarak servis iyi niyet garanti tipi ile başvurunuzu yapar yeni seviye kavrama değişimi yapılmadı ise kavrama değiştirilir, bilginize.    

tarihinde Faruk Emre Arslan tarafından düzenlendi
kelime ekleme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ne mavisi, bildiğin morumsuydu abi [emoji3] Ampul rengi yüzünden arabayı sattık [emoji3]

Hiç yolda giden ufo görmemişsin tampon altına rgb led çekelim
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

Hiç yolda giden ufo görmemişsin tampon altına rgb led çekelim

Birde şanzumanı sıkıntılıydı biraz :bye:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
12 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Teşekkür ederim Sn. Bayur. sizde fazla Jantyayklimadüğmesifilmaiyahtavanledampüllermorplakaampülü var mı acaba?

15 dakika önce, Osman Ünal yazdı:

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim abi.

14 dakika önce, Emin Önal yazdı:

Tesadüfe bak bende. Kapalıda güzel tatlıcılar varmış sen ayarla ben damlarım :good1:Hatta ben demim, biz damlarız :D

DamlarIZ mı :vroom:

8 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Abi gözün aydın, kazasız belasız Focus 3 benimde hep gönlümde var.

Sağol Ömer, teşekkür ederim. İnşallah Rabbim gönlüne göre verir inşallah :)

7 dakika önce, Mehmet Cihat yazdı:

önder abi hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah, artık en azından satmak istediğinde rahat satarsın :)

Teşkkür ederim Mehmet :)

4 dakika önce, Seçkin Kaçar yazdı:

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah.

Çok teşekkür ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
16 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Sis farıda yok, keşke C5 ten söküp alsaydık, hatıra babında

Şerefsizim benim aklıma gelmişti.

13 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Maşallah, kazasız belasız kullan abi. 

Jantlara acil müdahale gerekiyor, kamu spotundaki "sigarayı acilen bırakman gerek" gibi.

Teşekkür ederim Gökhan. Bir kamu spotu da benden: Cüzdanıma acilen müdahale edilmeli. :biggrin:

6 dakika önce, Faruk Emre Arslan yazdı:

Önder Bey, kullanım şekli koşulları da etken tabi, şu bir gerçek parça kaynaklı problem var. Sizi rahatsız edici boyuta gelirse aracınızı istediğiniz Ford yetkili servisine götürüp araç geçmişi dikkate alınarak servis iyi niyet garanti tipi ile başvurunuzu yapar yeni seviye kavrama değişimi yapılmadı ise kavrama değiştirilir, bilginize.    

Siz kullandınız mı ps?  Bu araç 40 binde. Belirli km. ler var mı arıza istatiği?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

önder abi yeni araban eskisiyle karşılaştırınca istanbulun fethi gibi olmuş bir nevi devir açıp devir kapamış :D

çok güzel maşallah . nazar değmesin 8 bin yılda binilecekse en doğru seçim benzinli olur zaten. 

tekrardan hayırlı uğurlu olsun kıskandım:nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
45 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Dostum Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim Özlem, bi vag olmasa da :tongue:

Teşekkür ederim kardeşim :biggrin: Aylardır benimle beraber (ve İlkay da) onlarca araba değerlendirdiğiniz için, çok beğendiğim pek çok araca "bu ne be abi" deyip kendinizden tiskindirdiğiniz için de ayrıca şükranlarımı sunuyorum :angry:

Teşekkürler Serkan :)

Teşekkür ederim Sani. Kısmette bu varmış :)

43 ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

hayırlı olsun Önder, kazasız belasız güle güle kullan.

tez vakitte acil cant istiyor canavar. :) yeni cantlarıyla fotoları bekliyoruz. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Faruk Emre Arslan

Hafta içi her gün / hafta diyebilirim :)  az / çok sayıda farklı focus araçlar. Km belirtmek imkansız diyebilirim kimi araç 5000 km de yapıyor kimisi 70000 km fakat belirttiğim gibi kullanım şekli ve koşulları 1. derece etken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...