İçeriğe Yönlendir

Önder'in Yeni Aracı - Focus 3

Önder Özcan

Recommended Posts

Önder Özcan
27 dakika önce, İbrahim Çelik yazdı:

Önder abi bana da otomatik vites 40-45 bin aralığında araba bul. Geleyim İstanbul'a alayım onu. Bineyim üstüne kırbaçlayayım Aksaray'a. 

Benimkinden bakalım İbrahim :) Biraz uygun fiyatlı olanları var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-yeni-kasa-focus-iii-otomotik-acil-426021640/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-focus-1.6powersift-125ps-453561318/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-ford-pirins-lpg-449962795/detay

gibi.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
9 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Neden illa trend biraz açar mısın abi, jantı sis farı olmasın mı başkasının :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
11 saat önce, İbrahim Çelik yazdı:

Önder abi bana da otomatik vites 40-45 bin aralığında araba bul. Geleyim İstanbul'a alayım onu. Bineyim üstüne kırbaçlayayım Aksaray'a. 

2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Neden illa trend biraz açar mısın abi, jantı sis farı olmasın mı başkasının :D

Aah ah. Sadece son mesajı okuyup işkembeden yorum sallayanlar yok mu (var).

İbrahim demiş ki, 40-45 bütçe. Hadi bul titanyumu alalım bu bütçeye (yeni kasa). Yok mu, var. Pertten hallice.

al :biggrin:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-focus_1.6-titanium_otomatik-vites_sunroof-lu-449789762/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Aah ah. Sadece son mesajı okuyup işkembeden yorum sallayanlar yok mu (var).

İbrahim demiş ki, 40-45 bütçe. Hadi bul titanyumu alalım bu bütçeye (yeni kasa). Yok mu, var. Pertten hallice.

al :biggrin:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-focus_1.6-titanium_otomatik-vites_sunroof-lu-449789762/detay

Titanyum olsun da varsın 2.5 kasa olsun. Bizim kangooda bile sis farı var :p 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
35 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Titanyum olsun da varsın 2.5 kasa olsun. Bizim kangooda bile sis farı var :p 

sis farı demişken eskiden hyundaide sis farını açınca yolu aydınlatırdı . fluance deki açıkmı diye arabadan inip bakasım geliyor ha varlığı ha yokluğu misali :D ne yapacaz bu sis farına biz güçlensin diye

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

sis farı demişken eskiden hyundaide sis farını açınca yolu aydınlatırdı . fluance deki açıkmı diye arabadan inip bakasım geliyor ha varlığı ha yokluğu misali :D ne yapacaz bu sis farına biz güçlensin diye

S max e led ampul taktım ,5.kata kadar görüntü garanti :D

Sis farı görüntü benim için, ayda 10 dk açılmıyordur bile :)

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
4 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

S max e led ampul taktım ,5.kata kadar görüntü garanti :D

Sis farı görüntü benim için, ayda 10 dk açılmıyordur bile :)

bende açmıorumda uzun yola çok çıkıyorum sis de oluyor oralarda varken işe yarasın yani:biggrin:

sis ampülünün demi ledi varmış kodu fark ediomu ondada

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
7 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bende açmıorumda uzun yola çok çıkıyorum sis de oluyor oralarda varken işe yarasın yani:biggrin:

sis ampülünün demi ledi varmış kodu fark ediomu ondada

H8 led ampul diye aldım Çağlar abinin smax konusunda gördüklerimden, arka sislerle gezen denk gelirse acımıyorum artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
7 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

H8 led ampul diye aldım Çağlar abinin smax konusunda gördüklerimden, arka sislerle gezen denk gelirse acımıyorum artık

bakındım biraz da 2013 üzeri fluancelrın sis ampülüne h16 yazmışlar .  bu kodda ampül mü varmış yahu şöyle zımba gibi bişey aliyim almışken:bravo:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bakındım biraz da 2013 üzeri fluancelrın sis ampülüne h16 yazmışlar .  bu kodda ampül mü varmış yahu şöyle zımba gibi bişey aliyim almışken:bravo:

Senin konudan devam edelim Önder abinin konuyu çok da şey yapmayalım ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
25 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Senin konudan devam edelim Önder abinin konuyu çok da şey yapmayalım ;)

20 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Cidden ya önder abi özür dilerim dalgınlığıma geldi :(

Sorun yok, biz de öğreniyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

Tamamen tasarım hatası. Kullanılan Valeo modul benim Dacia'da da mevcut. Benim arabada güzel aydınlatan sis, megane'da sizinki ile aynı durumdaydı. Yere o kadar yakınlar ki sis farı, maalesef önünü ancak aydınlatıyorlar...

Yorum bağlantısı
55 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Tamamen tasarım hatası. Kullanılan Valeo modul benim Dacia'da da mevcut. Benim arabada güzel aydınlatan sis, megane'da sizinki ile aynı durumdaydı. Yere o kadar yakınlar ki sis farı, maalesef önünü ancak aydınlatıyorlar...

ampül değişsekde faydası  olmicak o zaman

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sorun yok, biz de öğreniyoruz. [emoji4]

Tüm konuları bu başlıktan devam edelim diyoruz
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Tüm konuları bu başlıktan devam edelim diyoruz

/ban Çağlar Bayur

Çırak yazmış yetişemedim :fiuw:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Ben aydınlatan sis farı görmedim ki zaten. Bir de şu var, sis farının görevi aydınlatmak mı (normal havada)? Adı üzerinde, bence sadece siste işe yarıyordur, amacı odur.

Yorum bağlantısı
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Ben aydınlatan sis farı görmedim ki zaten. Bir de şu var, sis farının görevi aydınlatmak mı (normal havada)? Adı üzerinde, bence sadece siste işe yarıyordur, amacı odur.

tam doğru mantıkmı bilmiyorum ama gece karanlık yerde bile aydınlatamayan birazcık da olsa sisde ne halt edcek :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

tam doğru mantıkmı bilmiyorum ama gece karanlık yerde bile aydınlatamayan birazcık da olsa sisde ne halt edcek :biggrin:

O konuyu çok da şey yapmayalım şimdi, üreticileri rencide etmeyelim :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Crv...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Kaç sefer dedim dinlemedin. Land vs hikaye Crv yanında. Asvalt suvları içinde konforu başmaşka tek araç

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...