İçeriğe Yönlendir

Focus Trendx-Astra sedan

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Merhabalar

Araç değiştirmeye artık kesin niyetlendik iki taraf da courieri 47500 e sayıyor..

astra sedan edition:59500

Focus trend-x :69000 metalik renk (30 bine kadar sıfır faizli kredi)

Sizce focus için yaklaşık 10 bin fazladan vermeye değer mi ,iki araç da lpg ile binilecek..

Bayinin focus için dediği fiyat 70 e geldiği zaman farklı ötv dilimine girecek ve 75 e gelicek diyor,bu şekilde almak mantıklı zarar ettirmez gibi? Kafamda deli sorular yardıma ihtiyacım var:unsure2:

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
3 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Faizsiz kredi olmadan ne kadar pesin fiyat oluyor?

nakitte biraz daha inebilir fakat sıfır faiz kredi ile 69 a geliyor

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Donanim farkina ve butcenize bakarak karar verirseniz netlesir durumunuz. Focus u bilmem ama Astra J yakit olarak biraz yakar. Sehir ici 10 11 litre. Arac 1400 1500 kilo. Ama hangisi yakisikli derseniz hem Astra J daha yakisikli ve bu kasada bence nirvana.

Su var PSA grubuna satildi Opel. O kisim dusundurucu.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çok net bilmiyorum ama astra  trend x focusa göre donanım olarak biraz daha zengin galiba. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bence 10 bine değmez astra alırım(donanımlar çok benzer olarak düşünüyorum)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

10 bin fark hangi donanımlar için verilecek o önemli.

yakıtta lpg ile binilecekmiş çok fark edeceğini düşünmüyorum lakin lpg kaynaklı sorunlara hangisi daha dayanıklı hangisi daha az masraflı ona bakmak gerek.

ben olsam 10 bin daha az verirdim benzer ise donanımlar . 

bu iki araç haricinde ise benim düşüncem sıfır olmasın 1 yaşında olsun dizel olsundan yana olur şahsen

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgen Acar
46 dakika önce, Ali Gök yazdı:

10 bin fark hangi donanımlar için verilecek o önemli.

yakıtta lpg ile binilecekmiş çok fark edeceğini düşünmüyorum lakin lpg kaynaklı sorunlara hangisi daha dayanıklı hangisi daha az masraflı ona bakmak gerek.

ben olsam 10 bin daha az verirdim benzer ise donanımlar . 

bu iki araç haricinde ise benim düşüncem sıfır olmasın 1 yaşında olsun dizel olsundan yana olur şahsen

hocam ben de senin gibi düşünüyodum ama ikinci elde nilletin yalan dolanından usandım ondan dolayı sıfır istiyorum

Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bence 10 bine değmez astra alırım(donanımlar çok benzer olarak düşünüyorum)

astranın focusla muadil donanımı edition plus o da 13000 tl farkla oluyor ,benim dediğim edition modeli aradaki fark sis farı,deri direksiyon,alaşım jantlar

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sunu da aktarayim. Astra J n Edition HB sahibiyim. Astra baz donanimda bircok aracta olmayan donanimi veriyor.  Ornek lastik basinc sensoru bircok aracta teker donme hareketine gore iken Astra da siboplardaki sensor sayesinde kac birim hava kaldigini gosteriyor. Astra J fiyat performans aracidir. Lpg kaliteli montaj ister. Yaglamali kite aldanmayin 60 binde supap eriten var. Ben Corum Ozencler de taktirdim sikintisiz biniyorum 25 bin km oldu taktirali. Lpg uyglamasinda bunu goz onunde bulundurun. Supap degisimi isterse masrafi 1000 1500 lira celik supap degisimi ile uzun yillar kullanilabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...