İçeriğe Yönlendir

Fiesta 1.4 i Comfort (2006)

Selçuk Tutar

Recommended Posts

Selçuk Tutar

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-fiesta-1-4-comfort/acil-satilik-ford-fiesta/7037423

Herkese merhaba, linkte ki aracı almayı düşünüyorum ilk sahibinden 10 yıldır kendileri kullanıyormuş, Sms ile sorguladığımda da son sahiplik süresi 10 yıl gerçekten 5000 tl ve 7000 tl lik iki kazası mevcut, bu aracı almalımıyım? Genel anlamda temiz duruyor tavsiyelerinizi esirgemeyin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

10 yıllık sahipli bir araç 7 binlik hasar dosyasından daha önemlidir benim nazarımda.
Hasar detaylarını öğrenip alabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Bu fiyata dizel alırdım. Önden kazalı. Motor kaputunun önü buruş buruş. direksiyon yeni kaplanmış. Biraz kuşku uyandırıyor. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar
2 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Bu fiyata dizel alırdım. Önden kazalı. Motor kaputunun önü buruş buruş. direksiyon yeni kaplanmış. Biraz kuşku uyandırıyor. 

Tavsiyen için çok teşekkür ederim, fiyatı makul bir düzeye çektik fakat sence bu araca verilmesi gereken rakam ne olmalı?

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ
20 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Ben geçen yıl martta Abs'siz 146bin'de dizelini 25.500'e saatler içinde sattım. Bu fiyata makyajlı dizel çok zor. Gerçi tüplüsü de çok zor. Bence fiyat uygun ama kaput ve direksiyonun sonraki satışta sıkıntı yaratmaması için güzel bir indirim almak lazım diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
14 saat önce, Selçuk Tutar yazdı:

Tavsiyen için çok teşekkür ederim, fiyatı makul bir düzeye çektik fakat sence bu araca verilmesi gereken rakam ne olmalı?

Fiyat için birşey diyemem. Bunu arkadaşım satıyor. Fiyat yaklaşık aynı olunca dizel alırdım dedim. Tabi bu makyajsız. Ama abs-hava yastığı var. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-temiz-2005-fiesta-comfort-447741865/detay

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Laçinkaya

Yıkık dökük araçlar 26 milyar olmuş, kimse yanlış anlamasın ticarettir herkesin kendi malı saygı duyuyorum ama insan az insaflı yazar bence.

Edecek araba var etmeyecek araba var ...

Dediğim gibi GÖRECELİ BİR OLAY.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar
31 dakika önce, Oğuzhan Laçinkaya yazdı:

Yıkık dökük araçlar 26 milyar olmuş, kimse yanlış anlamasın ticarettir herkesin kendi malı saygı duyuyorum ama insan az insaflı yazar bence.

Edecek araba var etmeyecek araba var ...

Dediğim gibi GÖRECELİ BİR OLAY.

Değerli görüşleriniz için teşekkürler, yarın sabah full expertize sokup herhangi bir sorun cikmazsa alacağım. 

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Değişen parçaları satarken sorun olabilir. Ama takmıyorsanız bu rakama alınabilecek en mantıklı araçtır fiesta. Kaput hariç gayet diri gözüküyor hayırlısı olur inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar
5 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

Fiyat için birşey diyemem. Bunu arkadaşım satıyor. Fiyat yaklaşık aynı olunca dizel alırdım dedim. Tabi bu makyajsız. Ama abs-hava yastığı var. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-temiz-2005-fiesta-comfort-447741865/detay

arkadaşın araca ne kadar değer verdiği ilan fiyatından belli oluyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Fiyat çok. Araç önden sağlam kaza yapmış belli. Bu araç 19-20 yapar en çok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar

Tüm değerli görüşleriniz için tekrar teşekkür ederim, aracı bugün expertiz yaptırdım 3 parça değişme ve 3 parçada düzeltme ve boya mevcuttu, şasi ile ilgili hiçbir işlem görmemiş, şanzımanı sorunsuz ve motor performansı %94 çıktı, hiçbir arıza kaydı yansımadı makineye bağlandığında, araç bir ay önce muayeneden geçmiş ve üzerinde sadece 250 km yol yapmış yeni lastikler mevcuttu  zaten boya değişen takıntım olmadığı için aracı 22.000 tl vererek satın aldım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Hayırlı olsun iyi indirim olmuş 4250 tl indirim çok iyi geldi bana.Birçok kişi 250 tl düşse sanki arabası bedavaya gider gibi davranıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Selçuk Tutar

On ‎17‎.‎06‎.‎2017 at 08:13, Recep Demirci yazdı:

Hayırlı olsun iyi indirim olmuş 4250 tl indirim çok iyi geldi bana.Birçok kişi 250 tl düşse sanki arabası bedavaya gider gibi davranıyor.

Aracı 24.000 tl ye yakın bi arkadaşıma sattım çok ilginç oldu 1 ay binmiş oldum  araca :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...