Mais Jannataliyev

IPHONE'u sevemiyorum

Bu konuda 119 ileti var

tablet yatar halde çoğu zaman yalnız, Pc hep açık olmadı hanımın telefonu elinde bücürün, telefonda Zony z3 compact bu arada 

VAG derken vw hariç- seat-skoda-audi diyorsun sanırım, vw gene ufacık çocuk bile bakmıyor ama iş audi olunca değişiyor, geçen sordum, bak bunlardan hangisi güzel, baktı baktııı 
"baba Q7 al..." olm pahalı " o zaman şu ne bundan al..."  baktım neymiş, A4 Allroad  çocuğun gözü suv yada suvumsularda, A8 dedim yaşlı işi dedi yahu 

çocuk bile uyanmış, zaten bu yeni nesil başka boyuttan gelmiş gibi...

Tipleri tartışılır ama en mantıklısı station.

İletiyi paylaş

14 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Tipleri tartışılır ama en mantıklısı station.

Hey maşaallah konu nerden nereye :))

İletiyi paylaş

Fanatiklerinden degilimdir ama iphone daha stabil ve kararli calisiyor yazilim olarak.zaman zaman sacmalamiyor degil.Kullaniyoruz memnunuz tavsiyede  ediyoruz:)

İletiyi paylaş

Q7Ak0v.jpg

Yeni çıkan ios yazılımlarının kullanma kılavuzunu okumak gerekli :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

1 saat önce, Fatih Hanoğlu yazdı:

İyiymiş. Okuyalım o zaman.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Basitleştirmişler aslında, Ben de olsam geri ok arardım, nalburların kullandığı hesap makinasında kalmış kafa :) 

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

gönderildi (düzenlendi)

benim için sedan-steyşın-hb araç bitti gibi, artık almam, altını vurmaktan hız kesicilere takılmaktan kaymak asfaltta çukura yada yeni yapılan kısımda asfaltta oluşan kademeye çarpıp alt takımı yıpratmaktan bıktım, araç ya suv olacak yada pikap gibi birşey, gerisi artık ilgimi çekmiyor, alçak arabayla işim olmaz artık, büyük hacimli dev bagajlı güçlü ağır veyüksek araç lazım bana :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

On 16.06.2017 at 14:35, Serhat Emre yazdı:

Fanatiklerinden degilimdir ama iphone daha stabil ve kararli calisiyor yazilim olarak.zaman zaman sacmalamiyor degil.Kullaniyoruz memnunuz tavsiyede  ediyoruz:)

tamamen android içinde aynı şey söyleniyor artık, tek farkla, tarafsız adam gibi teknik incelemede android ios tan çok daha az çöken bir halde artık, kısaca geçti o günler :)

sadece tipini beğenmek kaldı anlayacağın, yok öyle daha stabil çökmez durumu :)

İletiyi paylaş

İşin ehli arkadaşlara sormak istiyorum. Ayfonda orijinal kamerasında gerçekten video duraklatma yok mu?

İletiyi paylaş

duraklatma yok ,star ettinde kaydeder stop ettinde direk arşive ekler .

İletiyi paylaş

Olmaması bence çok saçma. Var mıdır koymamalarında bir sebep?

İletiyi paylaş

Yok.. 

Ancak basitçe kesip biçecek birleştirecek ekleyecek uygulamaları var. 

İletiyi paylaş

13 saat önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Olmaması bence çok saçma. Var mıdır koymamalarında bir sebep?

Müdürüm, zorla kullandırılma, hatır vb. gibi bir durum yoksa, bence siz severek kullanacağınız bir tel alın :=)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Eğlenilecek telefon var evlenilecek telefon var :) I phone evlenilecek telefon :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sen öyle san :D

İletiyi paylaş

On 15.07.2017 at 00:51, Osman Bilgin yazdı:

Müdürüm, zorla kullandırılma, hatır vb. gibi bir durum yoksa, bence siz severek kullanacağınız bir tel alın :=)

Sevmeye çalışıyorum ama olmuyor ki olmuyor:))

On 15.07.2017 at 09:55, Musa Değerli yazdı:

Eğlenilecek telefon var evlenilecek telefon var :) I phone evlenilecek telefon :)

Telefon dediğinle hem eğlenilmeli, hem de evlenilmeli :yes:

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

bugun teknoloji haberlerinde okudum; bir dogurganlik ve regl takip uygulamasinin verilerine göre, android kullanicilarinin cogu uygulamayi gebe kalmak icin kullanirken, iphone kullanicilarinin cogu hamileligi engellemek icin kullaniyormus. 

Bu da demek oluyor ki yakinda iphone yasaklanir, alisamadim/sevmiyorum derdi kalmaz:crazy:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

iphone aslında eskisi gibi değil, eskiden çok sağlamdı artık sağlamlığı pek kalmadı, dayanıklıydı kolay kolay bozulmuyordu ancak yeni nesil iphone lar özellikle şarj konusunda çok kolay bozuluyor, bataryaları çok kolay ölüyor, şarj aleti konusu da ayrı saçmalık, şarj aletini bu kadar seçen başka bir cihaz daha üretilmedi, batarya performansı zaten fiyat olarak rakiplerine göre çok kötü

diğer yandan yedek parçası ciddi manada ucuz, anakart harici cihazı toplamaya kalksanız en ucuz android telefondan bile daha ucuza gelebiliyor

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Steve Jobs...

İletiyi paylaş