İçeriğe Yönlendir

Dikiz Aynasından Geri Görüş Kamerası

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Mustafa Karahan

Merhabalar,  park sensörü taktırmak istiyordum aslında ama düşündüm ki geri görüş kamerası takarsam daha güzel olur. Cyclone tarzı teyp alsam pahalı o yüzden dikiz aynasından geri görüş kamerası gibi bir şey alayım dedim. Daha önce böyle bir şey taktıran var mı memnun olduğunuz ve önerebileceğiniz  marka,  model ve site adresi var mı? 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

tercihe bağlı var formda takan lakin ben tüm araçlarıma ek ekran kullanarak takıyorum ve geri görüş kamerasını sensörlü olanlardan alıyorum hem mesafe bildiriyor sesli hem görüntülü olarak.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Aliexpresten almıştım ben çok uyguna gelmişti. Dikiz aynası üstüne geçmeli olanları beğenmediğim için o tarz almadım. Direk karartmalı dikiz aynaları var geri görüş kamerasının bağlanabileceği. araca uyumlu geliyor orjinal dikiz aynası söküp bunu takıyorsunuz, hem karartmalı dikiz oluyor hem de geri görüş bu ekrana düşüyor. Ben çok memnundum. Alışınca fena oluyor jazzdan sonraki aracıma da taktırdım. Aldığım ürün aşağıdaki linkte aracımın konusunda sayfanın alt tarafına doğru ilerleyince görürsünüz. Bakın isterseniz. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
4 saat önce, Okan Tansel yazdı:

Sizin dediğiniz biraz pahalı sanırım o yüzden ben dikiz aynasından olana yöneldim ☺

4 saat önce, Cihat Küçükay yazdı:

Aynen link deki ürün gibi bir şey istiyorum. Yalnız aliexpress'ten alırsam gümrük vs uygulanır mı sonra pahalıya gelmesin? 

Bir saat önce, Ali Ozan Yurtsever yazdı:

Tam aradığım ürün işte ☺ hangi satıcıdan almışsınız link var mı?  Birde gümrüğe fln takılma ihtimali var mı bu ürünlerin? 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
9 saat önce, Mustafa Karaca yazdı:

Merhabalar,  ..

Mustafa Bey merhaba, konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Selamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Bende böyle bir şey baktım yalnız karartmalı aynam olduğu için ve o özelliği iptal ettiği için vazgeçip ekranlı aldım. Karartmalı ayna yok mu sizde

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
8 dakika önce, Enes Ayan yazdı:

Bende böyle bir şey baktım yalnız karartmalı aynam olduğu için ve o özelliği iptal ettiği için vazgeçip ekranlı aldım. Karartmalı ayna yok mu sizde

karartmalı ayna yok malesef. ama biraz baktığımda karartmalı ayna özelliği olan bu tarz ürünlerde var.

Yorum bağlantısı
Enes Ayan
Mustafa Karahan
1 saat önce, Enes Ayan yazdı:

takım halide almak yerine parçaparça almak daha mı iyi olur yani?

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Takım halinde olanların kamerası estetik olarak hoşuma gitmemiş ti ama siz hoşunuza giden bulursanız daha iyi olabilir ürünler aynı anda gelir en azından 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
7 saat önce, Enes Ayan yazdı:

Takım halinde olanların kamerası estetik olarak hoşuma gitmemiş ti ama siz hoşunuza giden bulursanız daha iyi olabilir ürünler aynı anda gelir en azından 

Biraz araştıralım bklm neler çıkacak ☺ teşekkür ederim bilgiler için 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sedat Demircan
On 15.06.2017 at 11:21, Okan Tansel yazdı:

tercihe bağlı var formda takan lakin ben tüm araçlarıma ek ekran kullanarak takıyorum ve geri görüş kamerasını sensörlü olanlardan alıyorum hem mesafe bildiriyor sesli hem görüntülü olarak.

üstad merhaba veya bilenler varsa onlar da yazarsa sevinirim bende hem mesafe ölçen hem de geri görüş kamerası olan bi takım mümkünse yurt dışından link veya tavsiye verir misiniz almam lazım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
1 saat önce, Sedat Demircan yazdı:

üstad merhaba veya bilenler varsa onlar da yazarsa sevinirim bende hem mesafe ölçen hem de geri görüş kamerası olan bi takım mümkünse yurt dışından link veya tavsiye verir misiniz almam lazım :)

Sahibinden sitesinde sensörlü geri görüş kamerası diye aratınca epey ürün çıkıyor, fiyatlar da makul.

Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
1 saat önce, Cem Işık yazdı:

Sahibinden sitesinde sensörlü geri görüş kamerası diye aratınca epey ürün çıkıyor, fiyatlar da makul.

cem bey makul deyince girip baktım da 250 den aşağı hiç yok:) makul anlayışımız farklı :) 350 lere media playerli 2 din teyp vb alıp kamera takmak daha mantıklı geliyor ondansa

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...