İçeriğe Yönlendir

Araç Kamerası Tavsiyesi

Derviş Dursun

Recommended Posts

Derviş Dursun

Yaklaşık 3 aydır kamera almaya niyetliyim ama bir türlü fiyat kalite konusunda düzgün bir fikir sahibi olamadım. Bütçe olarak 200 tl ye kadar niyetim var ve Türkiye içinde nerden ne alabilirim bilemiyorum. Garbest midir hatırlayamadım o siteden yafa farklı siteden almakla uğraşamadım. Kalite fiyat göz önüne alınarak tavsiye rica ediyorum. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar

Fps a118c diyecem ama mehmet abi bozuluyor dedi.ben alali 2hafta oldu bozulmaz ise her kuruşunu hakediyor.gearbest ten 130 tl ye aldim tl karşılığı olarak.1hafta da geldi

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
8 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

Fps a118c diyecem ama mehmet abi bozuluyor dedi.ben alali 2hafta oldu bozulmaz ise her kuruşunu hakediyor.gearbest ten 130 tl ye aldim tl karşılığı olarak.1hafta da geldi

Yabancı dil olduğu için işlemi götüremiyorum. Adresi falan giriyorum bir yerde tıkanıp saçmalıyor(um). Nasıl yaparım bilmiyorum artık 

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Bende Chupad var şu an, güncel fiyat bilgisi bilmiyorum ama, boyutu A118 kadar ve güzelliği,Wifi ile telefona bağlayıp, görüntüleri aktarabiliyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
5 dakika önce, Ozlem Kaya yazdı:

Bende Chupad var şu an, güncel fiyat bilgisi bilmiyorum ama, boyutu A118 kadar ve güzelliği,Wifi ile telefona bağlayıp, görüntüleri aktarabiliyorsunuz.

O da mı gearbest ten?

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
Şimdi, Derviş Dursun yazdı:

O da mı gearbest ten?

Gearbest şu an yasaklı, Aliexpress'ten alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Gearbest şu an yasaklı, Aliexpress'ten alabilirsiniz.

tamam öyle yapayım o zaman. Teşekkür ettim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
Yabancı dil olduğu için işlemi götüremiyorum. Adresi falan giriyorum bir yerde tıkanıp saçmalıyor(um). Nasıl yaparım bilmiyorum artık 

Google chrome ile hallolur
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

İçime sinmiyor aslında elektronik aletlerde çin malı falan. Türkiye içinde nasıl ve nerden alırım onu öğrenmem lazım

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

2 aydır bende sen gibi kararsızım sağolsun olgu bey bu konuda tecrübelerini arada paylaşır, ama gearbest nedense güven vermedi gitti bana ama fiyatlar ise en düşük gearbest de  o kesin.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Yani fiyat olarak orda 150 liralık kamera, burda 250 lira ama işte çin malı vs. iki iyi kullanıp sonra al çöpe at olayı çekindiriyor

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Elimde yeni incelediğim 4K kamera vardır. Wifi li işinizi görmesi açısından 250 tl den verebilirim.

Kanalımda bol bol örnek çekimleri mevcuttur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
18 dakika önce, Serkan Gülderen yazdı:

2 aydır bende sen gibi kararsızım sağolsun olgu bey bu konuda tecrübelerini arada paylaşır, ama gearbest nedense güven vermedi gitti bana ama fiyatlar ise en düşük gearbest de  o kesin.

Güven duymamakta haklısınız çünkü kurumsallaşamadı.. 

Aliekspress bunların yanında çok kurumsaldır.. iade kuralları nettir. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Elimde yeni incelediğim 4K kamera vardır. Wifi li işinizi görmesi açısından 250 tl den verebilirim.

Kanalımda bol bol örnek çekimleri mevcuttur.

hafıza kart dahil mi abi?

Burda şöyle bişey denk geldi ama pek de güven vermedi ürün cd8c764710e38d0cc7188c73dceed473.jpgcbaabb25bf9b4f618c92654828e8bf38.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
On 15.06.2017 at 13:52, Derviş Dursun yazdı:

hafıza kart dahil mi abi?Burda şöyle bişey denk geldi ama pek de güven vermedi ürün 

Hafıza kartı ayrıca alıyorsunuz, o ürünü test etmedim mlsf bilgim yok :(

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
On 15.06.2017 at 13:52, Derviş Dursun yazdı:

hafıza kart dahil mi abi?

Burda şöyle bişey denk geldi ama pek de güven vermedi ürün 

Hurda ,uzak hatta fizana kadar kaçardım.

Olgunun önerdi kalitede bir kamerayı ülkemizde distibiretör aracılıyla bulmak zor bulsanda 700 TL ve üstü olur.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Hurda ,uzak hatta fizana kadar kaçardım.
Olgunun önerdi kalitede bir kamerayı ülkemizde distibiretör aracılıyla bulmak zor bulsanda 700 TL ve üstü olur.

abi haklısın aslında ama kartla vs 300'ü geçecek. İmkan şuan için kısıtlı. Yoksa çok hoşuma gitti, hakkaten alınası bir makine
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

abi haklısın aslında ama kartla vs 300'ü geçecek. İmkan şuan için kısıtlı. Yoksa çok hoşuma gitti, hakkaten alınası bir makine

valla yeri geldimi bizi belki haksız yere binlerce lira tazminattan kurtaracak bir ürün için 50 tl 60 tl gibi ufak hesaplar yapmanızı tavsiye etmiyorum açıkçası.

Ayrıca Düzgün cihazları kredi kartına taksitle sahibinden.com adresinde satan arkadaşlarda var.

Geçen ay istanbulda tır arkadan çarpması ile sola savrulan ve sol şeritten gelen arabanın vurması ile eşinin kaburgaları kırılan bir arkadaşım var. Kamera görüntüleri ile mahkemeye ölüme teşebbüsten tazminat davası açtı. Tır kör noktamdaydı diyip öyle yazmış tutanağa. Kamera olmasa yırtacaktı belkide bizde.

Kaza videosu bende var ama yayınlayamam mahkeme bitmeden. Aracın içten 1 resmini koyayım. Dış resimler nerede ise araba ikiye ayrılacak kadar fena...

c049240c911ea0675a7a36b33ae3694a.jpg

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
7 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

valla yeri geldimi bizi belki haksız yere binlerce lira tazminattan kurtaracak bir ürün için 50 tl 60 tl gibi ufak hesaplar yapmanızı tavsiye etmiyorum açıkçası.
Ayrıca Düzgün cihazları kredi kartına taksitle sahibinden.com adresinde satan arkadaşlarda var.
Geçen ay istanbulda tır arkadan çarpması ile sola savrulan ve sol şeritten gelen arabanın vurması ile eşinin kaburgaları kırılan bir arkadaşım var. Kamera görüntüleri ile mahkemeye ölüme teşebbüsten tazminat davası açtı. Tır kör noktamdaydı diyip öyle yazmış tutanağa. Kamera olmasa yırtacaktı belkide bizde.
Kaza videosu bende var ama yayınlayamam mahkeme bitmeden. Aracın içten 1 resmini koyayım. Dış resimler nerede ise araba ikiye ayrılacak kadar fena...

abi bir iletişim numarası verir misin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Verdim özelden. [emoji106]

tamamdır abi teşekkür ederim, müsait bir zamanda irtibata geçicem senle
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Macit Aliyev
(düzenlendi)

Uzun zamandır benimde aklımda kamera almak var. Ama kafamda deli sorular. 

Olgu abinin konularını inceledim fakat bu kameraları görünce kafam karıştı. Bana yardımcı olurmusunuz? Görüntüyü yansıtan ekran olmasada olur. Wifi destekli olması yeterlidir. Harekete duyarlı olsun ve Park modunda çekim yapmasını isterim.bir de kamera açısının ne olması lazım. Gearbestten şöyle bir ürün buldum. Sizce nasıldır? Kayıtla ilgili pek bir bilgi bulamadım .Hafıza kartı destekliyordur dimi? Hafıza bitince üzerine kayıt yapar mı? Aşağıdakı linkteki ürünleri tavsiye eder misiniz? Kullanan var mıdır?

GPS bunlarda var mıdır? Çok mu önemlidir GPSin olması?

1)     https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_574616.html

2)     https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...