İçeriğe Yönlendir

Opel Astra K Dizel -Otomatik

Gökhan Çoşkun

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun

İyi günler herkese.

2015 hyundai i30 dizel otomatik full paket 80bin tl civarlarında.

2015-16 Focus dize otomatik Style & titanium 90bin tl ye dayanıyor. Trend X bana boş geldi,kolçak,park sensörü,ısıtmalı aynalar gibi özellikler eksik.

ancak 2016 Astra K - Design donanımda yukarıda bahsettiğim özellikler mevcut ve 80bin TL civarında  1-2 parça boyalı halde bulunabiliyor. ( koltuk arkalarında cepler yok bu donanımda.o biraz ilginç geldi :) )

Bu aracı test eden veya satın alan bir üyemiz varmı ? Dizelindemi yoksa otomatiğindemi birşey varki böyle ucuza gidiyor 2. eli ?

iyi günler şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı

90 civarına icon paket megan vs de bakılabilir donanım önemli ise.

eğer bu 3 araç içinde ise bakılan astrada tork konventörlü şanzıman var muabbeti vardı gerçek ise hepsinden önce ona bakardım şahsen. i 30 u çıkarın derim bu arabaların arasından 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Geçen hafta astra k 1.6 dizel excellence paketi ile test sürüşü yaptım. Donanım olarak çok iyi araç, şanzıman 6 ileri tork konvertörlü. Geçiş hızı çok iyi değil. 1.6 cdti motor gayet iyi gidiyor. Ben de 2. elinin birçok araca göre uygun olmasının nedenini merak ediyorum. Bunun sebebi motor ve şanzıman değil bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Bu rakamlara 2016 model çiziksiz, gıcır gıcır Peugeot 308 1.6 e hdi classic edition plus alırsınız. Cam tavan, kör nokta uyarı, otomatik park gırtlak dolu tabir edilen cinsten. Ben sıfır alıp 6 ay sonra satmak zorunda kaldım. Ancak ne astra ne i30 yeni 308 gerçekten çok başarılı aklınızda bulunsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Opelin araclari sifiri bile uygun 2. elinin uygun olmasi da normal. Opelde tek sikinti yakit. Muadillerinden 1 2 litre fazla yakar. Oda arac agirligindan. Astra J kasa 1400 1500 kg. K kasada bu bir miktar dustu. 1.6 105 hp TDI Golf te 3 litre bile yakit ortalamasi gorebilirsiniz ama 1.6 CDTI 136 hp K kasa da bunu kolay goremezsiniz. 4-5 litrenin altina dusmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

90 civarına icon paket megan vs de bakılabilir donanım önemli ise.

eğer bu 3 araç içinde ise bakılan astrada tork konventörlü şanzıman var muabbeti vardı gerçek ise hepsinden önce ona bakardım şahsen. i 30 u çıkarın derim bu arabaların arasından 

fransızlara karşı ön yargı var babamda. kıramıyorum onu :)  yoksa megane ler hoşuma gitti. Çünkü ford focus fiyatları çok yüksek durumda. 90bin tl den aşağıya otomatik dizel titanium yok gibi birşey.  i30 'un yeni kasası çıktı hem , astra K son kasa ve cam tavan hariç herşey var araçta ihtiyacımız olan sanırım.

44 dakika önce, Ömer Çayırtepe yazdı:

Geçen hafta astra k 1.6 dizel excellence paketi ile test sürüşü yaptım. Donanım olarak çok iyi araç, şanzıman 6 ileri tork konvertörlü. Geçiş hızı çok iyi değil. 1.6 cdti motor gayet iyi gidiyor. Ben de 2. elinin birçok araca göre uygun olmasının nedenini merak ediyorum. Bunun sebebi motor ve şanzıman değil bence.

bende aynı şeyi merak ediyorum.herhangi bir kampanya ile mi satıldı,düşük fiyatlarlamı alındı geçtiğimiz sene merak ettim. bu devirde internetteki otomatik dizel kombinasyonundaki arızaları okuyunca irkiliyor insan sıkıntı yaşamak istemiyor.

20 dakika önce, Mahmut Yurt yazdı:

Bu rakamlara 2016 model çiziksiz, gıcır gıcır Peugeot 308 1.6 e hdi classic edition plus alırsınız. Cam tavan, kör nokta uyarı, otomatik park gırtlak dolu tabir edilen cinsten. Ben sıfır alıp 6 ay sonra satmak zorunda kaldım. Ancak ne astra ne i30 yeni 308 gerçekten çok başarılı aklınızda bulunsun.

fransızlara karşı var ön yargı var babamda yukarıda belirttiğim gibi.  i30 karar kılmıştık onun için fakat yeni kasasının çıkmış olması, ve astranın daha güncel olması aklını karıştırdı.

3 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Opelin araclari sifiri bile uygun 2. elinin uygun olmasi da normal. Opelde tek sikinti yakit. Muadillerinden 1 2 litre fazla yakar. Oda arac agirligindan. Astra J kasa 1400 1500 kg. K kasada bu bir miktar dustu. 1.6 105 hp TDI Golf te 3 litre bile yakit ortalamasi gorebilirsiniz ama 1.6 CDTI 136 hp K kasa da bunu kolay goremezsiniz. 4-5 litrenin altina dusmez.

şehir içi istanublda 6-6.5 litreyi geçmezse aslında sorun yok .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
1 saat önce, Gökhan Çoşkun yazdı:

İyi günler herkese.

2015 hyundai i30 dizel otomatik full paket 80bin tl civarlarında.

2015-16 Focus dize otomatik Style & titanium 90bin tl ye dayanıyor. Trend X bana boş geldi,kolçak,park sensörü,ısıtmalı aynalar gibi özellikler eksik.

ancak 2016 Astra K - Design donanımda yukarıda bahsettiğim özellikler mevcut ve 80bin TL civarında  1-2 parça boyalı halde bulunabiliyor. ( koltuk arkalarında cepler yok bu donanımda.o biraz ilginç geldi :) )

Bu aracı test eden veya satın alan bir üyemiz varmı ? Dizelindemi yoksa otomatiğindemi birşey varki böyle ucuza gidiyor 2. eli ?

iyi günler şimdiden teşekkürler.

Donanımhaber'de astra ile hundai i20 arasında kıyas yapan bir kullanıcı vardı, i20'nin daha iyi olduğunu yorumunu yapmıştı, bende uzun süredir hundai i20 kullanıcısı olarak o paraya full i20 al derim en full sıfır fiyatı 80 bine gelir benzinlisini alırsan daha da uygun olur, aynı sınıf değil ama bence daha yakışıklı ve daha iyi.

Yorum bağlantısı
Şimdi, Mesut Eyibil yazdı:

Donanımhaber'de astra ile hundai i20 arasında kıyas yapan bir kullanıcı vardı, i20'nin daha iyi olduğunu yorumunu yapmıştı, bende uzun süredir hundai i20 kullanıcısı olarak o paraya full i20 al derim en full sıfır fiyatı 80 bine gelir benzinlisini alırsan daha da uygun olur, aynı sınıf değil ama bence daha yakışıklı ve daha iyi.

i 20 ye gerçekten 80 bin TL verirmiydiniz kendinize alıyor olsaydınız ??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Ah bu ön yargılar[emoji1]
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
On 16.06.2017 at 15:05, Gökhan Çoşkun yazdı:

7 8 litrelerden bahsediyorlar. Sunu soyleyebilirim. 136hp icin deger. Ayrica bildigim kadari ile su an en sessiz dizellerde ust siralarda 1.6 136hp. Test surusunde hayran kaldim diyebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ağır kasa nedeniyle ben çok performans göremedim, 136lik değil de 110 120 gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
1 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Ağır kasa nedeniyle ben çok performans göremedim, 136lik değil de 110 120 gibi.

Cokta ağır sayilmaz golfle karsilastirirsak aralarında 60kg fark var. Golf 115hp astra 136hp .. performans tork konvertör sebebiyle az gelmis olabilir. 136hp dsg ile desteklense ortaya can alıcı sonuçlar çıkar 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
1 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Yanlışınız var

Eski kasayı kullanmıştım , pardon

J kasa ağır doğru ama k kasa hafifledi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)
On 16.06.2017 at 15:09, Ali Gök yazdı:

i 20 ye gerçekten 80 bin TL verirmiydiniz kendinize alıyor olsaydınız ??

Deneme sürüşü yaptıktan sonra ne demek istediğimi anlarsınız, ben sıfır araç almaktan yana pek değilim ama astraya da vermezdim ama alacak olsam 68 bine astra almaktansa 68 bine i20 en full benzinli otomatik alır keyfime bakardım fazla paralarda cebimde kalırdı.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

i 20 yi epeyce test ettim fena araba değil lakin öyle bir para verilecek araba da değil.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İ20 ve 80bin tl.. düşündürücü gerçekten. Baska bir forumda başlık vardi i20 hakkında 72bine falan gelmiş 1.4 atm motor ve 4 ileri oto şanzıman .. o motor ve sanzimani sirf cam tavani var diye kesinlikle almazdım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
8 dakika önce, Tuna İşgören yazdı:

İ20 ve 80bin tl.. düşündürücü gerçekten. Baska bir forumda başlık vardi i20 hakkında 72bine falan gelmiş 1.4 atm motor ve 4 ileri oto şanzıman .. o motor ve sanzimani sirf cam tavani var diye kesinlikle almazdım 

Bacanağım elit paket panaroma+ smartı 48.500 e sıfır almıştı. 2015 sanırım idealdi o fiyat zaten  halada ideali o benim gözümde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

İ20 Corsa ile kıyas götürür, Astra İ30 ile. Konu farklı yere sapmasın lütfen..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...