İçeriğe Yönlendir

Connect - Triger Değişimi Periyodu Nedir?

Muhammed Furkan Yılmaz

Recommended Posts

Muhammed Furkan Yılmaz

Merhabalar. Biraz araştırma yaptım ama bulamadım. 2009 70000 km de connectim var. Trigeri aldığım adam hiç değişmemiş.Trigerin km yada yıl olarak ömrü nedir tecrübe sahibi arkadaşlar varmı,yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

8 yıl olmuş risk almaya değmez koparsa motor elde kalır bir an önce değişin. 5 yıl/90.000km hangisi önce dolarsa.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

2006 model 75B km de ki connectimiz bir defa değişti. Servis söyledi değişmesi lazım diye 

Kabul ettik yoksa kullanmaya devam dı yani

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
(düzenlendi)

Abilerim kardeşlerim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, şimdi de şöyle bi problem var, Çeşit çeşit fiyat verdiler,sadece parça fiyatları işçilik hariç 110 -350 tl arasında fiyat verdiler,buda düşündürücü,marka tavsiyeniz varmıdır acaba 

tarihinde Muhammed Furkan Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz

Iyi yere değindiniz,gittiğim tüm ustalar aracı bırak 3-5 saat sonra gel al dediler,malesef bende aynı düşünceye kapıldım,belki bazıları iyi niyetli,oruç oruç bekleme diye dedi ama işte malesef günümüzde insanlara güvenemiyoruz,teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Önemli olan değişimleri.serviste yaptır derim. Fatura ile takılan parçalara garanti kapsamında değiştirebilirsin. Yaz bakımların da bu ara indirim vardı,faydalanabilirsiniz belki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...