İçeriğe Yönlendir

Citroen C5 - Depollution System Faulty Arızası

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Usta züper araba ise saçmalıkta züper, öyle arızamı olur yahu, klasik olaya fransız kalmış sitroen :D:tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
13 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Usta züper araba ise saçmalıkta züper, öyle arızamı olur yahu, klasik olaya fransız kalmış sitroen :D:tongue:

Saçmalıkla alakası  yok. Oba kalırsa ford da akü biterken motor da su uyarısı veriyor. Otomatik Vites araçların çoğunda gaz pedalı Sensörlü. . 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tüm elektronik ateşleme veya püskürtme olan araçlarda pedal elektronik olur. Akü seviyesi düşünce aracın saçma uyarı vermesi normaldir. Beyne kan gitmediği zaman ne olursa araçta da o oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
On 17.06.2017 at 23:08, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Geçmiş olsun, ne kadar elektronik o kadar dert, elektronik dedinmi capan olacak araç :)

İş bilen usta buldunmu telefon adres herşeyini alacaksın, kural bu artık.

Bir zamandır Adıyaman'da yaşıyorum ve Adıyaman gibi küçük şehirlerde "ustalık" kolay kolay bulunmayan bir meziyet olduğundan; he ne iş olursa olsun işinde iyi, yetkin bir ustaya denk geldiğimde hemen adını, sanını, telefon numarasını, nerede çalıştığı bilgisini alıp yanıma kaydediyorum. Ne zaman nerede ihtiyaç duyacağın belli olmuyor. İhtiyaç olduğunda da böylesi adam bulunmuyor diye. Geçende bizim dairedeki bir odada tadilat vardı. Baktım; boyacının işçiliği iyiydi; çalışma düzeni falan desen o da 10 numara. Boya damlamasına karşı yerlere muşamba gerilmiş falan. Hemen aldım numarasını...

Bu arada; bununla geçmiş olsun.

Doğru tespit "oh" çektiriyor...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
On 17.06.2017 at 23:26, Servet Aydın yazdı:

Demekki noktasal veri ile hata bilgileri vermiyor. Çok ilkel bi diagnostik sistem

Demek ki dalga buna dik geliyo :unsure2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hımm. beni aramıştın ve ben açmıştım telefonu :)

Ucuz atlatmışın.. Eski pedalı atmasaydın. oynardık :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Abi bununla geçmiş olsun. Bazı arızalarda damdan düşeni bulmak lazım demekki. :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

depollution system faculty yazisi arabanin ekraninda cikti degil mi? bu yazi ayni forddaki motor sistem arizasi yazisi gibi genel bir yazi....

diagnoz cihazinda ne ariza vermisti? universal bir cihazdi sanirim. 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
51 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

depollution system faculty yazisi arabanin ekraninda cikti degil mi? bu yazi ayni forddaki motor sistem arizasi yazisi gibi genel bir yazi....

diagnoz cihazinda ne ariza vermisti? universal bir cihazdi sanirim. 

Cihaz orjinal cihaz. BSİ dahil 7 arıza vardı. Gaz pedalı hız sınırlayıcı enjeksiyon zaman aralığı gibi. Yetkili Servise gitti araba. 

1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hımm. beni aramıştın ve ben açmıştım telefonu :)

Ucuz atlatmışın.. Eski pedalı atmasaydın. oynardık :)

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Pedal comander mantığını çözerdik ne güzel

Duruyor merak etmeyin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 saat önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Duruyor merak etmeyin. 

Kime vereceğini biliyorsun.. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
25 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Elden teslim şartı koydu

Hımm... Senindir.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...