İçeriğe Yönlendir

Babalar Gününüz Kutlu Olsun Babalar

Haluk Şentürk

Recommended Posts

Haluk Şentürk

Tüm babaların, baba adaylarının gününü kutlarım. Aramızdan ayrılan babalarımıza da Allahtan rahmet diliyorum. Ellerinizden öper iki oğlum var. Her baba dediklerinden içimdebir mutluluk, bir ağırlık bir sorumluluk hissederim. Tüm babalar gibi. Hepimizin çocuklarını da Allah bağışlasın ,acılarını göstermesin

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Vatan uğruna can vererek evlatlarını geride bırakan aziz şehitlerimiz olmak üzere baba olmak nasip olmuş herkesin babalar gününü kutlarım. Allah hiç bir yavruyu annesiz babasız bırakmasın..

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Babalar gününüz kutlu olsun. Sağlığınız, sabrınız paranız pulunuz, arayanınız soranınız bol, lafınız sözünüz dinlenir, huyunuz suyunuz iyi , en önemlisi evlatlarınız yanınızda olsun. Sevgilerimle.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Babalar günü kutlu olsun, benim gibi babası rahmetli olanların mekanı cennet olsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Bayram

Hergün analar babalar günü, ne güzel ki bu tarz günler de bir arada olmak hoşbeş etmek için bahane/vesile. Rabbim bütün evlatlara baba kıymeti bilmeyi nasip etsin, bütün babaların evlat sevgisini eksik etmesin. Ebediyete göçen babalarımıza da Cenab-ı Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

En başta vatanı için, namusu için, TÜRK Bayrağı için evladını feda eden, yüreği kor asil babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Avm girişlerinde çiçekle böcekle karşılayan komiteler göremedik hâlâ. Hani kadın erkek eşitliği?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Kapitalist sisteme teşvik sağlayan bu tür günleri tasvip etmiyorum ve asla kutlamıyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Kapitalist sisteme teşvik sağlayan bu tür günleri tasvip etmiyorum ve asla kutlamıyorum...

birşey almadık ya, gittik elini öptük [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Babalar günü kutlu olsun. Baba, ilk örnek alınan insandır, baba tüm çocukların isimsiz kahramanıdır. Bir derdin olduğunda ilk başvuracağın kişidir baba. Ama sessizdirler, çoğu zaman duygularını belli etmezler.
Başta babamın ve kayınpederimin olmak üzere tüm babaların babalar günü kutlu olsun. Onların kıymetini bilelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...