İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Alım

Burak Birincioğlu

Recommended Posts

Burak Birincioğlu

Herkese merhabalar corsa 1.7 dti arcımı çok memnun olmama rağmen büyütmek istiyprum bütçemde mk3 mondeolara yetiyor. İstanbuldayım max 150000 -2007 model gibi araba bakoyorum ama daha önce ford kullanmadım alırken nelere dikkat etmeliyim istanbulda mondeodan anlayan servis nereyi tavsiye edersiniz kronik olarak beni üzermi acaba? Fiyatlardada bakıyorum sahibindende 3 aydır 2-3 araba hariç ilandan düşen pek araba olmadı ne fiyatlar verilmeli şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anadolu yakası Herford
Avrupa yakası Noname size yardımcı olur.
Bütçeniz ne kadar. ?

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Herkese merhabalar corsa 1.7 dti arcımı çok memnun olmama rağmen büyütmek istiyprum bütçemde mk3 mondeolara yetiyor. İstanbuldayım max 150000 -2007 model gibi araba bakoyorum ama daha önce ford kullanmadım alırken nelere dikkat etmeliyim istanbulda mondeodan anlayan servis nereyi tavsiye edersiniz kronik olarak beni üzermi acaba? Fiyatlardada bakıyorum sahibindende 3 aydır 2-3 araba hariç ilandan düşen pek araba olmadı ne fiyatlar verilmeli şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Bahse konu km ve model yılı için, hele bir de temiz olsun derseniz, 40 a yakın rakamlara nadir denk gelmekte..
Forumdaşlardan almanızı tavsiye ederim, ben öyle yaptım sayılır, kafam rahat, tadını çıkartıyorum, çok şükür allaha...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Birincioğlu
14 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Anadolu yakası Herford
Avrupa yakası Noname size yardımcı olur.
Bütçeniz ne kadar. ?

37000 civarı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
21 saat önce, Burak Birincioğlu yazdı:

37000 civarı

Çok güzel.. Kafanıza göre bir araç bulabilirsiniz bu bütçe ile.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...