İçeriğe Yönlendir

Ka - Gösterge - Panel

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Erdem Günay

elim ayağım boşaldı hocam bu nedir? ortadaki o ka yazısı kontakla yanıyor sönüyor falan :) süper eline emeğine sağlık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
(düzenlendi)
9 dakika önce, Erdem Günay yazdı:

elim ayağım boşaldı hocam bu nedir? ortadaki o ka yazısı kontakla yanıyor sönüyor falan :) süper eline emeğine sağlık...

Teşekkür ederim abi üzerinde baya bi çalışma yaptık ,Eren uysal İle birlikte ;) KA logosu Kapı açılınca yanıyuor,kontağı çevirince hemn sönüyör,ışıkları açınca yanıyor ve kontağı kapatınca yavaşca sönüyo :)

tarihinde Yunusemre ARI tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Muhteşem. Resmen aşık oldum. Teknik detay da isteriz.

Bu arada acil olarak teyp, kalorifer panel ve saat aydınlatmasına el atılmalı derim.

Göstergedeki fan işareti neydi bu arada?

Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
6 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Muhteşem. Resmen aşık oldum. Teknik detay da isteriz.

Bu arada acil olarak teyp, kalorifer panel ve saat aydınlatmasına el atılmalı derim.

Göstergedeki fan işareti neydi bu arada?

Teşekkür ederim abi ,göstergede iki boşluk vardı birine fan birine far açık işareti koyduk,radyatör fanı çalıştığı zaman yanıyor.Fanın çalışıp çalışmadığını ,çalışınca sıcaklığın 100 derece ,durunca 92 derece olduğunu anlıyoruz :) bi nevi sıcaklık göstergesi 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ozan Dural

Yunusemre konuyu daha önce açmıştım ama yanıt alamamıştım, bir de sana sorayım. 4 lü flaşör düğmesinin olduğu yere hararet göstergesi taktık bu tamam, peki flaşörleri lazım olduğunda nasıl yakıyoruz ? eğer iptal oldu ise bu şekilde muayeneden geçiyor mu araba  ?

Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
1 saat önce, Ozan Dural yazdı:

Yunusemre konuyu daha önce açmıştım ama yanıt alamamıştım, bir de sana sorayım. 4 lü flaşör düğmesinin olduğu yere hararet göstergesi taktık bu tamam, peki flaşörleri lazım olduğunda nasıl yakıyoruz ? eğer iptal oldu ise bu şekilde muayeneden geçiyor mu araba  ?

Ozan benin 4 lü flaşör düğmesi direksiyonda olduğu için oraya taktım ,muayenede sıkıntı çıkarır benimkisi gbi depilse başka biryere takmanı öneririm 

Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
2 saat önce, Ozan Dural yazdı:

Ozan benin 4 lü flaşör düğmesi direksiyonda olduğu için oraya taktım ,muayenede sıkıntı çıkarır benimkisi gbi depilse başka biryere takmanı öneririm 

Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
17 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Elinize sağlık kardeşim. Hakikaten çok çok güzel olmuş. 

Abi çok teşekkür ederim sağolun ☺️

2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Süper olmuş.. çok beğendim.. Ellerine sağlık.. :)

Teşekkür ederim Mehmet abi ☺️

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Süper olmuş.. çok beğendim.. Ellerine sağlık.. :)

Gençliğinde sen de böyleydin. Nerede o eski Özyürek'ler... Aaaah ah :p

Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
12 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Hayal gücü ve el emeği birleşmiş, çok güzel olmuş. 

Teşekkür ederim abi çok sağolun ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozan Dural
16 dakika önce, Yunusemre ARI yazdı:

O zaman şimdiye kadar fark etmediğim bişey öğrendik, yıl bazlı olarak değişmiş sanırım, belirli bir yıldan sonra 4 lü flaşör tuşunu direksiyona almışlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
3 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Elinize sağlık güzle olmuş.

Teşekkür ederim abi ☺️

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Kardeşim ellerine, emeğine, yüreğine sağlık. Bu ülkenin böyle cengaver gençlere ihtiyacı var... Harika ya aşık oldum valla.
Teknik detay isteriz çok merak ettim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
17 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Kardeşim ellerine, emeğine, yüreğine sağlık. Bu ülkenin böyle cengaver gençlere ihtiyacı var... Harika ya aşık oldum valla.
Teknik detay isteriz çok merak ettim...

abi çok teşekkür ederim yakın zamanda inşallah teknik detayı paylaşıcam :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
abi çok teşekkür ederim yakın zamanda inşallah teknik detayı paylaşıcam [emoji4]

Hadi bakalım arslanım, sabırsızlıkla bekliyoruz.
Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
7 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Çok iyi.. :good1:

Teşekkürleer :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozan Dural

Sayende geçtiğimiz hafta sonu kalorifer tadilatımı da gerçekleştirdim, yalnızca musluk bozukmuş değiştirdim. Onun için de ayrıca teşekkürler 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
31 dakika önce, Ozan Dural yazdı:

Sayende geçtiğimiz hafta sonu kalorifer tadilatımı da gerçekleştirdim, yalnızca musluk bozukmuş değiştirdim. Onun için de ayrıca teşekkürler 

Rica ederim ozan faydam olduysa ne mutlu ☺️☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...