İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3 - Jant Tercihi

Uğur Kaya

Recommended Posts

Uğur Kaya
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İkisi de replika. Ben olsam orjinal bakardım. Ama ikisinden biri tercih edilecekse ilk jant mondeo ya daha iyi olur. Ama sadece ikisi arasında. Yerinde olsam şöyle bir şey tercih ederim. 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-17inc-orjinal-ford-jant-hatasiz-ford-mondeo-focus-jant-1000tl-443843350/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-17-inc-fort-focus-sifir-jant-sifir-gibi-lastik-takimi-hatasizzzz-448553805/detay

Evet biraz pahalı olur ama oem in yerini özellikle jantta hiçbiri tutmaz.

Yorum bağlantısı

mondeoya mondeo jantı dışında bir jant bana göre çirkin oluyor. üzerindeki jantlar sorunlu ve mondeo jantı pahalı veya bulunamıyorsa ancak o zaman takardım bunlardan birini

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

mondeoya mondeo jantı dışında bir jant bana göre çirkin oluyor. üzerindeki jantlar sorunlu ve mondeo jantı pahalı veya bulunamıyorsa ancak o zaman takardım bunlardan birini

resim yüklemeyi bilmiyorum ama çok iyi giden jantlar var hocam

Bir saat önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

İkisi de replika. Ben olsam orjinal bakardım. Ama ikisinden biri tercih edilecekse ilk jant mondeo ya daha iyi olur. Ama sadece ikisi arasında. Yerinde olsam şöyle bir şey tercih ederim. 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-17inc-orjinal-ford-jant-hatasiz-ford-mondeo-focus-jant-1000tl-443843350/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-17-inc-fort-focus-sifir-jant-sifir-gibi-lastik-takimi-hatasizzzz-448553805/detay

Evet biraz pahalı olur ama oem in yerini özellikle jantta hiçbiri tutmaz.

replica tercih edilmemesi kaliteyle mi alakalı yoksa ağırlık balans durumlarından dolayı mı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
19 dakika önce, Uğur Kaya yazdı:

replica tercih edilmemesi kaliteyle mi alakalı yoksa ağırlık balans durumlarından dolayı mı

Kalite = Güvenlik tir jantta.

Bunu atlamayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
4 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Bir takım Ghia X var ilanlarda ve fiyat harika. Bütçem olsa alıp kenara koyardım....
Sarı sitede bakın, bana dua edin.... http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-ford-mondeo-orjinal-jant-lastik-takimi-448835533/detay

onu fark etmemişim ama onun da 235 taban sıkıntı çok geniş 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
onu fark etmemişim ama onun da 235 taban sıkıntı çok geniş 

Bence bu rakama jant lastik bulup sesini çıkarma derim[emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji16] [emoji16] [emoji16]
O paraya oem 5x108 17 ebatta jant satmazlar...
Lastikler 205 50 17 den çok aşırı farklı değil ki satılır takasa verilir...
Bütçem olsa alıp 1500tlden satarım, takım çok temiz, kaynak vs yoksa
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
14 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Bence bu rakama jant lastik bulup sesini çıkarma derimemoji33.pngemoji33.pngemoji33.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji16.png
O paraya oem 5x108 17 ebatta jant satmazlar...
Lastikler 205 50 17 den çok aşırı farklı değil ki satılır takasa verilir...
Bütçem olsa alıp 1500tlden satarım, takım çok temiz, kaynak vs yoksa

peki dostum daha sonra aynı janta  205 215 taban takabilirmiyiz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
peki dostum daha sonra aynı janta  205 215 taban takabilirmiyiz 

İstediğin 17 lastiği takarsın, muayeneden 205 50 17 harici geçmez.
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
6 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

İstediğin 17 lastiği takarsın, muayeneden 205 50 17 harici geçmez.

anladım muayene olayı sıkıntı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
anladım muayene olayı sıkıntı

Yeni başladı Tüvtürk.Depo kapağındaki ebatları istiyor. Mondeo için 205 55 16, 205 50 17, 225 40 18.....
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
17 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Bir takım Ghia X var ilanlarda ve fiyat harika. Bütçem olsa alıp kenara koyardım....
Sarı sitede bakın, bana dua edin.... http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-ford-mondeo-orjinal-jant-lastik-takimi-448835533/detay

Aklımı bulandırma :ninja:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Aklımı bulandırma :ninja:

Doğru yolun aklı bir, arka eki de kaçırdın. Bu bedava valla...
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
14 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Doğru yolun aklı bir, arka eki de kaçırdın. Bu bedava valla...

Bu jant orjinal mi? Repkila var mı bu modelde? Fiyat oldukça iyi ben mi alsam acaba, yazın mehmete satarım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
27 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bu jant orjinal mi? Repkila var mı bu modelde? Fiyat oldukça iyi ben mi alsam acaba, yazın mehmete satarım :D

Yahu arabayı değiştiresim var, o yüzden masraf etmiyeyim diyorum. 

Yoksa harcasam rahat 5 bin ₺ masraf açarım kendime.

Bunu alsam yay takarım hem.

Neyse ben masraf açmayacak kendime.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bu jant orjinal mi? Repkila var mı bu modelde? Fiyat oldukça iyi ben mi alsam acaba, yazın mehmete satarım [emoji3]

Replikası olmayan model bu.. Kaçmaz diyorum ama kimse anlamiiiii:[emoji33][emoji3]
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Başar Mert

Ömer abiiiii :):yildizlar:fiyata bak bencede kaçırmayın hemde hiç vakit kaybetmeyin hatta ben yedek alacam nerdeyse o derece :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ghia x jantlarının kollarının ucu daha parlak olması gerekmiyormu bu jantlar boyanmış olabilir satan kişiye sormak lazım

Yorum bağlantısı
Başar Mert

evet boyanmış olabilir kenar kısımları lazer kesimle yapıyorlarmış ben de boyatmak için sormuştum orjinal olsun istersen sırf o işlem için 300 lira daha alırız dediler yoksa 400 liraya direk heryerini aynı şekilde boyarız dediler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...