İçeriğe Yönlendir

Bayideki Kaporta Hasarlı Sıfır Araç Almak

Özgen Acar

Recommended Posts

Okan Tansel
(düzenlendi)

Aslında almam derdimde .aldım gün kaza yaşıyan biri olarak düşünür. o aracı satıktan sonra oda yetmez miş gibi yeni kuryeyi alıp eve getirdimde site park yerine koydumda öküzün biri kapıyı açarken dan diye sürgülü kapıya  minnacık izi bıraktında .la ne yaparsan yap öküz çok diyip bana böle bir teklif gelse alırım tabi biraz zorlarım ya madiyi yada bakımı artırırım.

Ve arkadaşlar malesef  bir çok bayi sıfır araçları satılana kadar tarlada bekletiyor satacağı gün yıka cilal parlat sat .yediği yamurun,güneşin,çamurun hadi hesabı yok bunlarıda göz önünde bulundurun derim.

ALLAH nasip etti defalarca sıfır araç aldım ha işte cillop içine oturmaya kıyamıyacam sıfır araçmış gibi gelmedi hiç silerken bile kirletiyorlar. bir daica teslim alırken 1 tık iyiydi.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

talih kuşu bize konmaz ki.. sıfır alıp migros otoparkında bu haLE gelince kimse hediye paketi yapmaz ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

1 yaşındaki arabamın en az 4 yerinde kapı izi var. Biraz zorlayın miktarı, sonra da alın.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

talih kuşu bize konmaz ki.. sıfır alıp migros otoparkında bu haLE gelince kimse hediye paketi yapmaz ama

makul bir indirim olsa ben de aynı şeyi düşünürdüm abi:)

Tüm yazan forumdaşlarıma teşekkürler fakat o şekilde almak içime sinmedi daha doğrusu önerilen indirim tatmin etmedi ondan dolayı hasarsız bir araç düşünüyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Sıfır almış olduğum  bir araçta kesinlikle kusur istemem. Teklifi kabul etmeyin.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bence alın. Ben aynı şeyi yaşadım. Ben indirim tutarını beğenmedim tekrar hasarsız araç istedim. Araç geldi bir hafta sonra araca arkadan vurdular. Ne oldu hasarsız araçtı artık hasarlı oldu. Onun için herkesin kararına saygım var ama bazen insanın kendisi karar vermesi daha doğru.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de focusu aldığım ilk aylarda bir çocuk bisikletle gelip çamurluğa yandan çarpmış ve boyatmıştım.. :)

Sonrasında da bir broadway'e arkadan çarpmıştım zaten :tongue:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

3 ay oldu daciayayı alalı şerefsizin biri bağaj kapana çizik atmış yani döv ,döv yorulursun söv söv günaha girersin . karar senin.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Şimdilik elde sağlam olan siyahı bekliyoruz ama gönül fümede (manyetik gri) piyasada araç yok gibi el mahkum siyahı alacağız:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...