İçeriğe Yönlendir

20 Bin TL. Civarı Araç Tavsiyeleriniz, Yorumlarınız...

İsa Acar

Recommended Posts

İsa Acar

Abi sen bilirsin bagajı falan dar ama sehir içi ideal:)

Teşekkür ederim Hakan kardeşim, değerlendirmeye alacağım [emoji106][emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar

Ghia tamam ama bu çok temiz ve diri duruyor Said Bey default_unsure2.gif[emoji4]

Hız sabitleyici~tcs~dijital klima yok bildigim kadariyla.
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
(düzenlendi)

Yılbaşında 98 mondeo ghia yı 17.500 e aldım.çalışmayan hiç bir aksamı yoktu.degisen yoktu.motor şanzıman ve on takım sorunsuz.ilk iş motor ve şanziman yağı.elektrikli koltuk dislisi derken zaten 600 ~650 harciyorsunuz.arkasından ufak tefek masraflar yine çıkar.bende sağ arka kapı ile bagaj kilit motoru değişti.allahtan ilçenin tek kilitcisi kuzenim olduğu için 2 kilidi 100 lira gibi bir rakama değiştirdi.ki dediğim gibi tcs dahil çalışmayan aksam yoktu araçta.el degmisken klima gazi.begenmedigim için degistirdigim sararmış farlar.(yine bir tanıdık vasitasiyla orjinal fari 210 tl tanesini aldim).sol dikiz aynisi aynı tanıdık ile 120 ye aldım.orninal ayna [emoji1][emoji1]
Derken bide bel altı boya yapalım da fıstık gibi olsun dedim.1500 de o [emoji1][emoji1][emoji1]
Demem o ki herşeyi çalışan.motor şanzıman sıkıntısız olan ön takım bile istemeyen araç a bile 2500 lira harcaniyor.

edit:Hız sabitleyici~tcs~dijital klima ~yol bilgisayarı yok bildigim kadariyla.

38 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

tarihinde Ahmet Said Avşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Yılbaşında 98 mondeo ghia yı 17.500 e aldım.çalışmayan hiç bir aksamı yoktu.degisen yoktu.motor şanzıman ve on takım sorunsuz.ilk iş motor ve şanziman yağı.elektrikli koltuk dislisi derken zaten 600 ~650 harciyorsunuz.arkasından ufak tefek masraflar yine çıkar.bende sağ arka kapı ile bagaj kilit motoru değişti.allahtan ilçenin tek kilitcisi kuzenim olduğu için 2 kilidi 100 lira gibi bir rakama değiştirdi.ki dediğim gibi tcs dahil çalışmayan aksam yoktu araçta.el degmisken klima gazi.begenmedigim için degistirdigim sararmış farlar.(yine bir tanıdık vasitasiyla orjinal fari 210 tl tanesini aldim).sol dikiz aynisi aynı tanıdık ile 120 ye aldım.orninal ayna [emoji1][emoji1]
Derken bide bel altı boya yapalım da fıstık gibi olsun dedim.1500 de o [emoji1][emoji1][emoji1]
Demem o ki herşeyi çalışan.motor şanzıman sıkıntısız olan ön takım bile istemeyen araç a bile 2500 lira harcaniyor.
edit:Hız sabitleyici~tcs~dijital klima ~yol bilgisayarı yok bildigim kadariyla.

Satılıksa sizinkini alayım [emoji16] Allah kaza bela vermesin ama olurda mondeo alacak olursam, şu sizin tanıdıklardan faydalanmak isterim, isteriz [emoji16][emoji6][emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar

Bir tanesi eski ford parcacisi.elinde kalan son orjinal parçalar ı lazım oldukça alıyorum.epey bi binerim.satma niyetim yok [emoji1][emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Temiz marea bulabilirseniz o paralara alınabilir , 2004 marea vardı bende 3 yıl sorunsuz bindim . Gayet seri ve geniş sayılabilecek bir araç millet ileri geri konuşuyor ama bence az paraya alınabilecek bir araba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Önder abi, sen beni seviyorsun gibime geliyor [emoji4]

Bi kipirti oldu denebilir [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Bir tanesi eski ford parcacisi.elinde kalan son orjinal parçalar ı lazım oldukça alıyorum.epey bi binerim.satma niyetim yok [emoji1][emoji3]

Allah kaza bela vermesin [emoji106][emoji4]
Temiz marea bulabilirseniz o paralara alınabilir , 2004 marea vardı bende 3 yıl sorunsuz bindim . Gayet seri ve geniş sayılabilecek bir araç millet ileri geri konuşuyor ama bence az paraya alınabilecek bir araba.

Hiç aklımda olmayan bir araç [emoji848] yakından görmek lazım, pazarda görüp denemek lazım [emoji4]

Bi kipirti oldu denebilir [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Çok sesli güldüm Önder abi [emoji23]???
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Renault 19 olabilir mesela benimki:fiuw:

Brodwaylerde hoşuma gidiyor, suv gibi, yerden yüksekler [emoji16][emoji16]
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Herkese merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere, aşağıda belirteceğim bazı kriterler kapsamında,  20 bin TL. civarı araç almayı planlıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. [emoji4]

- Güvenlik önemli,

- Sedan olsa iyi olur, malum çocuk var,

- Hatchback olarak C4 gibi dar değil de 307 gibi geniş olabilir,

- Yakıt ve vites önemli değil, sorunsuz olması önemli,

- Fiyatta +- 1 ila 2 bin oynayabilir,

- Mesela https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ates-den-1999-mondeo-2.0-glx-lpg-li-emsalsiz-otomatik-sorunsuz-449241114/detay/ bu araç nasıl, biraz fazla temiz görünüyor default_unsure2.gif

Biliyorum, isteklerim karşısında ödemek istediğim tutar komik ama bir iki tavsiyede bulunulur diye düşünüyorum. [emoji4] Saygılarımla... 

Bu araç daha 1 ay önceye kadar memleketteki(afyon-dazkırı) hocamın arabasıydı. Arabayı teknik olarak bilmiyorum ama en az 4 sene civarında kullandı ve 1 senedir yurt dışında ve eşi kullandı ilanda belirtilen doğru :D onun için satmış olabilir bence arabaya baktırmanızı tavsiye ederim [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Eser
Bu araç daha 1 ay önceye kadar memleketteki(afyon-dazkırı) hocamın arabasıydı. Arabayı teknik olarak bilmiyorum ama en az 4 sene civarında kullandı ve 1 senedir yurt dışında ve eşi kullandı ilanda belirtilen doğru [emoji3] onun için satmış olabilir bence arabaya baktırmanızı tavsiye ederim [emoji4]

Arac ici cok guzel gorunuyor . Normalde galerilere karsı on yargılıyımdır ama aracın evveliyatı hakkında biraz daha bilgi edinilebilirse hakikaten guzel ve bence degerlendirilmeli...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

İsa bey Carismayı ben öylesine hem Denizli hem otomatik olsun diye temsili verdim lakin manuelide olabilir siz bilirsiniz.Konuda bahsi geçen Clio araçla İnegölden Bursaya altı üstü 50 km yol gittik biraz cüsseli toplam şoförle birlikte 5 kişiydik ve şoför arkasında oturmuştum kafam tavana değe değe gittik ve inanılmaz keyifsiz zevksiz geldi araç bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
[/img][/url]
az daha verin focus verelim [emoji4] c5 de satıldı gerçi 

Pahalı kaçar bize Emre bey, teşekkür ederim [emoji4]
Bu araç daha 1 ay önceye kadar memleketteki(afyon-dazkırı) hocamın arabasıydı. Arabayı teknik olarak bilmiyorum ama en az 4 sene civarında kullandı ve 1 senedir yurt dışında ve eşi kullandı ilanda belirtilen doğru [emoji3] onun için satmış olabilir bence arabaya baktırmanızı tavsiye ederim [emoji4]

Görkem bey hocanıza ya da eşine ulaşıp bilgi alma imkanımız var mı acaba? Gerçekten düzgün ve sıkıntısız ise hoşuma gitti araba [emoji848][emoji4]

Arac ici cok guzel gorunuyor . Normalde galerilere karsı on yargılıyımdır ama aracın evveliyatı hakkında biraz daha bilgi edinilebilirse hakikaten guzel ve bence degerlendirilmeli...

Görkem beye bağlıyız artık, eski sahibinden güzel bilgi alınabilir diye düşünüyorum [emoji4]
Yorum bağlantısı
İsa Acar
İsa bey Carismayı ben öylesine hem Denizli hem otomatik olsun diye temsili verdim lakin manuelide olabilir siz bilirsiniz.Konuda bahsi geçen Clio araçla İnegölden Bursaya altı üstü 50 km yol gittik biraz cüsseli toplam şoförle birlikte 5 kişiydik ve şoför arkasında oturmuştum kafam tavana değe değe gittik ve inanılmaz keyifsiz zevksiz geldi araç bana.

Lancer aklımda olan bir arabaydı Recep bey, teşekkür ederim [emoji4] pazarda içine oturdum bir keresinde clionun, gerçekten de dar, biliyorum [emoji106][emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
16 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Huzur na-mazda diye boşa dememişler, komple boyalı motoru yapılmış 350k km de ablamlara aldım arkadaşımdan :)

Abla üvey miydi? Neden yaptın böyle bir kötülüğü? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
6 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Abla üvey miydi? Neden yaptın böyle bir kötülüğü? :)

91 model mazdadaki konfor bile başka. Tek kötü yanı karbüratörlü olması. Onun dışında şahane araba. Baştan aşağı yenilenince daha iyi oluyor tabi. Şöyle düşün abi, motorunu Çabi toplamış, elektroniğe King el atmış ve daha fazlası...

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

91 model mazdadaki konfor bile başka. Tek kötü yanı karbüratörlü olması. Onun dışında şahane araba. Baştan aşağı yenilenince daha iyi oluyor tabi. Şöyle düşün abi, motorunu Çabi toplamış, elektroniğe King el atmış ve daha fazlası...

:shok::shok:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Görkem beye bağlıyız artık, eski sahibinden güzel bilgi alınabilir diye düşünüyorum [emoji4]

Bende numarası yok ama babamda kesin vardır [emoji4] ben akşama kadar ulaşıp size bilgi vereyim [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Şimdi, Görkem Karakaş yazdı:

Bende numarası yok ama babamda kesin vardır :) ben akşama kadar ulaşıp size bilgi vereyim :)

LG-D331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok sevinirim Görkem kardeşim :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...