İçeriğe Yönlendir

Çocuğa Arkadaşım Fena Çarptı ( Daha bugün ) Araç Kamerası Kayıtta

Olgu Erhan

Recommended Posts

Uğur Göçer

Allah razı olsun abi.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Uğur Göçer
Uğur tekarar geçmiş olsun. Teşekkürler yazın için

Ben teşekkür ederim abi Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Ahmet Koçak

Kusura bakmayın Uğur Bey. Ben telefon anlamında olumsuz yorum yapanlardan biriydi ama durum dediğiniz gibi yar hakkınızı helal edin. Bir konuda eleştirdim ama başka bir konudan da olumlu bir şeyler yazacaktım ki siz benden önce davranmışsınız. Olay sonrası çocukla bu kadar ilgilenmeniz çok iyiydi. Tekrardan geçmiş olsun. Allah kaza/ bela vermesin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Göçer
Kusura bakmayın Uğur Bey. Ben telefon anlamında olumsuz yorum yapanlardan biriydi ama durum dediğiniz gibi yar hakkınızı helal edin. Bir konuda eleştirdim ama başka bir konudan da olumlu bir şeyler yazacaktım ki siz benden önce davranmışsınız. Olay sonrası çocukla bu kadar ilgilenmeniz çok iyiydi. Tekrardan geçmiş olsun. Allah kaza/ bela vermesin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah razı olsun Allah hepimizi korusun böyle durumlardan inşallah. Kamera olduğu halde bu kadar eleştiri aldım olmasa düşünemiyorum, hakkım helal olsun kardeşim;)

Ne kadar büyük şans ki aracın ön kısmı çocuğa omuz kısmından vuruyor kafa kısmı darbe almıyor başka bir önü yüksek araç olsa çocuğun kafasına gelse çok daha kötü şeyler olabilirdi
ee579f9bd27baca4084fe4c2511f55e5.jpg

Videoda bana doğru gelen ford transit kamyonet var hep bereket ki o araç çarpmadı dedim, sonucu daha kötü olabilirdi Allah korudu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 saat önce, Uğur Göçer yazdı:

Sevgili forum arkadaşlarım öncelike herkese hayırlı akşamlar, herkesin bayramını şimdiden kutluyorum.

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.. Harbi günahınız alınmış :)

İyi bayramlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Tekarar gecmis olsun. Cocugun sagliginin iyi olmasina cok sevindim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Ali Gürsoy

Büyük geçmiş olsun. Çocuk işte. Ne zaman nereden çıkacağı belli olmuyor. Çok dikkat etmek laIm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ehliyet sınavındaydım.
Yeni yürümüştüm. Henüz yola çıkmamıştım. Yanımdaki gözlemci panikle, yola bir top fırladı dedi. Küt diye durdum.
Neden durdun dedi.
Arkasından bir çocuk gelebilir diye dedim.
Tamam geçtin sınavı. İnebilirsin demişti.
Çocuk bu. Her yerden fırlayabilir. Şansı varsa erken görürüz yada çocuk yavaş çıkar.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin
On 24.06.2017 at 10:10, Uğur Göçer yazdı:

Videoda bana doğru gelen ford transit kamyonet var hep bereket ki o araç çarpmadı dedim, sonucu daha kötü olabilirdi Allah korudu.

Her işte vardır bir hayır derler. Geçmiş olsun. Çocuğa bir şey olsaydı çok üzülürdüm. Aylar önce aldığım kamerayı hala taktırmadım. Çalışıp çalışmadığını bile bilmiyorum. En kısa zamanda taktırıcam... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Çok geçmiş olsun hem size hem çocuğa.araç kamerası kullanan arkadaşlara sorularım var. Gps, hız bilgisi, geniş açı, gece çekimleri net, en önemlisi de ömrü uzun bir kamera arıyorum.. Montaj kısmını hallederim gerek sigorta kutusuna gerek çakmaklığa, nasıl gerekiyorsa.fiyat olarak da 300 civarı olabilir. Varmı böyle birşey.. Olgu bey in videolarını takip ediyorum ama en önemli unsur benim için uzun dönem başarısı... Bazıları başta güzel bir iki ay veya daha sonra çeşitli hatalar veriyorlar Vs. 6 ay bir yıl veya daha uzun süre kullananlardan tavsiye bekliyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun Uğur Bey. Kazanın olduğu yer Isparta'da hangi mahalle? Trafiğin az yoğun olduğu bir yere benziyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Göçer
Geçmiş olsun Uğur Bey. Kazanın olduğu yer Isparta'da hangi mahalle? Trafiğin az yoğun olduğu bir yere benziyor.

teşekkür ederim kardeşim, yer Zafer mah.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Anladım, o taraflarda çoluk çocuğa dikkat etmek lazım. Trafik az olunca yolda oynuyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Recep Güney yazdı:

Çok geçmiş olsun hem size hem çocuğa.araç kamerası kullanan arkadaşlara sorularım var. Gps, hız bilgisi, geniş açı, gece çekimleri net, en önemlisi de ömrü uzun bir kamera arıyorum.. Montaj kısmını hallederim gerek sigorta kutusuna gerek çakmaklığa, nasıl gerekiyorsa.fiyat olarak da 300 civarı olabilir. Varmı böyle birşey.. Olgu bey in videolarını takip ediyorum ama en önemli unsur benim için uzun dönem başarısı... Bazıları başta güzel bir iki ay veya daha sonra çeşitli hatalar veriyorlar Vs. 6 ay bir yıl veya daha uzun süre kullananlardan tavsiye bekliyorum..

Ömür konusuna yorum yapacak kadar kullanmadım, Henüz 3-4 aylık.. 

Diğer tüm beklentileriniz için A119 yeterli. 

Şu konuda bolca video ve yorumum var. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
On 25.06.2017 at 07:48, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ehliyet sınavındaydım.
Yeni yürümüştüm. Henüz yola çıkmamıştım. Yanımdaki gözlemci panikle, yola bir top fırladı dedi. Küt diye durdum.
Neden durdun dedi.
Çocuk bu. Her yerden fırlayabilir. Şansı varsa erken görürüz yada çocuk yavaş çıkar.

Aynısını babam bana öğretti. Daha dün yola top fırladı. Belki 10 bilemedin 15mt önüme. Yapabileceğim en sert freni yaptım. 3-4sn geçmedi ki yola hiç bakmadan çocuk fırladı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Mehmet bey, uzun dönem başarısı için kapasitörlü ürünler seçmeniz gerekir. Ben Olgu beyin önerdikleri arasından mini NANOQ 0903 ve Viofo A119S ürünlerini aldım ve test kullanımlarını yapıyorum. İki ürün de çok iyi, bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ehliyet sınavındaydım.
Neden durdun dedi.

Aynısı aracın arkasındaki çocuk için geçerli, küçük çocukların boyları kısa olduğundan ne iç aynadan ne dış aynadan görülebilir... Bir keresinde başıma geldi Allah dan bişi olmadi... Şimdi geri görüş kamerası dan görüntü gelene kadar hareket etmiyorum...
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynısı aracın arkasındaki çocuk için geçerli, küçük çocukların boyları kısa olduğundan ne iç aynadan ne dış aynadan görülebilir... Bir keresinde başıma geldi Allah dan bişi olmadi... Şimdi geri görüş kamerası dan görüntü gelene kadar hareket etmiyorum...

Geri görüş kamerasını bu sebeple aktif ettim.
Yoksa çok gerek duyduğum bir donanım değildi. Özellikle evde küçük çocuklarla karşılaşıyorum.
Teybi kısıp sessizleşmesi de ayrı güzellik
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
(düzenlendi)

uğur bey öncelikle çok geçmiş olsun allah tekrarından esirgesin.

On 26.06.2017 at 12:46, Recep Güney yazdı:

recep bey, olgu bey'in tavsiyesi ile daha evvel aldığım 2 tane A118 ve 1 mini 806 1 seneyi aşkın süredir sorunsuz çalışıyor (a 118 in birini mini 806 yı aldığımda başka bir arkadaşa satmıştım bozuldu şeklinde bir geri dönüş olmadı) şu an mini 806 yerine junsun h30 aldım onunda senelerce çalışacağından kuşkum yok. tercih edilen modelleri ve olgu bey'in incelemelerini göz önünde bulundurarak sizde bir seçim yapabilirsiniz. herkese kazasız ve kameranın sadece eğlence ya da ilginç şeyleri gösterebilmek adına kullandığımız günler diliyorum.

tarihinde İlhan Gülcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
On 26.06.2017 at 12:46, Recep Güney yazdı:

Junsun H030 ve Smarnoo S1 kameraları şu aralar tavsiye ettiğim iyi modeller. Malzeme kaliteleri de çok güzel. Fiyatları uygun.

Youtube kanalımda hepsinin incelemeleri var. Youtube'de Olgu Erhan yazdınızmı yada kamera modellerini yazın çıkıyor. :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Junsun H030 ve Smarnoo S1 kameraları şu aralar tavsiye ettiğim iyi modeller. Malzeme kaliteleri de çok güzel. Fiyatları uygun.

Youtube kanalımda hepsinin incelemeleri var. Youtube'de Olgu Erhan yazdınızmı yada kamera modellerini yazın çıkıyor. :good1:

You tube kanalınızı takipteyim olgu bey şu an sepette ekli bu iki kamera da.hafıza kartı konusunda ne dersiniz beraberinde sattıklarını mı alayım ayrıca önerdiğiniz var mı?
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Hafıza kartı alırken marka olarak sandisk, samsung, toshiba, kingston gibi markalar özellik olarakta Class 10, microSD, U3 en az 64 GB olması kartın performansını arttırıyor, okuma hızından ziyade yazma hızının başka amaçlar içinde kullanabileceğinizi düşünerek 30 mb/s veya üzeri alın derim, üreticiler kartın üzerinde okuma hızını belirtiyorlar, okuma hızı yüksek yazma hızı düşük oluyor. Fiyatta bu yüzden düşük oluyor. Örnek vermek açısından ; gearbest ten indirimli samsung sdxc 64 gb U3 yazma hızı 48MB/s kartı indirimden 26 USD almıştım şimdilerde fiyat 2 katı olmuş,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...