İçeriğe Yönlendir

2008 Model Seat İbiza 1.4 TDi 140.000 KM 'deki araç alınır mı?

Ekrem Uzun

Recommended Posts

Ekrem Uzun

Merhaba arkadaslar foruma yeni üye oldum.Bir otomobil almayı düşünüyorum çok fazla bi deneyimim yok. İlk aracım olacak hb bi araç bakıyorum.
Bi tane seat ibiza 1.4 tdi 2008 model stylance paket 140 binde lokal boyalı sol arka çamurluk değişmiş bi araç buldum. bunun ederi ne kadardır sahibiyle görüşmeden bi fikir almak istedim sizden yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Ekrem Uzun

bende öyle düşünmüştüm. 25den fazla veremem gibi benim için önemli olan beni memnun etsin bide ilerde aldğım fiyata bırakabiliyim fazlasında gözüm yok.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Cok tatli bir araba guzel oynanir tam saka makinasi 3 silindir yakit derdi yok donanim bilmiyorum ama benim kullandigim gayet tatminkardi. Dijital klima hiz sabitleyici. Biraz seslidir sadece. Belirttiginiz aracin km de model yilida cok iyi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

az yaktığı için sesine pek takılmazsınız...

kaza, boya değişen varmı iyice baktırmak gerek.

tampon fr olarak geçiyor bu arada.

Yorum bağlantısı
Ekrem Uzun

tabi baktırmak lazm ben iletişime gecmeden önce sizden fikir almak istedim. abi kusura bakma ben tam anlamadm tam fr olarak geçiyor dedin ne oluyor yani değişmiş mi

Yorum bağlantısı
Ekrem Uzun

teşekkür ederim :) diğer ilanlardakı araçlarda da bu tampon vardı galiba onun için ekstra dikkatimi çekmedi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

2004 ve 2006 model ibiza'ların tamponları farklıydı...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...