İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Uyumlu Paspas Çeşitleri

Kemal Bozdoğan

Recommended Posts

Kemal Bozdoğan

2008 fiesta aracıma paspas alacağım ama orjinalini bulamıyorum kaucuk olanı. Universalda pek sevmiyorum. Üniversal almak yerine 2009 sonrası fiesta paspası alsam araca nekadar uyar kullanan varmı? Üniversal almak yerine tercih edilebilir mi?

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

2004 fiestam da vardı. Ön tarafta sol tarafta yeni kasada ayak koyabiliyorsunuz eski kasada yoktu. Ancak orjinal paspas yanlış hatırlamıyorsam yarım olacak uyar gibime geliyor. Arka paspaslar bence direk uyar.

.cq5dam.web.768.768.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Bozdoğan
Bir saat önce, Ahmet Taşkın yazdı:

2004 fiestam da vardı. Ön tarafta sol tarafta yeni kasada ayak koyabiliyorsunuz eski kasada yoktu. Ancak orjinal paspas yanlış hatırlamıyorsam yarım olacak uyar gibime geliyor. Arka paspaslar bence direk uyar.

.cq5dam.web.768.768.jpeg

Benim araç 2008 bendede sol tarafta ayak koyacak yer var banada uyar gibi geliyor ama emin olmak istedim kullanan arkadas varsa diye. Hem orjinalin ustunde fiesta yazıyo oda hosuma gidiyo

Yorum bağlantısı
Abdullah Hayırseven

2007 fiestada 2009 sonrası fiestanın paspasını kullanıyorum.kenarlardan çok az boşluk kalıyor ama çok sırıtmıyor öyle.rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Kemal Bozdoğan
12 saat önce, Abdullah Hayırseven yazdı:

2007 fiestada 2009 sonrası fiestanın paspasını kullanıyorum.kenarlardan çok az boşluk kalıyor ama çok sırıtmıyor öyle.rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kenarlar derken hangi taraflarda kalıyor mesela öndemi arkada mı? Bide resim atmanız mümkün mü acaba ?

13 saat önce, Ahmet Özalp yazdı:

Havuzlu paspas tavsiye ederim kirlenme derdi yok emoji6.png5c98b03c8aabbed755e2ba318ab4d597.jpg

Bu pahalı olan 3d paspaslardan sanırım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Özalp

Evet 130 liraya almıştım sanırım bir yıl oluyor deforme yok daha kirleniyor çıkarıp su tutuyorum sadece

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alpay Sumer
On 23.06.2017 at 13:19, Ahmet Özalp yazdı:

Havuzlu paspas tavsiye ederim kirlenme derdi yok emoji6.png5c98b03c8aabbed755e2ba318ab4d597.jpghavuzlu paspaslar gayet kullanisli fakat resimdeki veya na benzer kagit gazete vb. seyleri sofor tabannina sermemek gerek acil bir hareket esnasinda toparlanip pedallara veya ayaga dolasabiliyor.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...