İçeriğe Yönlendir

2011 collection hakk.

Serhat Emre

Recommended Posts

Serhat Emre

Merhabalar,

2011 focus hb collection donanim 50.000km de civarindaki araclar

52-54 arasinda bir fiyat bazindalar.

ederinden fazlamidir donanim olarak tatmin edici midir?

tavsiye ve yorumlarinizi alabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Şubat ayında 48 bin km deki hatasiz boyasiz beyaz hb collection dizel Focusumu 48 bin Tlye satmistim. Bence o fiyatlar yüksek.  Donanım olarak beklenti ile alakalı ama yeterli sayılabilir.  Alaşım jant, hız sabitleyici, deri direksiyon gibi artıları var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Emre

Titanium aracim var sorsaniz hangi ozelligini kullaniyorsun diye zaman zaman hiz sabitleyici otomatik yanan farlar ve kararan dikiz aynasi.bu kadar desem abartmam herhalde. 

Soylemis oldugunuz fiyatta birseyler teklif etmeyi dusunuyordum bende.

ayrica yorumunuz icinde tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

2 yıl collection kullandım en bariz eksiği kolçak, onu da orjinal çıkma almıştım, gerisi yukarıda bahsedildiği gibiydi olmazsa olmazı yok

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
Merhabalar, 2011 focus hb collection donanim 50.000km de civarindaki araclar 52-54 arasinda bir fiyat bazindalar.

ederinden fazlamidir donanim olarak tatmin edici midir?

tavsiye ve yorumlarinizi alabilirmiyim?

fiyat dizelse makule yakın, benzinli ise biraz fazla.

donanımsal olarak, uzun yol için CC yeter. gerisi şahsım adına çok mühim değil.

ha manuel klima, ha dijital. sonuçta ikisi de aynı işi görüyor. kararan dikiz aynası ve tepe aydınlatması ile kolçak sonradan cüzri meblağlara edinilebilecek aksesuarlar.

bulabilirseniz ESP lisini alın.

malum sitelerde ki ilanların hemen hepisinde ESP yazar. sakın inanmayın, şahsen sorsanız da bir çoğu ESP nin ne olduğunu bilmediği için Evet derlerse de gözünüzle görmedikten veya size belgelemedikten sonra itibar etmeyin. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Serhat Emre
23 saat önce, Sadık Taşyürek yazdı:

fiyat dizelse makule yakın, benzinli ise biraz fazla.

donanımsal olarak, uzun yol için CC yeter. gerisi şahsım adına çok mühim değil.

ha manuel klima, ha dijital. sonuçta ikisi de aynı işi görüyor. kararan dikiz aynası ve tepe aydınlatması ile kolçak sonradan cüzri meblağlara edinilebilecek aksesuarlar.

bulabilirseniz ESP lisini alın.

malum sitelerde ki ilanların hemen hepisinde ESP yazar. sakın inanmayın, şahsen sorsanız da bir çoğu ESP nin ne olduğunu bilmediği için Evet derlerse de gözünüzle görmedikten veya size belgelemedikten sonra itibar etmeyin. emoji4.png

Yorumunuz icin oncelikle tesekkur ederim.baktigimiz arac dizel ve 50.000 civarinda. Cezbeden kismi kmsi ve yili.donanim olarak ise cok takildigim biseyi yok.90 beygir olmasi klima acilmasinda sehir icinde sorun cikarmaz sanirim:/bayram sonrasinda araci gormeye gidecegiz bakalim.

tabi pazarlik kisminda once bizdekini satmamiz gerekiyor.biraz mesaketli bi is olacak nasipse olur artik napalim:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Aynısı bende de var. 2011 focus HB Collection otomatik lpgli. 7 ay önce 43'e almıştım. Aldığımda 56 binde idi şimdi 70 binde.

Yorum bağlantısı
Recep Güney

Collection donanım beklentilerinize bağlı olarak tatmin edicidir.birçok şey ekleyebilirsiniz.park sensörü, kolçak,arka tavan aydınlatması,ayak aydınlatması vb şeyleri ben ekledim iş görüyor.km si iyiymiş.109 beygir olanı olsa daha da iyi olurmuş.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Yorumunuz icin oncelikle tesekkur ederim.baktigimiz arac dizel ve 50.000 civarinda. Cezbeden kismi kmsi ve yili.donanim olarak ise cok takildigim biseyi yok.90 beygir olmasi klima acilmasinda sehir icinde sorun cikarmaz sanirim:/bayram sonrasinda araci gormeye gidecegiz bakalim.
tabi pazarlik kisminda once bizdekini satmamiz gerekiyor.biraz mesaketli bi is olacak nasipse olur artik napalim:)

90/lık kullanan arkadaşlar performansında 109/luğa göre bir fark olmadığını söylüyorlar. açıkcası ben 90/lıl kullanmadım bilmiyorum. lastiklere bakın, imal yılı, km'si, deformasyonu.! size lastik masrafı açacaksa fiyatta indirime gitmeye çalışın.
Yorum bağlantısı
Serhat Emre
Bir saat önce, Sadık Taşyürek yazdı:

90/lık kullanan arkadaşlar performansında 109/luğa göre bir fark olmadığını söylüyorlar. açıkcası ben 90/lıl kullanmadım bilmiyorum. lastiklere bakın, imal yılı, km'si, deformasyonu.! size lastik masrafı açacaksa fiyatta indirime gitmeye çalışın.

Onerinizi dikkate alacagim tesekkurler

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Collection focusuma yaptığım bikaç ekleme;

sony teyp 300 tl civarı

ayak aydınlatma,

ambiyans aydınlatmalı tavan lambası(submarine light diye de geçer) orjinal 120 tl idi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...