İçeriğe Yönlendir

Transit Courier - Arka Koltuğu Dar mı?

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Ramazan Başkan

Merhaba courier ruhsatta 3+1 olarak geciyor yani arka koltuk 2 kişilik. arkaya 3 kişi oturabilirmi ortası biraz yüksek normal bir seyahat için arkada 3 kişi oturabilitmi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araç bariz 3+1 

Arkada iki yetişkin için konforlu bir oturma alanı sağlıyor.. Ancak üçüncü kişi en fazla 10 km falan gidebilir. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
7 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

2 kemer var galiba arkada

Evet 2 kemer var

6 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Araç bariz 3+1 

Arkada iki yetişkin için konforlu bir oturma alanı sağlıyor.. Ancak üçüncü kişi en fazla 10 km falan gidebilir. 

Bir kac kişi ye sordum resmiyette 2 kişi ama 3 kişide seyahat edebilir dediler

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Yanlış hatırlamıyorsam 2016 titanyum da emniyet kemeri ışıkları on konsolda üç tane. Buda arkası üç kişilik demek oluyor. 4 +1.

Koltuk sayısı 5 yazıyormuş ruhsata.(sürücü dahil)

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Kamyonet ve otomobil olarak 2 farklı üretimi mevcut.

Kamyonet olanlar 3+1 otomobil olanlar 4+1 olarak geçer ve koltuk yapısıda farklıdır ( yıllık vergisi , muayenesi vs)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

2015 Courier vardı (kışın sattık).
Arkaya 3 kişi oturuyordu.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
5 saat önce, Volkan Doğrular yazdı:

Kamyonet ve otomobil olarak 2 farklı üretimi mevcut.

Kamyonet olanlar 3+1 otomobil olanlar 4+1 olarak geçer ve koltuk yapısıda farklıdır ( yıllık vergisi , muayenesi vs)

9 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

31a18e77e63f3bb4ed9400fe73c3cce9.jpg

Bizdeki otomobil ruhsatlı  ve ruhsata baktım 5 yolcu yazıyor. Yol bilgisayarında da arka koltukta bizim ufaklık kemeri çıkarınca uyarı veriyordu. Demekki otomobil ruhsatlı farklı yüksek ihtimalle. Enteresan bulduğum koltukta biri kemer takmaz ise ekrandan görülüyor ve 3 tane koltuk gözüküyor. Tabiki otomobil ruhsatlı diye araba genişlemiyor. Sıkışıklık devam ediyor. Ama otomobil ruhsatlılarda arka taraf 3 kişilik.:)))

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

journey olarak alınırsa arkaya 3. kafalık ve emniyet kemeri geliyor ayrıca orta koltuktaki çıkıntı da düz oluyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Aracın ticari versiyonu şöför dahil 4 kişlik olarak geçe ve arka koltun ortasında yüksekli vardır emniyet kemeri 4 adettir. otomobil versiyonunda 5 kişiklik geçer arka koltukta ortadaki yükselti çok aza indirgenir .ve 5 emniyet kemeri vardır. ticari versiyonunda arkadaki yükselti istenirse bir döşemeci tarfından törpilene bilir veye bir yastıkla yolculuk edile bilir bende 3 oto koltuğu oldu için orta yükseklik benim için artı oldu .emniyet kemerine gelince koltuk şaseleri tek tip oldu için 5. emniyet kemerinin yeri koltuk üdsütünde mencutur ben taktım. bir civatalık işi var o kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...