İçeriğe Yönlendir

Yıldız'ları fotoğraflamaya çıktım led h7 testi yaptım

Barış Kalkan

Recommended Posts

Barış Kalkan

Arkadaşlar merhaba geçmiş bayramınız kutlu olsun.

bayram tatili için kastamonu cide ye gittim ıssız ışıksız yer bulunca fırsatı kaçırmayıp amatör ekipmanım ile ( canon 600D sigma 18-200 lens) yıldızları fotoğraflarken bir anda jeton düştü ve led farlarımın da amatörce bir videosunu çekmek istedim kısalar da kulladığım h7 led ali express ten linkini aşağıda, uzunlar ise buralarda herde bulunan monza marka

h7 led aliexpress

jW30nW.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

sattığım  focus 3 te oem bixenon vardı uzunlarda H7 idi bu creledlerden almıştım oem bixenonla ve bu creledle uzun yolda özellikle sol şeritte tek sellektör attığım zaman sağ şeride geçmeyen araç görmedim ...

aydınlatma süper olmuştu ikisi beraber marmariste orman yolunda zifiri karanlıkta uzunları bir yaktım hanım dedi gündüz gibi oldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kamera kaydında hafif gölgelenmeler var. Bunun dışında güzel görünüyor.. 

Çıplak gözle ne hissettiğiniz daha önemli. 

Güle güle kullanın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Telefon ile çekip 3 ayri video yu birlestirdim netlik kaybi olduğu gibi ben daha ilerisini gorurken kamera gormemis tabi

birlestirdigim programda basit

lWjoor.jpg

lW12Bg.jpg

Duvar görüntüsü de böyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Barış Kalkan yazdı:

Telefon ile çekip 3 ayri video yu birlestirdim netlik kaybi olduğu gibi ben daha ilerisini gorurken kamera gormemis tabi

birlestirdigim programda basit

https://i.hizliresim.com/lWjoor.jpg

https://i.hizliresim.com/lW12Bg.jpg

Duvar görüntüsü de böyle

İki tane görüyorum, yakın çekimde kesim çizgisi fena değil ama uzak çekimde ışık bayağı dağılmış. Karşıdan gelen muhtemelen kör şu anda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

duvar resmini kapalı avm otoparkında çektim duvarda sanki yerden yansıyan ışık var gibi,  cillop beton yerler :D

birde gece dışarıda çekip fotoğraf paylaşırım..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gölge çok fazla, xenon ampülden daha fazla parlama var. Karşıdan gelenin Allah gözlerine zeval vermesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...