İçeriğe Yönlendir

130 Km hızla Az Daha Hayvana Vuruyordum :( Yorumlarınız Önemli

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

5f3a1e1c2a40bf292dd0c9caa81fe04a.jpgBu arada hızım nizamiymiş, az önce aynı yolda tabelanın yanından geçtim. 

120 + %10 132 km hız sınırı var. Ben 129-131 km arası seyir halindeydim. 
555576a2bd6b79ebf5eee8136dd20048.png

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Geçmiş olsun... Sakarya Gerede arası otoban da yılda 15-20 kere başıma gelen olay neredeyse.. Özellikle bayramlarda otoyolların ücretsiz olması sebebiyle ömrümde 100 km hızı geçmemiş insanlar kullanıyorlar.şehir içindeymiş gibi davranıyorlar.siz 130 değil 150-160 civarı bir hızla gidiyor olsaydınız durum çok daha vahim olabilirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Altındaki çöp araba deyiminiz hariç %100 haklısınız. [emoji16]
Küfür etmeden nasıl geçiştirdiniz onu da anlamadım. Ayrıca kibarlığıniz dikkat çekici [emoji15] [emoji2]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun, aynı olay daha 1-2 gün önce başıma geldi, aynen bende hissetmiştim, çok var bu tiplerden....

birde bunun motorsiklet sürerken olduğunu düşün, malum motorsikletler trafikte görünmez araçlardır....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Geçmiş olsun... Sakarya Gerede arası otoban da yılda 15-20 kere başıma gelen olay neredeyse.. Özellikle bayramlarda otoyolların ücretsiz olması sebebiyle ömrümde 100 km hızı geçmemiş insanlar kullanıyorlar.şehir içindeymiş gibi davranıyorlar.siz 130 değil 150-160 civarı bir hızla gidiyor olsaydınız durum çok daha vahim olabilirdi.

Aynen, aslında aynaya baksa 1 saniye böyle olmayacak...
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Altındaki çöp araba deyiminiz hariç %100 haklısınız. [emoji16]
Küfür etmeden nasıl geçiştirdiniz onu da anlamadım. Ayrıca kibarlığıniz dikkat çekici [emoji15] [emoji2]

valla sinirlenmem bu kadar, çöp dedim çünkü asabım bozuldu. Araç yüksek Allah korusun vursam spin atmaya başlayabilir / ben takla atabilirim.

Çocuğum araçta olsa 130 km hızada çıkamzdım da sakindi trafik.
Geçmiş olsun, aynı olay daha 1-2 gün önce başıma geldi, aynen bende hissetmiştim, çok var bu tiplerden....

birde bunun motorsiklet sürerken olduğunu düşün, malum motorsikletler trafikte görünmez araçlardır....

Allah motor sürücülerine sabır versin, böyle insanlar yüzünden ölüyorlar yollarda :(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Bende yola köpek falan çıktı sandım başlığı görünce:D. Bende küfür etmemenize hayran oldum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
12 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Bende yola köpek falan çıktı sandım başlığı görünce:D. Bende küfür etmemenize hayran oldum. 

valla genelde küfretmiyorum, :hohoho:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Allah korumuş. Öz elestri kısmında yanlışlık var. Yol vermemeniz gerekiyor orada. Siz hizlisiniz, o yavas. Sizin fren yapmaniz daha tehlikeli durumlara yol acabilir. Zaten yol vermek icin önce onun sinyal verip serit degistirmek istedigini belirtmesi gerekir. Eger sola gecmek istiyorsa kontrollü, sinyalli ve sabirli bir sekilde gecis yapacak. ve evet vursaniz ve kamera olmasa, siz suclu bulunurdunuz muhtemelen

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bursa balıkesir yolunda her gidiş gelişte bunlarla karşılaşıyoruz. Benim için rutin :) sizede geçmiş olsun, dikkatli davranmışsınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Salak adam sizin geldiğinizi fark edip şeridine kaçmakla meşgul olacağına, önündekine selektör yetiştirmeye çalışıyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
7 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

Salak adam sizin geldiğinizi fark edip şeridine kaçmakla meşgul olacağına, önündekine selektör yetiştirmeye çalışıyor :D 

Hakikaten benim dikkatimden kaçmış, orta şeritte nizami seyreden adama ne diye sellektör yapıyorsa.?

Ki selektörü bende ona yaptım yani xenon falan olsa aracımda gözleri kamaşdı dicem öyle de değil :i-ih:

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
9 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Hakikaten benim dikkatimden kaçmış, orta şeritte nizami seyreden adama ne diye sellektör yapıyorsa.?

Ki selektörü bende ona yaptım yani xenon falan olsa aracımda gözleri kamaşdı dicem öyle de değil :i-ih:

Mal olduğu için, kim bilir aklından ne geçiyor :D (Size olan mahcubiyetini önündekine yıkmaya çalışmak gibi)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Bence ehliyet verirken sağlık raporu kısmında mutlaka iq testi de yapılmalı çünkü trafik idiotlarla dolu

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

%100 haklısınız. Ne yorum yapılabilir ki? İstanbul'da her zaman olan şeyler.

Bugün 130km hızla 2. çevreyolu Edirne istikametinde ilerlerden sol şeritte bir Kangoo aniden 70km hıza kadar inip o hızda devam etti. 3 araba zincirleme giriyorduk birbirimize. Takip mesafesinin önemi bir kez daha anlaşıldı. 3'ümüz de yanından geçerken kornaya asıldık ama adam hala sol şeritte o hızda kaldı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Bayramın 2 inci İstanbul-Gömeç arası yol yaptim saat gece 2 ciktim insanlar çıldirmis diyim acemilermi yola cikiyor anliyamadim gitti 80 orta giden sola bir anda atlayıp hız kesenler hele hele Balikesir-Burhaniye Arası sellektör yapmadan gecemiyorsun acayip suruculer yola cıkmıs:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Birde bunun 130ile giderken onune atlayan agir vasitalari var

Ozellikle Mahmutbey giselerden Edirne yonune otoban 2 serit olunca vay halimize

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman Ünal
7 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Geçmiş olsun, Hatayı yapan reno değil önündeki toyota hata yapıyor renonun sellektör yapma sebebi de ondan. İlk anda dikkat ederseniz orta şerit boş sinyal verip orta şeride geçiyor ardından sinyali kapatıyor, sağ şeritteki toyota onun önüne çıkınca o da sizin şeride doğru kaçıyor.

Bu arada dikkat ederseniz toyota da sinyal vermiş.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Abi orda 1 degil 2 hayvan gordum ben [emoji16] Gecmis olsun.

Geçmiş olsun, Hatayı yapan reno değil önündeki toyota hata yapıyor renonun sellektör yapma sebebi de ondan. İlk anda dikkat ederseniz orta şerit boş sinyal verip orta şeride geçiyor ardından sinyali kapatıyor, sağ şeritteki toyota onun önüne çıkınca o da sizin şeride doğru kaçıyor.

Ben o yuzden 2 hayvan gordum yazdim :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu arada hızım nizamiymiş, az önce aynı yolda tabelanın yanından geçtim.

120 + %10 132 km hız sınırı var. Ben 129-131 km arası seyir halindeydim.

5f3a1e1c2a40bf292dd0c9caa81fe04a.jpg

555576a2bd6b79ebf5eee8136dd20048.png

Bu msjı ve resimleri 1. Msja ekleyecek bir yönetici please [emoji1317]

Evet arka kamera çekiminde görünüyor. Bunlar ikisi aynı Cins :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Geçmiş olsun.
Merakımdan soruyorum, gps hizinizin 130 km olduğu durumda kadranın gösterdiği hızın 140 belki daha fazla olması gerekir. Bu durumda hız ihlali yapmıyor musunuz? Yada kullandığınız arabada kadran sapması yol mu?
Bu arada otobanda en tedirgin olduğum durumdur, sol şeridin boş ve süratli olup orta şeridin yoğun olması. Benzer durum bayram sabahı başıma geldi, allahtan benim hızım 100 110 civariydi. Orta şeritten sola atlayan bi tır sonucu dorseye 10 metre civarı kalmıştı 50 km ye kadar sert fren yapmak durumunda kaldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi geçmiş olsun, bende ses kapalıdır, haklıyken hakaretten haksız duruma düşmemek için :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

ben en sol şeritten 120 130 rampa çıkarken koluyla bi işaret yapıp saate 20 km ile en sola giren kartalda gördüm tekir rampasında 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...