İçeriğe Yönlendir

Kan İhtiyacı

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar bayramın ilk günü ailemizin en büyüğü olan halamı aradığımda oğlunun kan kanseri lösemi olduğunu öğrendim bayramın zehir olması bi yana görevimden dolayı yanlarında olamamakta ayrıca kahretti bugün sosyal medya hesabı üzerinden

Şu mesajı okudum eşinin yazdığı

Arkadaşlar bugün yaptığımız kan duyurusu amacına ulaşmıştır hepinize teşekkür ediyorum.Bunun yanı sıra ilerleyen günlerde 0rh+ trombosit kana ihtiyaç olabilir ben veririm diyenler bana ulaşırsa listeye adını yazicam ilginizden dolayı tekrardan teşekkür ederim sevgi ve sağlıkla kalın

Forumda ankarada olan abilerim kardeşlerimden destek bekliyorum

İrtibat numarası 0532 622 2902 Gülden Erbulan

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

abi çok geçmiş olsun benim kanım (A RH +) uysaydı verirdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
abi çok geçmiş olsun benim kanım (A RH +) uysaydı verirdim.

Teşekkürler abim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Allah yardımcınız olsun, çok iyi anlıyorum Seni, benim de kuzenimin başından geçti, evet çok şükür geçti, şimdi iyi şükür.. ilik nakli oldu, inşaAllah sizinde uygun bir ilik bulunur da nakil olur..
not: sadece kızılaya kan vermeyelim ilik nakli örneği (kök hücre) örneği de verelim.. benim kuzene amerikadan geldi hayat.. Her kim bir canı kurtarırsa bütün insanları kurtarmış gibi olur. Maide 32

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Rabbim şifalar versin, inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Geçmiş olsun. Allah şifalar ihsan etsin. Çokça kan veren bir insanım lakin kan gurubum uymadığından yardımcı olamiyorum. Forumun Ankara gurubu çok kan kaybetti o nedenle Ankara ile ilgili taleplerde geri dönüş pek olamıyor maalesef...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Geçmiş olsun. Allah şifalar ihsan etsin. Çokça kan veren bir insanım lakin kan gurubum uymadığından yardımcı olamiyorum. Forumun Ankara gurubu çok kan kaybetti o nedenle Ankara ile ilgili taleplerde geri dönüş pek olamıyor maalesef...

Saolun iyi dilekleriniz herkese teşekkürler
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...